Autobusy STUDENT AGENCY na spojích do Jindřichova Hradce využilo za první čtvrtletí přibližně 2500 cestujících

13.05.2015, archiv
Cestující si užili palubní servis a zkonzumovali mimo jiné kolem 2,3 tisíce horkých nápojů. Ty mají společně s dalšími službami v autobusech STUDENT AGENCY k dispozici zdarma.

Přibližně 2500 cestujících – tedy jedna osmina obyvatel Jindřichova Hradce – cestovalo za první tři měsíce letošního roku na spojích autobusové linky STUDENT AGENCY do nebo z Jindřichova Hradce. Meziročně to znamená nárůst počtu cestujících z a do Jindřichova Hradce o 52%.

Spoje žlutých autobusů STUDENT AGENCY jezdí přes Jindřichův Hradec od roku 2013 a spojují město  2x denně v každém směru s Brnem, Českými Budějovicemi, Telčí, Třebíčí a Velkým Meziříčím. Do Brna představují spoje STUDENT AGENCY s jízdní dobou 2 hodiny 45 minut absolutně nejrychlejší spojení.

Cestující tak mohou luxusní autobusy STUDENT AGENCY využít jak k cestám na úřady, do škol či k turistickým výletům; stejně jako s přestupem v Brně například k cestám k odletům mnoha leteckých společností z mezinárodního letiště ve Vídni.

Cestující z Jindřichova Hradce si oblíbili služby, které mohou na palubě našich autobusů využít. Svědčí o tom například to, že jsme cestujícím do nebo z Hradce na palubách našich autobusů za první čtvrtletí podali téměř 2,3 tisíce horkých nápojů zdarma, stejně jako rozdistribuovali kilometry novin a časopisů,“ říká Ivana Kašická, ředitelka divize autobusové dopravy STUDENT AGENCY.

STUDENT AGENCY na linku Brno – Třebíč – Telč – Jindřichův Hradec – České Budějovice nasazuje moderní autobusy. V nich mají vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma  cestující k zdarma dispozici výkonné připojení k internetu a možnost sledování filmů či poslechu hudby.

Jízdní doba z Jindřichova Hradce do Brna je 2 hodiny 45 minut; do Českých Budějovic pak cesta trvá 55 minut. Spoje STUDENT AGENCY jezdí přes Jindřichův Hradec 2x denně v každém směru.