Standard – cestování s komfortem za nízkou cenu

Ve vlacích RegioJet se klientům snažíme co nejvíce zpříjemnit cestu, proto naše menu zahrnuje jen kvalitní občerstvení za příznivé ceny. Oblíbené jsou croissanty, ale na své si přijdou i milovníci sushi. Pokud potřebujete zahnat hlad nebo máte chuť na něco sladkého, vyberete si z nabídky dezertů a snack-baru (kromě tarifu Low cost).

Záleží nám na vaší spokojenosti, proto se o každé dva vozy stará jeden stevard/ka, zajišťující palubní služby. Obsluha z vozíku v tarifu Standard probíhá po odjezdu z Prahy; z Kysaku, Ostravy-Svinova a z Brna (ve směru na Prahu), káva illy zdarma a objednávka občerstvení z našeho menu následuje 40 – 60 minut po servisu z vozíku, příp. uzpůsobeno obsazenosti vozu.

Nabízíme

Pro vás zdarma

Při nástupu

Cestou*

  • italská káva illy (espresso, latte macchiato, lungo, cappuccino)

Z vozíku*

  • 100% jablečný mošt
  • americká káva
  • čaj z čerstvé máty

Na nádraží

 Služby na palubě

  • Změna nebo storno jízdenky 15 min. před odjezdem zdarma.
  • Asistence při nástupu do vlaku, na požádání vyhledání sedadla a pomoc při uložení zavazadel do určených prostor, poskytování informací.
  • Obsluha na místo, vybrané nápoje zdarma a občerstvení z palubního menu** (kromě tarifu Low cost). Zdarma denní tisk a časopisy.
  • Pomoc cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace. Cestující s jízdenkou v tarifu ZTP mohou pro usnadnění nástupu a výstupu využít mobilní plošinu.
  • Veřejná síť „Regiojet - zluty“ a Zábavní portál, na kterém můžete sledovat filmy a zpravodajství, poslouchat hudbu, číst knihy, hrát hry.

*1 stevard/ka může mít na starosti více vozů.

Záleží nám na spokojenosti cestujících, proto se o každé dva vozy stará jeden stevard/ka, zajištující palubní služby. Obsluha z vozíku v tarifu Standard probíhá po odjezdu z Prahy; z Kysaku, Ostravy-Svinova a z Brna (ve směru na Prahu), káva illy zdarma a objednávka občerstvení z našeho menu následuje 40 – 60 minut po servisu z vozíku, příp. uzpůsobeno  obsazenosti vozu. V tarifu Relax servis z vozíku není poskytován (čaj z čerstvé máty k dispozici na objednávku v průběhu jízdy). Cestující bere na vědomí, že případné poskytnutí inzerovaných nadstandardtních služeb je zcela v dispozici dopravce a cestujícímu uzavřením přepravním smlouvy nevzniká nárok na jejich poskytnutí.

** Nákup občerstvení můžete uhradit v hotovosti v českých korunách nebo eurech (na mezinárodních vlakových linkách).