České Budějovice a Brno nově spojí žluté autobusy Student Agency

21.03.2013, archiv
Jízdenky jsou již v prodeji – spoje zastaví také v Třebíči, Telči, Jindřichově Hradci, v Jihlavě, Pelhřimově, a v Táboře. Jedná se o další linku, kterou Student Agency startuje na základě ankety mezi veřejností o tom, kam by žluté autobusy měly jezdit.

Jeden pár spojů pojede po trase Brno – Jihlava – Pelhřimov – Tábor – České Budějovice a zpět; druhý pak po trase Brno – Třebíč – Telč – Jindřichův Hradec – České Budějovice. Kromě Brna, Jihlavy a Českých Budějovic jsou všechna ostatní města novinkou v rámci spojů Student Agency; zákazníkům i zde nabídneme špičkový servis, který znají cestující z autobusů Student Agency, a který jenom v loňském roce využilo pět milionů cestujících.

Jízdenky na nové spoje jsou již v prodeji; spoje pojedou podle následujícího jízdního řádu:

jízdní řád brno čb
  

„Nová linka České Budějovice – Brno se v podzimní anketě mezi cestujícími umístila v žebříčku prvních pěti nejžádanějších tras. Nabízíme tedy nově nejkomfortnější rychlé spojení mezi oběma krajskými metropolemi a současně doplňujeme mezi žluté destinace další cestovatelsky atraktivní místa, jako jsou Telč, Jindřichův Hradec, Pelhřimov či Tábor,“ říká Ivana Kašická, ředitelka Student Agency pro autobusovou dopravu.

Nový jízdní řád nabídne dva spoje v obou směrech, respektive 4 nové spoje denně. Na nové lince budou provozovány moderní autokary Student Agency s kompletním palubním servisem v rozsahu kávy a denního tisku zdarma. O pohodlí cestujících se vždy postará palubní průvodce. Samozřejmostí je promítání filmů nebo individuální poslech hudby oblíbeného žánru a připojení k internetu pomocí technologie Wi-Fi.

Cesta bude trvat 3:45 hodiny, což představuje jedno z nejrychlejších a nejpohodlnější spojení na této trase. Jízdenky jsou již v prodeji – jak prostřednictvím internetových stránek www.studentagency.cz, tak prostřednictvím prodejních míst Student Agency a RegioJet a provizních prodejců s prodejem vnitrostátních jízdenek na autobusy Student Agency.