Proč cestovat s námi?

Protože myslíme na vaše pohodlí. A to již předtím než nastoupíte, v průběhu vaší cesty, ale také potom, co vystoupíte. 

 

ZMĚNA NEBO STORNO JÍZDENKY JEN 15 MINUT PŘED ODJEZDEM

Máte koupenou jízdenku na autobus nebo vlak RegioJet a potřebujete odjet jiný den nebo v jiném čase? Nebo cestovat nemůžete a jízdenku musíte zrušit? Nevadí! Nyní stačí, když se rozhodnete do 15 minut před odjezdem!

Více informací

 

REZERVACE SEDADLA ZDARMA

Každý cestující má v případě autobusů a spojů kategorie RJ před jízdou vždy zarezervované sedadlo. Místo, kam se usadíte, si můžete jednoduše zvolit. Neplatí pro některé jízdenky na vlakových spojích kategorie R, kde je nutné si místenky dokoupit.

Více informací

 

GARANCE VČASNÉHO PŘÍJEZDU

Záleží nám na tom, abyste do cíle dojeli nejen bezpečně, ale i v dobré náladě. Pokud vás tedy nedoručíme do cílové stanice včas, budeme vám ztrátu času kompenzovat.

Více informací

 

KOMFORTNÍ A POHODLNÉ SEDAČKY

Moderní, pohodlné, kožené či látkové, polohovatelné a vybavené stolkem. To jsou sedačky ve žlutých spojích.

Více informací

 

KREDITOVÁ JÍZDENKA

Chcete s námi cestovat ještě levněji? Stačí si zcela ZDARMA pořídit Kreditovou jízdenku RegioJet. Dobijte si kredit a vydejte se na cestu za zvýhodněnou cenu.

Více informací

 

ASISTENCE PŘI NÁSTUPU DO VLAKU I AUTOBUSU

Náš autobusový a vlakový tým je vám plně k dispozici. Pomohou i poradí před nástupem na palubu a v průběhu cesty se o vás postarají.

Více informací

 

Jak se u nás můžete zabavit? Čím uspokojíme vaše chuťové pohárky? Kde všude na vás myslíme i mimo naše autobusy a vlaky? To vše zjistíte na úvodní stránce.

Zpět na úvodní stránku