S námi na letiště

Odlétáte na služební nebo soukromou cestu? Svezte se v pohodlí luxusních žlutých autobusů na letiště Václava Havla v Praze nebo na některé z 8 dalších letišť po celé Evropě. Autobusy RegioJet vás svezeme do Polska na letiště v Krakově, do Německa na letište ve Frankfurtu nad Mohanem, v Mnichově, Berlíně, Drážďanech nebo v Kolíně nad Rýnem, do Rakouska na letiště ve Vídni a do Maďarska na letiště v Budapešti.

Na palubě luxusních žlutých autobusů dostanete teplé nápoje zdarma a vybrat si můžete z naší nabídky občerstvení k zakoupení. Cestu vám zpříjemní denní tisk a časopisy zdarma. Na palubě budete mít k dispozici zdarma Wi-Fi připojení na území Česka, Slovenska a Rakouska, kožené polohovatelné sedačky s bezpečnostními pásy, samozřejmostí je také WC. Během cesty  se můžete podívat na film, poslouchat hudbu nebo si zahrát elektronickou hru díky interaktivním dotykovým obrazovkám se zábavním portálem, které najdete zabudované v každém sedadle.

Na letiště Václava Havla Praha...

  • až 18x denně

...autobusem RegioJet

sms
 • svezte se přímo na letiště našimi luxusními žlutými autobusy
 • spolehlivě vás dopravíme přímo na Terminál 1: zastávka na letišti
 • jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla v online rezervačním systému ZDE

...vlakem RegioJet

 • svezte se z Bratislavy, Brna, Košic, Ostravy vlakem RegioJet na pražské hlavní nádraží
 • autobus Airport Express spojuje každou půlhodinu hlavní nádraží v Praze a letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2)
 • stanoviště autobusu Airport Express na hlavním nádraží se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou
 • jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na www.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo vyberte Praha - Letiště Václava Havla.
 • Vlak RegioJet + návazný autobus Airport Express

Na letiště Schwechat Vídeň...

sms

...vlakem RegioJet

 • NOVINKA: 4x denně z Prahy, Pardubic, Brna a Břeclavi 
 • svezte se žlutým vlakem RegioJet z Prahy, Pardubic, Brna či Břeclavi na mezinárodní letiště Schwechat ve Vídni s přestupem na stanici Wien - Hauptbahnhof, kde bude na vás na zastávce č. B1 čekat žlutý autobus RegioJet, který vás rychle a bezpečně sveze na letiště Schwechat
Jízdní řád:

 ...autobusem RegioJet

Jízdní řád:

Vážení zákazníci, v případě, že máte zakoupenou jízdenku na transferový minibus Simmering-Schwechat (v obou směrech), prosím postupujte podle pokynů, které jste obdrželi v SMS zprávě, či zavolejte na nonstop infolinku +420 222 222 221. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnosti.

Na letiště Ferenc Liszt Budapešť...

sms

...autobusem RegioJet

Jízdní řád:

Na letiště Schönefeld Berlín...

sms

...autobusem RegioJet

Jízdní řády:

Na letiště Drážďany...

sms

...autobusem RegioJet

Jízdní řády:

Na letiště Frankfurt nad Mohanem...

sms

...autobusem RegioJet

Jízdní řád:

Na letiště Mnichov...

sms

...autobusem RegioJet či Deutsche Bahn

Jízdní řády:

Na letiště Kolín/Bönn...

sms

...autobusem RegioJet

Jízdní řády: