Bavíme vás (nejen) moderně

Co vás čeká na palubě žlutých autobusů a vlaků?

Myslíme na vaši zábavu. Cestu si můžete zkrátit nejen pohledem na krajinu, ale i využitím elektronických zařízení a čtením.

 

DOTYKOVÉ OBRAZOVKY

Užijte si jedinečnou zábavu ve formě dotykových LCD displejů. Najdete je na palubě žlutých našich autobusů a našeho hvězdného vagónu Astra.

Více informací

 

MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

Multimedální systém RegioJet nabízí mnoho zábavy. Obsahuje nespočet filmů a seriálů, her, přístup k internetu a další možnosti, které zpříjemní vaši cestu.

Více informací

 

WI-FI NA PALUBĚ

K naší Wi-Fi síti s názvem „Regiojet - zluty“ se připojíte po celé Evropě. Není zabezpečena heslem a je pro vás volně dostupná.

Více informací

 

ZÁSUVKY PRO VAŠE ZAŘÍZENÍ

Myslíme i na elektronická zařízení našich zákazníků, a proto se v našich vlacích i autobusech nachází zásuvky.

Více informací

 

SLUCHÁTKA

Vychutnejte si poslech podcastů a sledování filmů díky našemu multimediálnímu systému. Každý dostane na přání sluchátka, které může využít i pro svá zařízení.

Více informací

 

NOVINY A DENNÍ TISK

Vybírejte si z tiskovin, které nabízíme zdarma na palubě všech autobusů a vlaků. Najdete mezi nimi náš časopis Žlutý, nejrůznější magazíny i denní tisk.

Více informací

 

Proč byste měli cestovat s námi? Čím uspokojíme vaše chuťové pohárky? Kde všude na vás myslíme i mimo naše vlaky a autobusy? To vše zjistíte na úvodní stránce.

Zpět na úvodní stránku