Navazující služby

Taxi v Praze

Potřebujete cestovat po Praze pohodlně a bezpečně? Svezte se s férovou taxi službou se špičkovými službami. Vyberte si luxusní jízdu ve vozech AUDI A6 pod značkou TICK TACK nebo myslete na přírodu a svezte se ECO vozy Škoda Octavia pod značkou GREEN-PRAGUE. Obě flotily jsou vybaveny připojením k internetu, platebním terminálem a pasažérským tabletem. Více si přečtěte na našich webových stránkách. Pro objednání taxi po příjezdu do Prahy se obraťte na náš palubní personál RegioJet nebo si stáhněte aplikaci Taxi v Praze. Společnost TICK TACK s.r.o. od 1. 2. 2018 přechází z holdingu STUDENT AGENCY do vlastnické struktury nového majitele - přední pražské taxislužby Taxi Praha s.r.o. Špičková kvalita služeb zůstává!

Parkování na nádražích ZDARMA

Pro cestující, kteří chtějí pohodlně přijet k vlaku v Brně - Židenicích, Ostravě-Svinově, Zábřehu a České Třebové autem a bezpečně jej zaparkovat do doby svého návratu, má RegioJet speciální nabídku parkování ZDARMA.  Přijeďte přímo až k vlaku autem, zaparkujte jej zdarma na nádraží a užijte si pohodlí cesty vlaky RegioJet. Efektivně tak můžete kombinovat pohodlnou cestu přímo z vašeho domova či pracoviště s cestou vlakem, kterou můžete využít k práci, odpočinku nebo jiným aktivitám, aniž byste se museli soustředit na mnohahodinové únavné řízení.  Více informací na naší stránce.

Skvělé slevy pro vás k jízdence RegioJet

Bavte se s námi! K jízdence Regiojet přinášíme zvýhodněné vstupy na mnohé atrakce, outdoorové aktivity, ubytování, kina a muzea a mnohé další. Aktivity se slevou 10 - 50 % se nachází se trase RegioJet, a to jak v Česku, tak na Slovensku. Pravidla pro objednání zvýhodněných služeb naleznete u vybrané služby. Užívejte si nevšední zážitky při cestování s námi.

Jízdenky na MHD v Praze a Olomouci

Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na Pražskou integrovanou dopravu a MHD. Pro ty, kdo cestují do  Olomouce, máme nabídku zakoupení jízdenek na MHD také přímo na palubě našich vlaků IC RegioJet.

Jízdenky DB do Německa a celé Evropy

Jako autorizovaný prodejce jízdenek Německých drah (DB) vám nabízíme výhodné vlakové jízdenky nejen z  českých do německých měst, ale pro rychlé a pohodlné cestování po celé Evropě. Atraktivní ceny Europa Special do Německa a jeho sousedních zemí začínají už na 19 eurech. S jízdenkami DB můžete navštívit řadu evropských metropolí i místa méně známá a svézt se nejmodernějšími německými vlaky ICE i vysokorychlostními spoji, jako jsou TGV, nebo Eurostar. Jízdenky DB jsou k zakoupení na vybraných pobočkách RegioJet a STUDENT AGENCY. Můžete si je objednat i on-line zde.

Airport Express

Odlétáte z letiště Václava Havla v Praze na služební nebo soukromou cestu? Ušetřete náklady za cestu do Prahy a parkování a využijte naše vlaky RegioJet s návazným autobusem Airport Express. Autobus Airport Express spojuje pohodlně každou půl hodinu hlavní nádraží v Praze a pražské letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2). Stanoviště autobusu Airport Express se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou. Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na shop.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla. Pozor, jezdíme jen ve směru Praha hl. nádraží → Letiště.

Přeprava kol ve vlacích RegioJet

Přepravte své kolo ve vlaku RegioJet! Zarezervujte si přepravu jízdního kola jako doplňkovou službu ke své vlakové jízdence RegioJet. Přeprava kol je povolena ve spojích kategorie RJ v tarifu Low cost – bez servisu a ve spojích kategorie R ve 2. třídě. Přeprava kol je možná pouze při předchozí rezervací a do vyčerpání kapacity míst ve vozu. Kolo je potřeba umístit na stojan, který je umístěn na začátku, případně na konci vozu-je potřeba sledovat řazení vozu v rezervačním systému. Stojany na kola jsou označeny symbolem „kolo“. Ve spojích kategorie RJ je přeprava zdarma, ve spojích kategorie R zaplatíte poplatek 30 Kč.

Obecné podmínky pro přepravu zavazadel naleznete ve Smluvních přepravních podmínkách společnosti RegioJet a. s. zde.

Sdílené auto CAR4WAY

Sdílená auta CAR4WAY

Sdílené vozy CAR4WAY, se samoobslužným systémem 24/7, Vám umožní pohodlně cestovat do Vaší cílové destinace! Více jak
1 000 vozů v režimu volného carsharingu
je možné si vyzvednout a vrátit kdekoliv v rámci lokalit volného carsharingu, které nyní zahrnují celou Prahu a větší část Brna.

Využijte spojení RegioJetu a CAR4WAY, ušetřete na registraci do carsharingu (místo původních 1 000 Kč) pouze za 1 Kč a 60 volných minut v minutovém tarifu Vám dáme k tomu. Více informací na www.car4way.cz/rj.

SmartGuide_logo_140x110px

Aplikace SmartGuide

RegioJet a SmartGuide si pro vás připravily možnost procestovat oblíbené destinace s osobním turistickým průvodcem! Aplikaci SmartGuide, která promění každý telefon v audio průvodce, si u nás jednoduše a zdarma stáhnete po dokončení rezervace jízdenky, a to včetně detailních map s přednastavenými body zájmu, audio informacemi a rozšířenou realitou. Tato premium nabídka funguje i v offline režimu, takže není nutné používat data. Nechejte se aplikací SmartGuide provést vybranými evropskými destinacemi, kam se svezete v pohodlí RegioJetu.
Stahujte na: Aplikace SmartGuide