Zábavní portál po celou dobu jízdy

Připojte se na naši wi-fi síť "Regiojet - zluty", zadejte do Vašeho vyhledávače portal.regiojet.cz a prostě se začněte bavit!

V průběhu cesty můžete sledovat filmy a zpravodajství, poslouchat hudbu, číst knihy nebo hrát hry. Nabídku pro vás pravidelně aktualizujeme. Stačí mít notebook, tablet, mobilní telefon nebo si zakoupit místo ve voze ASTRA se zabudovanými multimediálními obrazovkami. U palubního personálu jsou zdarma k zapůjčení sluchátka, díky kterým se cestující navzájem neruší.

Jak to funguje?
Připojte se na Wi-Fi „Regiojet - zluty“.
Zadejte do vyhledávače portal.regiojet.cz a bavte se.

 

 

filmy

dobrodružné, komedie, pro děti, dokumentární  

podcasty

podcasty

vybrané audiopořady s atraktivním obsahem

knihy

detektivky, pro děti, audioknihy, pro ženy....

hry

přímo ke hraní

idnes.cz

palubní zpravodajství - ekonomika, sport, finance, kultura

Cestující bere na vědomí, že případné poskytnutí inzerovaných nadstandardních služeb, zejména teplých a studených nápojů, občerstvení, připojení k Wi-Fi, připojení k zábavnímu portálu, denního tisku, asistence stewarda/ky a dalších marketingových bonusů, je zcela v dispozici dopravce a cestujícímu uzavřením přepravní smlouvy nevzniká nárok na jejich poskytnutí. V případě nedostatečného časového prostoru pro obsluhu nebo při vzniku nepříznivých okolností není tento servis nabízen. Vyjma linky R8 Brno-Bohumín nevzniká nárok na výše uvedené služby cestujícím využívajícím spoje integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS dle tarifu ODIS ve spojích kategorie RJ.