Doprava k vlaku a autobusu

Pro cestující, kteří chtějí pohodlně přijet k vlaku v Brně - Židenicích, Ostravě-Svinově, Zábřehu a České Třebové autem a bezpečně jej zaparkovat do doby svého návratu, má RegioJet speciální nabídku parkování ZDARMA.  Přijeďte přímo až k vlaku autem, zaparkujte jej zdarma na nádraží a užijte si pohodlí cesty vlaky RegioJet. Efektivně tak můžete kombinovat pohodlnou cestu přímo z vašeho domova či pracoviště s cestou vlakem, kterou můžete využít k práci, odpočinku nebo jiným aktivitám, aniž byste se museli soustředit na mnohahodinové únavné řízení.  Více informací na naší stránce.

Přepravte své kolo ve vlaku RegioJet zcela ZDARMA!

Zarezervujte si přepravu jízdního kola jako doplňkovou službu ke své vlakové jízdence RegioJet.

Přeprava kol je povolena ve vlacích, ve kterých jsou řazeny vozy typu Low cost – bez servisu. Přeprava kol je možná pouze při předchozí rezervací a do vyčerpání kapacity míst ve vozu. V každém vozu Low cost – bez servisu je možnost zarezervování přepravy maximálně 3 jízdních kol. Kolo je potřeba umístit na stojan, který se nachází na začátku, případně na konci vozu – je proto potřeba sledovat řazení vozu v rezervačním systému. Stojany na kola jsou označeny symbolem „kolo“.

Obecné podmínky pro přepravu zavazadel naleznete ve Smluvních přepravních podmínkách společnosti RegioJet a. s. zde.

Komfort díky carsharingu!

Sdílené vozy CAR4WAY, se samoobslužným systémem 24/7, Vám umožní pohodlně cestovat do Vaší cílové destinace! Více jak 600 vozů v režimu volného carsharingu je možné si vyzvednout a vrátit kdekoliv v rámci lokalit volného carsharingu, které nyní zahrnují celou Prahu a větší část Brna.

Využijte spojení RegioJetu a CAR4WAY, ušetřete na registraci do carsharingu (místo původních 1 000 Kč) pouze za 1 Kč a 60 volných minut v minutovém tarifu Vám dáme k tomu. Podrobnosti o akci naleznete zde: www.car4way.cz/RJ.

TICK TACK Green Prague v Praze.

Potřebujete cestovat po Praze pohodlně a bezpečně? Máme pro Vás férové taxi se špičkovými službami. Vyberte si jízdu all inclusive ve vozech AUDI A6 pod značkou TICK TACK nebo myslete na přírodu a svezte se ECO vozy Škoda Octavia G-Tec pod značkou GREEN-PRAGUE. Obě flotily jsou vybaveny připojením k internetu, platebním terminálem a pasažérským tabletem. Více si přečtěte na webových stránkách.

Pro objednání taxi po příjezdu do Prahy se obraťte na náš palubní personál RegioJet nebo si stáhněte aplikaci Taxi v Praze.
Jedete do Prahy vlakem RegioJet z Brna? Objednejte si v jednom rezervačním systému jízdenku i taxi. Více informací na našich webových stránkách.

Student taxi v Olomouci

Spolehlivá taxislužba pro rychlý pohyb po městě.

VÝHODNÁ FIXNÍ CENA PO OLOMOUCI ZA 85,00 Kč

VÝHODNÉ CENY MIMO MĚSTO: 20,00 Kč / km jízdy

Sníženou cenu s jízdenkou RegioJet je nutné oznámit před nástupem do taxi.
Řidiči předložte vaši jízdenku a využijte slevu.


Objednejte si taxi dopředu, volejte na:
+420 800 26 26 26, +420 720 18 17 17, +420 608 220 230
E- mail: info@studenttaxi85.cz
Více informací o taxislužbě najdete na:  www.studenttaxi85.cz

 

In Taxi v Ostravě

Profesionální, zkušení a opatrní řidiči IN TAXI OSTRAVA Vás čistými a pohodlnými vozy přivezou do jakéhokoli cíle bezpečně a včas.

IN TAXI se pyšní širokou nabídkou služeb za nejnižší ceny v Ostravě. Svezte se po Ostravě za pevnou cenu od 80,00-Kč! Pevné ceny po Ostravě najdete v ceníku ZDE. Za destinace neuvedené v ceníku platí zvýhodněná cena 20,00-Kč za kilometr.

