Žáci a studenti mohou vlaky RegioJet cestovat se 45% slevou na žákovský průkaz i během letních prázdnin

23.06.2015, archiv
Pro držitelé prukazu ISIC je v nabídce 10% sleva na mezinárodní jízdenky ve všech vlacích na trase Praha – Žilina – Košice.

Během letních prázdnin až do 31. srpna 2015 budou moci žáci a studenti – držitelé žákovských průkazů - cestovat po trase, kterou přes školní rok dojíždějí mezi bydlištěm a školou vlaky RegioJet s nárokem na 45% slevu z jízdného.

Využití 45% slevy je možné v naprosté většině vlaků RegioJet – mimo spoje jedoucí ve dnech se silnou přepravní špičkou:

Slevu lze uplatnit následujícím způsobem:

  • platí  se žákovským průkazem na vybraných spojích (75 % spojů)
  • lze uplatnit pro cestování v rámci tarifu Standard a Relax
  • jízdenku je možné koupit přes internet nebo na prodejním místě. Nelze objednat SMS nebo koupit ve vlaku
  • platí na trase mezi bydlištěm a studia (trase, po které žák a student během školního roku dojíždí)
  • slevu je možné uplatnit i na průkaz platný jen do 30. 6. 2015
 

Pro držitelé průkazu ISIC pak u cest vlaky RegioJet mezi Českou a Slovenskou republikou lze oproti tomuto průkazu získat slevu 10 % - a to ve všech mezinárodních vlacích RegioJet spojujících Česko a Slovensko.

RegioJet chce tímto podpořit mladé lidi, kteří chtějí poznávat krásy země, historii míst či navštívit své přátele nebo rodinu. Nabídka platí i pro ty, kteří své studium ukončili už v letos.

V rámci jízdenky získají všichni cestující kompletní servis RegioJet - včetně rezervace na konkrétní místo, které si sami vyberou v přehledném rezervačním systému. Během cesty dostanou například nabídku denní tisku zdarma, kávu v neomezeném množství během celé cesty a další různé nápoje. V nabídce je i občerstvení z palubního menu za velmi výhodné ceny. Během cesty se mohou připojit na internet prostřednictvím bezplatné Wi-Fi sítě. RegioJet pro své zákazníky navíc poskytuje i různé atraktivní slevy u smluvních partnerů, zda se jedná o výhodné ubytování nebo o vstupy na různé atrakce.