Naše smluvní taxi služby

TICK TACK Green Prague v Praze.

Potřebujete cestovat po Praze pohodlně a bezpečně? Máme pro Vás férové taxi se špičkovými službami. Vyberte si jízdu all inclusive ve vozech AUDI A6 pod značkou TICK TACK nebo myslete na přírodu a svezte se ECO vozy Škoda Octavia G-Tec pod značkou GREEN-PRAGUE. Obě flotily jsou vybaveny připojením k internetu, platebním terminálem a pasažérským tabletem.

Pro objednání taxi po příjezdu do Prahy se obraťte na náš palubní personál RegioJet nebo si stáhněte aplikaci Taxi v Praze.
Jedete do Prahy vlakem RegioJet z Brna? Objednejte si v jednom rezervačním systému jízdenku i taxi. Více informací na našich webových stránkách.

Student taxi v Olomouci

Spolehlivá taxislužba pro rychlý pohyb po městě.

VÝHODNÁ FIXNÍ CENA PO OLOMOUCI ZA 85,00 Kč

VÝHODNÉ CENY MIMO MĚSTO: 20,00 Kč / km jízdy

Sníženou cenu s jízdenkou RegioJet je nutné oznámit před nástupem do taxi.
Řidiči předložte vaši jízdenku a využijte slevu.


Objednejte si taxi dopředu, volejte na:
+420 720 18 17 17, +420 608 220 230
E- mail: info@studenttaxi85.cz
Více informací o taxislužbě najdete na:  www.studenttaxi85.cz

 

In Taxi v Ostravě

Profesionální, zkušení a opatrní řidiči IN TAXI OSTRAVA Vás čistými a pohodlnými vozy přivezou do jakéhokoli cíle bezpečně a včas.

IN TAXI se pyšní širokou nabídkou služeb za nejnižší ceny v Ostravě. Svezte se po Ostravě za pevnou cenu od 80,00-Kč! Pevné ceny po Ostravě najdete v ceníku ZDE. Za destinace neuvedené v ceníku platí zvýhodněná cena 20,00-Kč za kilometr.

Přečtěte si pozitivní hodnocení zákazníků na facebook stránce In Taxi Ostrava, nebo se přesvědčte o jejích šíroké nabídce služeb na www.intaxiostrava.cz.

Objednejte si taxi předem, volejte na +420 604 111 439.

NiCa Taxi Nový Jičín

Zkušení řidiči NiCa Taxi Nový Jičín jsou připraveni 24h denně. Mají připraveny dva luxusní vozy, a to prostorný vůz typu limuzíny Hyundai Sonáta a na delší vzdálenosti pohodlný Cadillac BLS. NiCa Taxi má nejnižší ceny v Novém Jičíně a ve spolupráci s RegioJet si můžete užít jízdu ještě levněji. Po Novém Jičíně již za fixní cenu 40,-Kč a větší vzdálenosti (3 km +) již za 16,-Kč/km.

Kvality a recenze si můžete ověřit na facebookové stránce NiCa Taxi nebo nejlépe osobně. Objednávejte na číslech 778 803 802 nebo na větší vzdálenosti 722 272 554.


City Taxi v Liptovském Mikuláši

VÝHODNÉ FIXNÍ CENY:

Liptovský Mikuláš → Jasná, lanovky 15,00 €

Liptovský Mikuláš → Pavčina Lehota, spodní parkoviště 7,00 €

VÝHODNÉ CENY PO MĚSTĚ:

0,80 € / km - bežná cena je 1,00 € / km. Podmínkou je, že nejnižší cena jízdy je 3 € (platí i v případě, že ujetá trasa je např. jen 1 km).

ww.citytaxilm.sk

Volejte na +421 907 876 757 a objednejte si taxi dopředu.
Sníženou cenu s jízdenkou RegioJet je nutné oznámit před nástupem do taxi.

Zvýhodněnou cenu na taxi lze získat po předložení jízdenky na vlak RegioJet společnosti City Taxi v Liptovském Mikuláši.  Společnost City Taxi je nutné informovat dopředu na tel. čísle +421 907 876 757 (nezávazná rezervace).

Řidiči předložte vaši jízdenku na vlak RegioJet a využijte slevu.