Z lavice na palubu: STEVARD ACADEMY

Program Z lavice na palubu nabízí pracovní příležitosti studentům a čerstvým absolventům pro hladké nastartování kariéry napříč holdingem STUDENT AGENCY. Ať jste ještě student nebo máte čerstvě po škole, spojte svoji budoucnost s úspěšnou firmou. Získejte náskok před ostatními a zkušenosti, ze kterých budete těžit po celý život.

Co je součástí programu Z lavice na palubu?

 • STEVARD ACADEMY RegioJet
 • Brigády pro studenty
 • Pozice pro absolventy

STEVARD ACADEMY RegioJet

Vaše dny ve školních lavicích se pomalu krátí a rozhlížíte se po svém budoucím zaměstnavateli? STEVARD ACADEMY RegioJet je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí zažít neopakovatelné výběrové řízení, dozvědět se o sobě něco nového a zapojit se do světa cestovního ruchu.

STEVARD ACADEMY RegioJet je propracovaný rozvojový a vzdělávací program, ve kterém jako stevard/ka na autobusových linkách získáte možnost absolvovat spoustu zajímavých školení a workshopů. Vaše finanční odměna bude pravidelně růst a můžete získat certifikát - Certifikovaný palubní personál. Pokud chcete, aby vás práce něco nového naučila, obohatila a měli jste možnost proniknout do srdce společnosti, ve které pracujete, tak je tato příležitost právě pro vás.

Přihlásit se můžete do 15. května pomocí tohoto formuláře nebo také na emailu zlavicenapalubu@studentagency.cz. Nezapomeňte do emailu přiložit svůj životopis a motivační dopis!

Jak program STEVARD ACADEMY probíhá?

 1. Přihlásíte se a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis
 2. Zúčastníte se výběrového řízení formou assessment centra
 3. Náš personalista vám dá zpětnou vazbu na průběh assessment centra i váš životopis
 4. Úspěšně absolvujete assessment centrum a nastoupíte do programu STEVARD ACADEMY
 5. Absolvujete v rámci své práce spoustu zajímavých školení a některá si budete moct i vybrat
 6. Získáte certifikát o absolvování programu a jednotlivých školení

 

Proč se zúčastnit?

 • Vyzkoušíte si výběrové řízení typu assessment centrum
 • Získáte zpětnou vazbu od našich personalistů na svůj životopis i průběh assessment centra
 • Když se vám assessment centrum povede, můžete naskočit do našeho programu STEVARD ACADEMY RegioJet a stát se stevardem na plný úvazek
 • Absolvujete v rámci programu spoustu zajímavých školení
 • Získáte certifikát o absolvování programu a jednotlivých školení

Ve kterých městech program STEVARD ACADEMY probíhá?

STEVARD ACADEMY – Stevard/ka RegioJet

Co bude Vaší náplní práce?

Na této pozici budete doprovázet naše žluté autobusy na jejich cestách. Budete odbavovat cestující při nástupu, zajišťovat profesionální zákaznický servis, který je důležitou a nedílnou součástí našich služeb. Patří sem například roznos denního tisku, roznos nápojů a občerstvení, podávání informací zákazníkům nebo prodej jízdenek. Vaším úkolem bude pečovat o příjemné prostředí v autobusu a spokojenost našich zákazníků na jejich cestách.

V rámci STEVARD ACADEMY absolvujete spoustu zajímavých školení, která vám na cestě ve vaší kariéře pomohou se neustále rozvíjet a zlepšovat.

Můžete se těšit na:

 • práci na hlavní pracovní poměr
 • rozvojový a vzdělávací program zakončený certifikací
 • pravidelný růst v kariéře i odměňování
 • netradiční pracovní prostředí a práci spojenou s cestováním
 • cenné pracovní zkušenosti
 • zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, věrnostní odměny, dny volna navíc, jazykové vzdělávání

Není na co čekat! Přihlásit se do programu můžete tady.

Brigády pro studenty

Hledáte si přivýdělek při škole nebo třeba jen na letní prázdniny? Brigádu u nás najdete v průběhu roku v různých oblastech a máte možnost pracovat brigádně, i na zkrácené úvazky. Můžete se tak stát například stevardem nebo prodejcem zájezdů. Získáte tak cenné zkušenosti pro svůj profesní život. Brigádníkům se u nás postupem času otevírají dveře do dalších zajímavých oddělení napříč společností.

Podívejte se na aktuální nabízené brigády

Pozice pro absolventy

Inkoust na vašem maturitním vysvědčení nebo diplomu ještě nezaschnul, ale víte, že už je čas posunout se do pracovního světa? Jako čerstvý absolvent se můžete přidat k našim týmům například v odděleních IT, marketingu, autobusové nebo vlakové dopravy a mnoha dalších. Dáme vám příležitost vyzkoušet si prosadit své neotřelé nápady a inovace aplikovat přímo v praxi.

Podívejte se na aktuální volné pozice