Autobusy STUDENT AGENCY na spojích do Pelhřimova využilo za první čtvrtletí přibližně 3000 cestujících

13.05.2015, archiv
Cestující si užili palubní servis a zkonzumovali mimo jiné kolem 2,8 tisíce horkých nápojů. Ty mají společně s dalšími službami v autobusech STUDENT AGENCY k dispozici zdarma.

Přibližně tři tisíce cestujících – tedy téměř jedna pětina obyvatel Pelhřimova – cestovaly za první tři měsíce letošního roku na spojích autobusové linky STUDENT AGENCY do nebo z Pelhřimova. Meziročně to znamená nárůst počtu cestujících z a do Pelhřimova o 50%.

Spoje žlutých autobusů STUDENT AGENCY jezdí přes Pelhřimov od roku 2013 a spojují město  2x denně v každém směru s Brnem, Českými Budějovicemi a Táborem.

Cestující tak mohou luxusní autobusy STUDENT AGENCY využít jak k cestám na úřady, do škol či k turistickým výletům; stejně jako s přestupem v Brně například k cestám k odletům mnoha leteckých společností z mezinárodního letiště ve Vídni.

Cestující z Pelhřimova si oblíbili služby, které mohou na palubě našich autobusů využít. Svědčí o tom například to, že jsme cestujícím do nebo z Pelhřimova na palubách našich autobusů za první čtvrtletí podali téměř 2,8 tisíce horkých nápojů zdarma, stejně jako rozdistribuovali kilometry novin a časopisů,“ říká Ivana Kašická, ředitelka divize autobusové dopravy STUDENT AGENCY.

STUDENT AGENCY na linku Brno – Pelhřimov - Tábor – České Budějovice nasazuje moderní autobusy. V nich mají vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma  cestující k zdarma dispozici výkonné připojení k internetu a možnost sledování filmů či poslechu hudby.

Jízdní doba z Pelhřimova do Brna je 1 hodina 40 minut; do Českých Budějovic pak cesta trvá 1 hodinu 40 minut. Spoje STUDENT AGENCY jezdí přes Pelhřimov 2x denně v každém směru.