Do Berlína za 550 Kč, do Budapešti za 350 Kč. STUDENT AGENCY snížila ceny jízdenek a posílila na léto vybrané mezinárodní linky

04.06.2015, archiv
  • Největší český dálkový autobusový dopravce změnil systém cen na linkách do Německa, Rakouska, Maďarska a na Slovensko
  • Nově mohou cestující kupovat jízdenky za zvýhodněnou SPECIAL cenu nebo za základní FLEXI cenu. Díky novým cenovým tarifům mohou klienti do deseti měst v okolních zemích cestovat za ještě nižší ceny
  • Na letní sezónu navíc STUDENT AGENCY posílila nejoblíbenější mezinárodní linky

S ještě výhodnějšími cenami jízdenek na mezinárodních linkách přichází na začátku hlavní turistické sezony STUDENT AGENCY. „Na linkách do Německa, Rakouska, Slovenska a Maďarska jsme zavedli systém více cenových pásem. FLEXI cena představuje základní cenu na dané lince, SPECIAL cena je pak naší akční nabídkou. SPECIAL cena není pro konkrétní linku pevně určená, ale může se měnit. Cenu ovlivňuje několik faktorů – například včasnost nákupu nebo obsazenost konkrétního spoje,“ popisuje změnu ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY Ivana Kašická. Na mezinárodních linkách do okolních zemí tak STUDENT AGENCY přechází na model několika cenových hladin.

Nové tarify platí na linkách do deseti evropských měst. Do Vídně nabízíme jízdenky za Special cenu z Brna od 200 korun, z Prahy pak od 420 korun. Do Bratislavy se cestující dostanou už od 200 korun a do Budapešti od 350 korun. „S nížení cen se dotklo také všech linek STUDENT AGENCY do Německa – výhodněji se dá cestovat do Berlína, Drážďan, Frankfurtu, Düsseldorfu, Kolína nad Rýnem a do Hamburku,“ říká Ivana Kašická.

     
Kromě snížení cen přichází STUDENT AGENCY také s posílením nejoblíbenějších linek. Krásné počasí a volné víkendy přímo vybízejí k tomu strávit je v některém z měst v okolních zemích. „Posílili jsme žluté linky hned do 13 zemí Evropy. Ještě častěji se s námi milovníci cestování dostanou do Itálie, Francie, Holandska, Německa nebo Rakouska,“ říká Ivana Kašická.

Do Říma, kterému se pro jeho slavnou historii přezdívá Věčné město, teď jezdí žluté autobusy dokonce 4krát týdně. Kvůli velké poptávce cestovatelů STUDENT AGENCY posílila také linky o Paříže, kam nově linky vypravujeme až pětkrát do týdne. Dokonce několikrát denně se pak točí autobusy na linkách do Maďarska, Německa nebo Rakouska.

Například do centra rakouské metropole se lidé dostanou z Brna až 9x denně, z Prahy pak až 11x denně. „Díky výhodným cenám jízdenek a husté síti spojů se dá do Vídně zajet i na jediný den nebo víkend a užít si letní procházku po nejznámějších památkách, pravý vídeňský sachr s kávou nebo nákupy,“ popisuje Ivana Kašická.

Na všech mezinárodních linkách se cestující mohou těšit na moderní autobusy ve stylu FUN & RELAX s nadstandardním servisem. Kvůli posílení linek jsme na konci května rozšířili naši autobusovou flotilu o pět nových autobusů ve stylu FUN & RELAX a už teď čekáme na dodání dalších.

V těchto moderních autobusech má k dispozici vlastní dotykovou obrazovku se zábavním portálem, na němž je možné sledovat filmy a seriály, hrát elektronické hry, poslouchat hudbu nebo sledovat televizi. Samozřejmostí je také servis palubního personálu – stevardka během jízdy nabízí zdarma cestujícím teplé nápoje nebo noviny a časopisy.

STUDENT AGENCY v současné době provozuje mezinárodní autobusové linky do desítek měst v 15 zemích Evropy. Kromě sousedních států žluté linky pravidelně zajíždějí také do Francie, Švýcarska, Itálie, Velké Británie, Holandska nebo Dánska. Aktuálně připravujeme spuštění nové linky Ostrava – Katovice – Krakov. V roce 2014 autobusy STUDENT AGENCY na všech vnitrostátních a mezinárodních linkách přepravily 6,7 milionu cestujících.