Doprava k vlaku a autobusu

Pro cestující, kteří chtějí pohodlně přijet k vlaku v Brně - Židenicích, Ostravě-Svinově, Zábřehu a České Třebové autem a bezpečně jej zaparkovat do doby svého návratu, má RegioJet speciální nabídku parkování ZDARMA.  Přijeďte přímo až k vlaku autem, zaparkujte jej zdarma na nádraží a užijte si pohodlí cesty vlaky RegioJet. Efektivně tak můžete kombinovat pohodlnou cestu přímo z vašeho domova či pracoviště s cestou vlakem, kterou můžete využít k práci, odpočinku nebo jiným aktivitám, aniž byste se museli soustředit na mnohahodinové únavné řízení.  Více informací na naší stránce.

Přepravte své kolo ve vlaku RegioJet zcela ZDARMA!

Zarezervujte si přepravu jízdního kola jako doplňkovou službu ke své vlakové jízdence RegioJet.

Přeprava kol je povolena ve vlacích, ve kterých jsou řazeny vozy typu Low cost – bez servisu. Přeprava kol je možná pouze při předchozí rezervací a do vyčerpání kapacity míst ve vozu. V každém vozu Low cost – bez servisu je možnost zarezervování přepravy maximálně 3 jízdních kol. Kolo je potřeba umístit na stojan, který se nachází na začátku, případně na konci vozu – je proto potřeba sledovat řazení vozu v rezervačním systému. Stojany na kola jsou označeny symbolem „kolo“.

Obecné podmínky pro přepravu zavazadel naleznete ve Smluvních přepravních podmínkách společnosti RegioJet a. s. zde.

Sdílená auta CAR4WAY - Volný carsharing v Praze a Brně

Sdílené vozy CAR4WAY, se samoobslužným systémem 24/7, Vám umožní pohodlně cestovat do Vaší cílové destinace!

Více jak 1 000 vozů v režimu volného carsharingu je možné si vyzvednout a vrátit kdekoliv v rámci lokalit volného carsharingu, které nyní zahrnují celou Prahu a větší část Brna.
Využijte spojení RegioJetu a CAR4WAY, ušetřete na registraci do carsharingu (místo původních 1 000 Kč) pouze za 1 Kč a 60 volných minut v minutovém tarifu Vám dáme k tomu.

Objednejte jako doplňkovou službu (zašrtnutím políčka při rezervaci jízdenky). Spolu s jízdenkou (v e-mailu k doplňkovým službám) obdržíte promokód, který uplatníte v předregistraci. Na vybrané pobočce RegioJet pak ověří vaši totožnost a vydají čipovou kartu, která slouží k odemykání sdílených aut. Karta vám pro využívání služeb CAR4WAY zůstává už navždycky.

Více informací na www.car4way.cz/rj

Zvýhodněná registrace za 1 Kč platí pro občany s pobytem na území ČR a občany SR, pro cizince je cena po slevě 1 001 Kč.

Taxi služby, které jsou našimi smluvními partnery

TICK TACK a Green Prague v Praze.

Potřebujete cestovat po Praze pohodlně a bezpečně? Máme pro Vás férové taxi se špičkovými službami. Vyberte si jízdu all inclusive ve vozech AUDI A6 pod značkou TICK TACK nebo myslete na přírodu a svezte se ECO vozy Škoda Octavia G-Tec pod značkou GREEN-PRAGUE. Obě flotily jsou vybaveny připojením k internetu, platebním terminálem a pasažérským tabletem.

Více informací o taxi v Praze

Student taxi v Olomouci

Spolehlivá taxislužba pro rychlý pohyb po městě. Taxí jezdí za výhodné fixní ceny na území města Olomouce, při pohybu mimo město si účtuje za ujetý kilometr. Sníženou cenu s jízdenkou RegioJet je nutné oznámit před nástupem do taxi.

 

Více informací o taxi v Olomouci

 

In Taxi v Ostravě

Profesionální, zkušení a opatrní řidiči IN TAXI OSTRAVA Vás čistými a pohodlnými vozy přivezou do jakéhokoli cíle bezpečně a včas. Pro kilometry po městě je stanovena fixní cena dle aktuálního ceníku (ten najdete ZDE). Jestliže vás cesta zavede mimo brány města Ostrava, zaplatíte dle smluvní dohody zvýhodněnou cenu 20 Kč/km.

Více informací o taxi v Ostravě

NiCa Taxi Nový Jičín

Zkušení řidiči NiCa Taxi Nový Jičín jsou připraveni vás zavést kam potřebujete 24h denně. K dispozici mají dva luxusní vozy. NiCa Taxi má nejnižší ceny v Novém Jičíně a ve spolupráci s RegioJet si můžete užít jízdu ještě levněji. Po Novém Jičíně již za fixní cenu 40,-Kč a větší vzdálenosti (3 km +) již za 16,-Kč/km.

 

Více informací o taxi v Novém Jičíně

City Taxi v Liptovském Mikuláši

Výchozím bodem pro váš výlet do Nízkých Tater se může mimo jiné stát i město Liptovský Mikuláš. Na spodní stanici lanovky ve středisku Jasná vás odvezou taxíky City Taxi za 15 , do Pavčiné lhoty za 7 . Po městě je stanovena cena za ujetý kilometr. Řidiči předložte vaši jízdenku na vlak RegioJet a využijte slevu.

Více informací o taxi v Liptovském Mikuláši

Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na Pražskou integrovanou dopravu a MHD. Pro ty, kdo cestují do Olomouce, máme nabídku zakoupení jízdenek na MHD také přímo na palubě našich vlaků IC RegioJet.