Navazující služby

Taxi v Praze

Potřebujete cestovat po Praze pohodlně a bezpečně? Svezte se s férovou taxi službou se špičkovými službami. Vyberte si luxusní jízdu ve vozech AUDI A6 pod značkou TICK TACK nebo myslete na přírodu a svezte se ECO vozy Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Obě flotily jsou vybaveny připojením k internetu, platebním terminálem a pasažérským tabletem. Více si přečtěte na našich webových stránkách. Pro objednání taxi po příjezdu do Prahy se obraťte na náš palubní personál RegioJet nebo si stáhněte aplikaci Taxi v Praze. Společnost TICK TACK s.r.o. od 1. 2. 2018 přechází z holdingu STUDENT AGENCY do vlastnické struktury nového majitele - přední pražské taxislužby Taxi Praha s.r.o. Špičková kvalita služeb zůstává!

Parkování na nádražích ZDARMA

Pro cestující, kteří chtějí pohodlně přijet k vlaku v Brně - Židenicích, Ostravě-Svinově, Zábřehu a České Třebové autem a bezpečně jej zaparkovat do doby svého návratu, má RegioJet speciální nabídku parkování ZDARMA.  Přijeďte přímo až k vlaku autem, zaparkujte jej zdarma na nádraží a užijte si pohodlí cesty vlaky RegioJet. Efektivně tak můžete kombinovat pohodlnou cestu přímo z vašeho domova či pracoviště s cestou vlakem, kterou můžete využít k práci, odpočinku nebo jiným aktivitám, aniž byste se museli soustředit na mnohahodinové únavné řízení.  Více informací na naší stránce.

Skvělé slevy pro vás k jízdence RegioJet

Bavte se s námi! K jízdence Regiojet přinášíme zvýhodněné vstupy na mnohé atrakce, outdoorové aktivity, ubytování, kina a muzea a mnohé další. Aktivity se slevou 10 - 50 % se nachází se trase RegioJet, a to jak v Česku, tak na Slovensku. Pravidla pro objednání zvýhodněných služeb naleznete u vybrané služby. Užívejte si nevšední zážitky při cestování s námi.

Jízdenky na MHD v Praze a Olomouci

Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na Pražskou integrovanou dopravu a MHD. Pro ty, kdo cestují do  Olomouce, máme nabídku zakoupení jízdenek na MHD také přímo na palubě našich vlaků IC RegioJet.

Jízdenky DB do Německa a celé Evropy

Jako autorizovaný prodejce jízdenek Německých drah (DB) vám nabízíme výhodné vlakové jízdenky nejen z  českých do německých měst, ale pro rychlé a pohodlné cestování po celé Evropě. Atraktivní ceny Europa Special do Německa a jeho sousedních zemí začínají už na 19 eurech. S jízdenkami DB můžete navštívit řadu evropských metropolí i místa méně známá a svézt se nejmodernějšími německými vlaky ICE i vysokorychlostními spoji, jako jsou TGV, nebo Eurostar. Jízdenky DB jsou k zakoupení na vybraných pobočkách RegioJet a STUDENT AGENCY. Můžete si je objednat i on-line zde.

Airport Express

Odlétáte z letiště Václava Havla v Praze na služební nebo soukromou cestu? Ušetřete náklady za cestu do Prahy a parkování a využijte naše vlaky RegioJet s návazným autobusem Airport Express. Autobus Airport Express spojuje pohodlně každou půl hodinu hlavní nádraží v Praze a pražské letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2). Stanoviště autobusu Airport Express se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou. Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na www.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla.

Přeprava kol ve vozech Low cost ZDARMA

Přepravte své kolo ve vlaku RegioJet zcela ZDARMA! Zarezervujte si přepravu jízdního kola jako doplňkovou službu ke své vlakové jízdence RegioJet.

Přeprava kol je povolena ve vlacích, ve kterých jsou řazeny vozy typu Low cost – bez servisu. Přeprava kol je možná pouze při předchozí rezervací a do vyčerpání kapacity míst ve vozu. V každém vozu Low cost – bez servisu je možnost zarezervování přepravy maximálně 3 jízdních kol. Kolo je potřeba umístit na stojan, který je umístěn na začátku, případně na konci vozu-je potřeba sledovat řazení vozu v rezervačním systému. Stojany na kola jsou označeny symbolem „kolo“.

Obecné podmínky pro přepravu zavazadel naleznete ve Smluvních přepravních podmínkách společnosti RegioJet a. s. zde.

Sdílená kola Rekola - první jízda zdarma

K jízdence RegioJet, která začíná či končí ve městech s Rekoly (Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice) první jízdu na Rekole do měsíce od aktivace zdarma. Sezóna: 21. 3. - 21. 11. Více na www.rekola.cz/rj