Zábavní portál po celou dobu jízdy

Připojte se na naši wi-fi síť "Regiojet - zluty", zadejte do Vašeho vyhledávače portal.regiojet.cz a prostě se začněte bavit!

V průběhu cesty můžete sledovat filmy a zpravodajství, poslouchat hudbu, číst knihy nebo hrát hry. Nabídku pro vás pravidelně aktualizujeme. Stačí mít notebook, tablet, mobilní telefon nebo si zakoupit místo ve voze ASTRA se zabudovanými multimediálními obrazovkami. U palubního personálu jsou zdarma k zapůjčení sluchátka, díky kterým se cestující navzájem neruší.

Jak to funguje?
Připojte se na Wi-Fi „Regiojet - zluty“.
Zadejte do vyhledávače portal.regiojet.cz a bavte se.

 

 

filmy

dobrodružné, komedie, pro děti, dokumentární  

hudba

rock, pop, CZ, SK, zahraniční, vážná....

knihy

detektivky, pro děti, audioknihy, pro ženy....

hry

přímo ke hraní

idnes.cz

palubní zpravodajství - ekonomika, sport, finance, kultura

Cestující bere na vědomí, že případné poskytnutí inzerovaných nadstandardních služeb, zejména teplých a studených nápojů, občerstvení, připojení k Wi-Fi, připojení k zábavnímu portálu, denního tisku, doprovodu stevarda/ky a dalších marketingových bonusů, je zcela v dispozici dopravce a cestujícímu uzavřením přepravní smlouvy nevzniká nárok na jejich poskytnutí. V případě nedostatečného časového prostoru pro obsluhu nebo při vzniku nepříznivých okolností není tento servis nabízen. Nárok na výše uvedené služby nevzniká cestujícím využívajícím spoje integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS dle tarifu ODIS..