Pronájem autobusů

6 DŮVODŮ PRO REGIOJET

 

JSME VYBAVENÍ

Wi-F. Zásuvky 230 V. Klimatizace. Toaleta.

 

JSME CENOVĚ PŘÍZNIVÍ

Příjemně vás překvapíme cenou na míru vaší akce. V pracovní dny navíc i akční cenou.

 

JSME PROFESIONÁLOVÉ

Zkušení řidiči. Milé stevardky.

 

JSME BEZPEČNÍ

Pásy pro každého cestujícího. Nejmodernější bezpečnostní systémy.

 

JSME DOTYKOVÍ

Obrazovky na sedadlech. Přes 50 filmů. Super hry. Hudba všech stylů.

 

JSME TU PRO VÁS

Nonstop provoz. 24 hodin denně. 7 dní v týdnu.

bus

Fun&Relax

Kapacita 63 míst

    

3 828

ÚSPĚŠNÝCH FIREMNÍCH AKCÍ

2 568

ÚŽASNÝCH CEST NA DOVOLENOU

956

SKVĚLÝCH DIVADELNÍCH ZÁŽITKŮ

1 280

PRIMA ŠKOLNÍCH VÝLETŮ

ŽLUTÝ LUXUS SLUŠÍ KAŽDÉMU VAŠEMU ZÁŽITKU

Líbí se vám žluté autobusy RegioJet, které znáte z českých i evropských silnic? Zkusili jste, jak příjemné nabízí cestování? Znáte servis a nadstandartní služby na jejich palubách?

To vše můžete mít při vašich akcích v Česku nebo dalších zemích Evropy. Nabízíme vám pronájem luxusních autobusů RegioJet na firemní akce, tuzemské i zahraniční zájezdy, cesty za sportem či kulturou, výlety, soukromé oslavy, školy v přírodě, školní výlety a další příležitosti. V Česku i při cestách po Evropě.

Autobusy pronajímáme s profesionálním palubním personálem. Zkušení a spolehliví řidiči vás bezpečně dovezou nejen do cíle a zpět, navíc budou také po celou dobu vašimi příjemnými společníky. Milá a ochotná stevardka se postará o pohodlí a nadstandartní servis v průběhu cesty.

PŘÍKLADY KALKULACÍ PRONÁJMU

PRAHA–DRÁŽĎANY A ZPĚT

 AUTOBUS FUN&RELAX – 63 MÍST

 ŘIDIČŮ NA PALUBĚ "1"

CENA OD 16 000 KČ

BRNO–MAKARSKA A ZPĚT

 AUTOBUS FUN&RELAX – 63 MÍST

 ŘIDIČŮ NA PALUBĚ "2"

CENA OD 67 000 KČ

PRAHA–ČESKÝ KRUMLOV A ZPĚT

 AUTOBUS FUN&RELAX – 63 MÍST

 ŘIDIČŮ NA PALUBĚ "1"

CENA OD 12 000 KČ BEZ DPH

KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete poradit nebo zjistit ještě více informací?  Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu pronajem@regiojet.cz nebo telefonicky na 539 000 331.

KOHO JSME UŽ SVEZLI

 • Ing. Monika Balcerová | Office Manager

  Děkuji, minulý týden proběhlo vše velmi hladce, pan řidič byl moc fajn, snadno nás dovezl a našel všechny určené cíle.

  Ing. Tomáš Pavelka | referent

  Musím Vám tlumočit doslova nadšené reakce našich paní učitelek na dopravu i pana řidiče. Byly skutečně uneseny jeho vstřícností a ochotou. Jako perličku přidám vyjádření žáků, že „příroda ušla, ale lepší by bylo celý den jezdit a koukat na pohádky“. Paní učitelky nepamatují tak tiché a vzorné děti.

  Ladislava Hadravová | koordinátorka projektu

  Ráda bych velmi poděkovala pánům řidičům za skvělou jízdu, za příjemné vystupování a úžasnou atmosféru, kterou nám na cestě vytvořili. Jsou to oba profesionálové a patří jim velký obdiv za to, jak dobře znali trasu a na všechna místa nás dovezli v pořádku a bez zbytečného tápání. Jejich skvělý přístup velmi pozvedl celou akci a atmosféru při cestování.

 • Jana Krupicová | Senior manager

  Velmi Vám děkuji. Vše bylo víc než v pořádku a proběhlo nad naše očekávání. Páni řidiči byli naprosto úžasní a ve všem nám vyšli vstříc. Tak milé lidi jsem už dlouho nepotkala. V budoucnu se na Vás určitě zase obrátím.

  Kateřina Tichá | Marketing Manager

  Ačkoliv jsme v minulosti vždy jezdili auty, využili jsme pronájem autobusu na firemní akci do Budapešti a bylo to nejlepší rozhodnutí. Řidiči nám vycházeli vstříc, měli jsme teambuilding už cestou, nikdo se nemusel omezovat kvůli řízení a ještě jsme stihli super filmy.

  Eva Frančeová | předsedkyně spolku

  Velmi děkujeme za Vaše profesionální služby pro naši realizaci výletu Stekník – Žatec – Krásný Dvůr. Váš řidič a stevardka svým vystupováním a přístupem k osobám s hendikepem potvrdili profesionalitu, s jakou svou práci vykonávají. Při dalším výletě se opět obrátíme na Vás. Velmi děkuji jako organizátor akce a zároveň děkuji za účastníky zájezdu, kteří byli velmi spokojeni.