Pronájem autobusů

Žlutý luxus vám bude slušet

Líbí se vám žluté autobusy RegioJet, které znáte z českých i evropských silnic? Zkusili jste, jak příjemné nabízí cestování? Znáte servis a nadstandardní služby na jejich palubách? 

To vše můžete mít při vašich akcích v Česku nebo v Evropě. Nabízíme vám pronájem luxusních autobusů RegioJet na firemní akce, tuzemské i zahraniční zájezdy, cesty za sportem či kulturou, výlety, soukromé oslavy, školy v přírodě a další příležitosti.

Autobusy pronajímáme s profesionálním palubním personálem. Zkušení a spolehliví řidiči vás bezpečně dovezou nejen do cíle a zpět, navíc budou také po celou dobu vašimi příjemnými společníky. Milá a ochotná stevardka se postará o pohodlí a nadstandardní servis v průběhu cesty.

Spolehlivost, profesionalita, bezpečí, nadstandardní vybavení – luxus autobusů RegioJet bude slušet každé vaší akci.

Nadstandardní vybavení žlutých autobusů:

  • dotykové obrazovky na každém sedadle s palubním systémem zábavy – sledovaní filmů a TV, hraní her, poslech hudby, čtení novin a časopisů a další
  • Wi-Fi na území ČR
  • nejmodernější bezpečnostní systémy (ABS, ASR, retardér a další)
  • pohodlné kožené sedačky s bezpečnostními pásy s dostatkem prostoru na nohy
  • klimatizace, toaleta
  • automat na teplé nápoje
  • u každého dvojsedadla přípojka do elektrické sítě 230 V
  • možnost přiobjednání dalšího občerstvení

Wi-FiDotyková obrazovkaHryFilmyHudbaE-knihySluchátka k zapůjčeníZásuvka na 230VKlimatizaceStevardkaDenní tiskTeplé nápojeStudené nápoje

Naši spokojení zákazníci

Velmi Vám děkuji. Vše bylo víc než v pořádku a proběhlo nad naše očekávání. Páni řidiči byli naprosto úžasní a ve všem nám vyšli vstříc. Tak milé lidi jsem už dlouho nepotkala.  V budoucnu se na Vás určitě zase obrátím.
Jana Krupicová – Senior manager, Topigs Norsvin

Byli jsme moc spokojeni, dětem se zájezd moc líbil, myslím, že Váš autobus a služby řidičů i stevardky na tom mají nemalý podíl! Příští rok chceme zájezd zopakovat, tak určitě využijeme Vašich služeb!
A. Buljatová – ZŠ Praha 13

Vyberte si žlutý autobus:

Počet míst pro cestující: 63 sedadel
Vybavení: dotykové obrazovky v každém sedadle, individuální palubní zábava (filmy, hudba, TV vysílání, hry), přípojka do elektrické sítě pro každé dvojsedadlo, automat na teplé nápoje, WC, klimatizace, kožená sedadla, bezpečnostní pásy
Motor: SCANIA/VOLVO, EURO 6
Délka: 15 m; Šířka: 2,6 m; Výška: 3,9 m
Rok výroby: 2011 až 2016

Projděte se po palubě autobusu Fun&Relax ve VIDEOPREZENTACI.

 

Rádi bychom vám nabídli i tuto variantu autobusu Fun&Relax o kapacitě 60 míst, který je bílé barvy. Tento typ autobusu je vhodný na cesty v rámci ČR a kratší cesty do zahraničí (do 700 km včetně cesty zpět). Jeho výhodou je zejména příznivější cena.

Počet míst pro cestující: 60 sedadel
Vybavení: dotykové obrazovky v každém sedadle, individuální palubní zábava (filmy, hudba, TV vysílání, hry), přípojka do elektrické sítě pro každé dvojsedadlo, automat na teplé nápoje, WC, klimatizace, kožená sedadla, bezpečnostní pásy
Motor: Irizar/Volvo, EURO 5
Délka: 15 m; Šířka: 2,6 m; Výška: 3,9 m
Rok výroby: 2011

 

Pronájem autobusůPronájem autobusůPronájem autobusů

Vybrali jste si některý z autobusů RegioJet? Vyplňte prosím následující nezávazný rezervační formulář a odešlete jej. Následně vás bude kontaktovat jeden ze specialistů na pronájmy autobusů, vytvoří vám kalkulaci a dořeší konkrétní podmínky přesně vaší akci na míru.


Máte zájem o více informací? Nevíte, jaký autobus si z naší nabídky vybrat? Potřebujete poradit, potřebujete zjistit více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu pronajem@regiojet.cz nebo telefonicky na 539 000 331.