Relax – požitek z cestování v prostorných kožených sedačkách

Nabízíme

 • Velkoprostorový vůz s polohovatelnými koženými sedačkami
 • Možnost samostatného sedadla
 • Velké stolečky pro práci i zábavu
 • Zdarma WIFI

Pro vás zdarma

Při nástupu*

V průběhu jízdy*

 • italská káva illy (espresso, lungo, latte macchiato, cappuccino)
 • na požádání čaj z čerstvé máty

Na nádraží

Služby na palubě

 • Změna nebo storno jízdenky 15 min. před odjezdem zdarma.
 • Asistence při nástupu do vlaku, na požádání vyhledání sedadla a pomoc při uložení zavazadel do určených prostor, poskytování informací.
 • Obsluha na místo, vybrané nápoje zdarma a občerstvení z palubního menu** (kromě tarifu Low cost). Zdarma denní tisk a časopisy.
 • Pomoc cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace. Cestující s jízdenkou v tarifu ZTP mohou pro usnadnění nástupu a výstupu využít mobilní plošinu.
 • Veřejná síť „Regiojet - zluty“ a Zábavní portál, na kterém můžete sledovat filmy a zpravodajství, poslouchat hudbu, číst knihy, hrát hry.

Vaše pohodlí a spokojenost je naší prioritou, a proto jsou naše moderní vozy vybaveny prostornými polohovatelnými křesly. Ocení je ti, kteří chtějí cestovat komfortně a čas strávený ve vlaku chtějí využít i k odpočinku.

O vaši spokojenost na palubě se postarají naše stevardky a stevardi, kteří jsou připraveni poskytnout vám náležitý servis. Objednávky teplých nápojů, které jsou klientům nabízeny zdarma, stejně jako dalšího občerstvení z palubního menu, probíhají několikrát za jízdu, a to ihned po obsloužení našeho nejvyššího tarifu Business.

Ve vlacích RegioJet servírujeme jen kvalitní občerstvení za příznivé ceny. Oblíbené jsou croissanty, ale na své si přijdou i milovníci sushi. Pokud potřebujete zahnat hlad nebo máte chuť na něco sladkého, jistě si vyberete z nabídky dezertů a snack-baru.*

* V tarifu Business a Relax jsou cestující obsluhováni přednostně. Časový interval servisu uzpůsoben obsazenosti vozu. 1 stevard/ka může mít na starosti více vozů.

Cestující bere na vědomí, že případné poskytnutí inzerovaných nadstandardních služeb, zejména teplých a studených nápojů, občerstvení, připojení k Wi-Fi, připojení k zábavnímu portálu, denního tisku, doprovodu stevarda/ky a dalších marketingových bonusů, je zcela v dispozici dopravce a cestujícímu uzavřením přepravní smlouvy nevzniká nárok na jejich poskytnutí. V případě nedostatečného časového prostoru pro obsluhu nebo při vzniku nepříznivých okolností není tento servis nabízen. Nárok na výše uvedené služby nevzniká cestujícím využívajícím spoje integrovaného dopravního systému Moravskoslezského kraje ODIS dle tarifu ODIS.

** Nákup občerstvení můžete uhradit v hotovosti v českých korunách nebo eurech (na mezinárodních vlakových linkách).