Přečtěte si pozitivní hodnocení zákazníků na facebook stránce In Taxi Ostrava, nebo se přesvědčte o jejích šíroké nabídce služeb na www.intaxiostrava.cz.

Objednejte si taxi předem, volejte na +420 604 111 439.

NiCa Taxi Nový Jičín

Zkušení řidiči NiCa Taxi Nový Jičín jsou připraveni 24h denně. Mají připraveny dva luxusní vozy, a to prostorný vůz typu limuzíny Hyundai Sonáta a na delší vzdálenosti pohodlný Cadillac BLS. NiCa Taxi má nejnižší ceny v Novém Jičíně a ve spolupráci s RegioJet si můžete užít jízdu ještě levněji. Po Novém Jičíně již za fixní cenu 40,-Kč a větší vzdálenosti (3 km +) již za 16,-Kč/km.

Kvality a recenze si můžete ověřit na facebookové stránce NiCa Taxi nebo nejlépe osobně. Objednávejte na číslech 778 803 802 nebo na větší vzdálenosti 722 272 554.

City Taxi v Liptovském Mikuláši

VÝHODNÉ FIXNÍ CENY:

Liptovský Mikuláš → Jasná, lanovky 15,00 €

Liptovský Mikuláš → Pavčina Lehota, spodní parkoviště 7,00 €

VÝHODNÉ CENY PO MĚSTĚ:

0,80 € / km - bežná cena je 1,00 € / km. Podmínkou je, že nejnižší cena jízdy je 3 € (platí i v případě, že ujetá trasa je např. jen 1 km).

ww.citytaxilm.sk

Volejte na +421 907 876 757 a objednejte si taxi dopředu.
Sníženou cenu s jízdenkou RegioJet je nutné oznámit před nástupem do taxi.

Zvýhodněnou cenu na taxi lze získat po předložení jízdenky na vlak RegioJet společnosti City Taxi v Liptovském Mikuláši.  Společnost City Taxi je nutné informovat dopředu na tel. čísle +421 907 876 757 (nezávazná rezervace).

Řidiči předložte vaši jízdenku na vlak RegioJet a využijte slevu.

Odlétáte z letiště Václava Havla v Praze na služební nebo soukromou cestu? Ušetřete náklady za cestu do Prahy a parkování a využijte naše vlaky RegioJet s návazným autobusem Airport Express.
Autobus Airport Express spojuje pohodlně každou půl hodinu hlavní nádraží v Praze a pražské letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2). Stanoviště autobusu Airport Express se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou.
Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na www.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla.

Svezte se žlutým vlakem RegioJet z Prahy, Pardubic, Brna či Břeclavi na mezinárodní letiště Schwechat s přestupem na žlutý autobus RegioJet na zastávce Vídeň Hauptbahnhof!

K vlakovým spojům do Vídně vám nově nabízíme možnost využit transfer ze stanice Wien – Hauptbahnhof na mezinárodní letiště Schwechat ve Vídni a zpět.

Transfery navazuji na vlakové spoje 1031, 1033, 1035, 1037 ve směru Vídeň a spoje 1030, 1032, 1034, 1036 ve směru Praha. Autobusy RegioJet na Wien Hauptbahnhof zastavují na zastávce č. B1. Na letišti zastavujeme na zastávce č. 2.

Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Schwechat koupíte online v rezervačním systému na www.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Vídeň - letiště Schwechat.

Platí pouze pro jízdní doklady, zakoupené v předprodeji. Prodej jízdních dokladů u řidiče není možný. Samostatná jízdenka na spojení Wien Simmering - Wien Schwechat a Wien Hauptbahnhof - Wien Schwechat není možná.

 

Vážení zákazníci, v případě, že máte zakoupenou jízdenku na transferový minibus Simmering-Schwechat (v obou směrech), prosím postupujte podle pokynů, které jste obdrželi v SMS zprávě, či zavolejte na nonstop infolinku +420 222 222 221. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za nepříjemnosti.

 

Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na Pražskou integrovanou dopravu a MHD. Pro ty, kdo cestují do Olomouce, máme nabídku zakoupení jízdenek na MHD také přímo na palubě našich vlaků IC RegioJet.