Vezmeme vás na jednodenní výlety autobusy RegioJetu

Výlet do kouzelného Hallstattu

Pojeďte RegioJetem na výlet do kouzelného rakouského Hallstattu.

 

Termíny výletů

  • nyní není

Časový harmonogram

  • Autobus RegioJetu odjede ve 3:30 h. z Prahy a také v 5:30 h. z Českého Krumlova.
  • V Praze nastoupíte na Nonstop parking Florenc, vjezd z ulice Na Florenci.
  • Zpět do Prahy i do Českého Krumlova přijedete ve večerních hodinách.

Cena za dopravu

  • 700 Kč  *)

*) Cena zahrnuje pouze dopravu autobusem Fun&Relax pod značkou RegioJet. V ceně není zahrnuto vstupné a průvodce. Minimální počet účastníků výletu je 45.

Užijte si komfort, na jaký jste zvyklí. Od RegioJetu.

Dopravíme vás žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Na palubě vám nabídneme Wi-Fi zdarma, dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem. Samozřejmostí je přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zárukou příjemné a bezpečné cesty jsou naši zkušení řidiči-profesionálové.

Wi-FiDotyková obrazovkaZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Podmínky úhrady dopravy

Úhrada ve výši 100 % nejpozději 10 pracovních dnů před konáním výletu.

Odstoupení od sjednané dopravy ze strany dopravce
Dopravce si vyhrazuje právo zrušit výlet v případě, že nebylo dosaženo stanoveného minimálního počtu účastníků nutného pro realizaci příslušného výletu, dále v důsledku neodvratitelné události, které nemohl zabránit ani při vynaložení veškerého úsilí, které lze na ni rozumně požadovat. O zrušení výletu je dopravce povinnen zákazníka informovat nejpozději 5 pracovních dnů před termínem výletu. V případě, že dopravce výlet zruší, má zákazník nárok na vrácení uhrazené částky v plné výši.

Odstoupení od sjednané dopravy zakazníkem
Zákazník má právo kdykoliv před započetím výletu od sjednané dopravy odstoupit na základě písemného oznámení zaslaného dopravci. Při odstoupení od sjednané dopravy je zákazník povinen zaplatit stornovací poplatky ve výši 100 % z ceny objednané služby.

Dopravce
STUDENT AGENCY k.s.