STUDENT AGENCY přijme desítky nových zaměstnanců v Jihomoravském kraji. Nabízí místa na plný úvazek i letní brigády

07.05.2015, archiv
Skupina STUDENT AGENCY, přední poskytovatel cestovních služeb ve střední Evropě, provozovatel dálkových autobusů a vlaků RegioJet, se chystá v České republice během letošního roku celkem přijmout téměř 230 zaměstnanců. Několik desítek z nich přitom aktuálně hledá na pracovní místa v Jihomoravském kraji – a to jak na plný pracovní úvazek, tak na letní brigádu. Přijímání nových zaměstnanců v Jihomoravském kraji souvisí s další expanzí společnosti, která i letos rychle roste. Například Autobusy STUDENT AGENCY přepravily v prvním čtvrtletí o 5 % cestujících více; s nadcházející letní sezónou expandují také prodeje portálu dovolena.cz. Řada pozic je pro uchazeče v Brně otevřena také v oblasti IT. Zájem má STUDENT AGENCY o absolventy i o zaměstnance s praxí.

Aktuálně hledá STUDENT AGENCY zaměstnance v Jihomoravském kraji pro následující pozice:
 

  • Členové palubního personálu pro autobusy STUDENT AGENCY pro linky z Brna
  • Řidiče autobusů pro linky z Brna
  • Prodejce zájezdů (brigáda na léto 2015)
  • Prodejci letenek, operátoři call centra
  • Specialisté marketingu
  • Pracovníci IT oddělení a další

Uchazečům o pracovní místa z Jihomoravského kraje jsou samozřejmě otevřeny i další pozice v dalších místech České a Slovenské republiky, zejména pak v Ostravě či Praze. I zde je zájem o řadu pozic – například na letní brigády jako členy palubníhio personálu vlaků RegioJet a další.

Absolventy či studenty se v Jihomoravském kraji snaží STUDENT AGENCY a RegioJet získat převážně na místa palubního servisu v autobusech, stejně jako na brigádní pozice prodejců zájezdů dovolena.cz. Pro absolventy technických oborů jsou otevřeny také  pozice zejména v oblasti IT, kde aktuálně hledáme programátory a designéry internetových stránek.

"Většina míst je na hlavní pracovní poměr, hledáme však i brigádníky a nabízíme také zkrácené pracovní úvazky. Jsme jedním z mála zaměstnavatelů v Jihomoravském kraji, který vedle zkušenějších zaměstnanců aktivně vyhledává i studenty a tzv. prvozaměstnance, kterým nabízíme atraktivní start jejich profesní kariéry," doplňuje personální ředitelka STUDENT AGENCY, Renata Sklenářová. Společnost vedle konkurenceschopných platových podmínek, sází především na značku a firemní filosofii. "Ve všem, co děláme, chceme být na trhu nejlepší a chceme udávat trend a nastavovat standardy. Navíc si myslíme, že u nás má zaměstnanec na rozdíl od velkých koncernových zaměstnavatelů mnohem blíž k zákazníkovi a má od něj rychlou zpětnou vazbu," dodává Jaroslav Řehůřek, generální ředitel HOLDINGU STUDENT AGENCY.

Informace o náboru všech zaměstnanců jsou uvedeny v sekci Kariéra internetových stránek RegioJet a STUDENT AGENCY.