Pronájem autobusů

6 DŮVODŮ PRO REGIOJET

 

JSME VYBAVENÍ

Wi-Fi. Zásuvky 230 V. Klimatizace. Toaleta.

 

JSME CENOVĚ PŘÍZNIVÍ

Příjemně vás překvapíme cenou na míru vaší akce. V pracovní dny navíc i akční cenou.

 

JSME PROFESIONÁLOVÉ

Zkušení řidiči. Milé stevardky.

 

JSME BEZPEČNÍ

Pásy pro každého cestujícího. Nejmodernější bezpečnostní systémy.

 

JSME DOTYKOVÍ

Obrazovky na sedadlech. Přes 50 filmů. Super hry. Hudba všech stylů.

 

JSME TU PRO VÁS

Nonstop provoz. 24 hodin denně. 7 dní v týdnu.

bus

Fun&Relax

Kapacita 59 míst

    

3 828

ÚSPĚŠNÝCH FIREMNÍCH AKCÍ

2 568

ÚŽASNÝCH CEST NA DOVOLENOU

956

SKVĚLÝCH DIVADELNÍCH ZÁŽITKŮ

1 280

PRIMA ŠKOLNÍCH VÝLETŮ

ŽLUTÝ LUXUS SLUŠÍ KAŽDÉMU VAŠEMU ZÁŽITKU

Líbí se vám žluté autobusy RegioJetu, které znáte z českých i evropských silnic? Zkusili jste, jak příjemné nabízí cestování? Znáte servis a nadstandardní služby na jejich palubách?

To vše můžete mít při vašich akcích jak v Česku, tak i v ostatních zemích Evropy. Nabízíme vám pronájem luxusních autobusů RegioJetu na firemní akce, tuzemské i zahraniční zájezdy, cesty za sportem či kulturou, výlety, soukromé oslavy, školy v přírodě, školní výlety a další příležitosti.

Autobusy pronajímáme s profesionálním palubním personálem. Zkušení a spolehliví řidiči vás bezpečně dovezou nejen do cíle a zpět, navíc budou také po celou dobu vašimi příjemnými společníky. Milá a ochotná stevardka se postará o pohodlí a nadstandardní servis v průběhu cesty.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte speciální požadavek a nenašli jste ho v našich službách? Chcete zjistit více informací o vybavení autobusů? Vypracovat kalkulaci na míru?
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu pronajem@regiojet.cz nebo telefonicky. Obratem se s vámi spojí naše specialistka na pronájmy autobusů Ivona Janíčková.

Ivona Janíčková je specialistkou pronájmu autobusů. Můžete se spolehnout, že dopravu na vaši akci připraví na 100 % podle vašich požadavků. Hovoří česky a také plynně anglicky a španělsky.
Ivonu kontaktujte na telefonním čísle +420 539 000 323.

KOHO JSME UŽ SVEZLI

 • Ing. Monika Balcerová | Office Manager

  Děkuji, minulý týden proběhlo vše velmi hladce, pan řidič byl moc fajn, snadno nás dovezl a našel všechny určené cíle.

  Ing. Tomáš Pavelka | referent

  Musím Vám tlumočit doslova nadšené reakce našich paní učitelek na dopravu i pana řidiče. Byly skutečně uneseny jeho vstřícností a ochotou. Jako perličku přidám vyjádření žáků, že „příroda ušla, ale lepší by bylo celý den jezdit a koukat na pohádky“. Paní učitelky nepamatují tak tiché a vzorné děti.

  Ladislava Hadravová | koordinátorka projektu

  Ráda bych velmi poděkovala pánům řidičům za skvělou jízdu, za příjemné vystupování a úžasnou atmosféru, kterou nám na cestě vytvořili. Jsou to oba profesionálové a patří jim velký obdiv za to, jak dobře znali trasu a na všechna místa nás dovezli v pořádku a bez zbytečného tápání. Jejich skvělý přístup velmi pozvedl celou akci a atmosféru při cestování.

 • Jana Krupicová | Senior manager

  Velmi Vám děkuji. Vše bylo víc než v pořádku a proběhlo nad naše očekávání. Páni řidiči byli naprosto úžasní a ve všem nám vyšli vstříc. Tak milé lidi jsem už dlouho nepotkala. V budoucnu se na Vás určitě zase obrátím.

  Kateřina Tichá | Marketing Manager

  Ačkoliv jsme v minulosti vždy jezdili auty, využili jsme pronájem autobusu na firemní akci do Budapešti a bylo to nejlepší rozhodnutí. Řidiči nám vycházeli vstříc, měli jsme teambuilding už cestou, nikdo se nemusel omezovat kvůli řízení a ještě jsme stihli super filmy.

  Eva Frančeová | předsedkyně spolku

  Velmi děkujeme za Vaše profesionální služby pro naši realizaci výletu Stekník – Žatec – Krásný Dvůr. Váš řidič a stevardka svým vystupováním a přístupem k osobám s hendikepem potvrdili profesionalitu, s jakou svou práci vykonávají. Při dalším výletě se opět obrátíme na Vás. Velmi děkuji jako organizátor akce a zároveň děkuji za účastníky zájezdu, kteří byli velmi spokojeni.