Startuje nové spojení RegioJet z Martina a Vrútek

14.01.2013, archiv
Od pátku 18. 1. startuje nové spojení návazným autobusem z Martina a Vrútek do Žiliny a dále pak vlaky IC RegioJet do Ostravy, Olomouce, Pardubic a Prahy a zpět. Jízdenky jsou již v prodeji.

Od pátku 18. 1. 2013 RegioJet startuje nové spojení – návazný transferový spoj spojující města Martin a Vrútky s vlaky IC RegioJet – a tedy s Prahou, Pardubicemi, Olomoucí a Ostravou.  

Nový spoj bude přivážet a odvážet cestující od vlaků a k vlakům IC RegioJet končících v železniční stanici Žilina. Díky kombinaci luxusních vlaků IC RegioJet a návazného transferu tak cestující z Martina a Vrútok získají nové, atraktivní a komfortní spojení například s Prahou, Pardubicemi, Olomoucí, Ostravou či Českým Těšínem.

Navíc, návaznost mezi vlakem IC RegioJet a transferovým spojem bude garantovaná – cestující tak budou moci cestovat úplně bez obav, že by svůj spoj nestihli.

Spoj RegioJet Transfer funguje denně a je provozován vozidly smluvního partnera  – společností MT-Lines.

ZASTÁVKY TRANSFEROVÉHO SPOJE:

Martin, ul. Jesenského

Martin, Sever, obch. dům

Martin, Košúty, zdrav. stredisko

-  Martin, Záturčie, San Martin

Vrútky, aut. stanice

Žilina, žel. stanice

 

Naše výhodné ceny – z Martina do Prahy už od 17,50 € 

Další slevy:

Studenti do 26 let, studující na území ČR s platným průkazem –  8-19% (v závislosti od trasy)

Děti do 6 let – jednotná cena 4 €

S kupiny 3 osob a více – sleva 7%

Jízdenky z/do Martina a Vrútok je možné koupit výhradně v předprodeji, na internetových stránkách www.regiojet.cz, na pobočkách RegioJet a STUDENT AGENCY a u našich smluvních prodejců. Jízdenku není možné zakoupit až přímo ve vlaku.

 

Ročně cestující vypijí více než milion pohárů luxusní kávy Illy zdarma a snědí 70 tisíc porcí sushi

Vlaky IC RegioJet nabízejí na české a slovenské železnici vysoký standard služeb pro cestující. Ti dostávají například vždy NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ luxusní kávu značky Illy zdarma, stejně jako mátový čaj, vodu či denní tisk. Například kávy Illy ve variantách cappuccino, lungo, laté a dalších zákazníci RegioJetu ročně zdarma vypijí více než 1 milion pohárů. Další občerstvení si pak mohou pořídit od palubního personálu z palubního menu – a to za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Například porce sushi, kterého se ročně ve vlacích IC RegioJet zkonzumuje více než 70 tisíc porcí, stojí 80 Kč, což je o několik desítek korun méně než v maloobchodní síti či v restauracích. RegioJet dále cestujícím nabízí například snídaňová menu za ceny od 9 Kč, středomořské saláty či plněné croissanty nebo řecký jogurt. Veškeré občerstvení je od špičkových dodavatelů s tím, že RegioJet upřednostňuje české společnosti vyrábějící kvalitní české potraviny.

„Odnaučili jsme cestující kupovat si nevábné bagety na nádražích“, říká Radim Jančura, majitel společnosti RegioJet a skupiny Student Agency a dodává: „každý vagon v našem vlaku je restaurací. Cestující nemusí nikam chodit, opouštět své místo a všechno mu přineseme přímo až na místo. Víme, že takto toho zákazníci snědí asi 5x více než v klasickém jídelním voze. Vychutnat si kávu zdarma s dortíkem a zaplatit za to 9 Kč se pro řadu cestujících již stalo neodmyslitelnou součástí každotýdenní cesty vlakem.“

Každý cestující – bez ohledu na to, jakou zaplatil cenu, má vždy nárok na následující služby během své cesty vlaky IC RegioJet. Tento servis zatím nikdo z dalších dopravců nepřekonal a RegioJet i do budoucna bude na železnici vždy nabízet zákazníkům největší rozsah služeb za nejlepší ceny:

- Neomezené množství kávy (překapávaná i značková káva z presovaru Illy) - ZDARMA

- Mátový čaj a voda - ZDARMA

- Český a slovenský denní tisk zdarma, další časopisy a tiskoviny ZDARMA

- Drobné sladkosti v rámci palubního samplingu - ZDARMA - aktuálně pralinky Milka

- Připojení k nejvýkonnější síti palubního internetu - včetně nabídky filmů (od prosince) - ZDARMA

- Připojení k elektrické síti 230 V - ZDARMA

- Rezervace místa - ZDARMA - přepravujeme pouze sedící cestující, navíc možnost výběru z mnoha variant vozů - otevřený prostor, kupé, internetová kavárna

- Přístup k počítači ve voze Internet Café, který je nainstalován a připojen k internetu a určen ZDARMA pro aktivity cestujících

- Servis a přítomnost člena palubního personálu v každém voze - každých 20 minut nabídka služeb.

- Nabídka občerstvení za nízkonákladové ceny - sushi, saláty, plněné croissanty, dezerty…

- Dvě toalety v každém z vozů s hudební produkcí - francouzské šansony a živou orchidejí a garancí čistoty

- Prodej jízdenek na MHD v Ostravě a Praze přímo na palubě vlaku (všechny typy jízdenek)

- Možnost parkování ZDARMA v parkovacím domě KOMA ve stanici Ostrava Svinov

- Možnost návazné cesty na Letiště Václava Havla v Praze Ruzyni

- Možnost půjčení automobilu za zvýhodněné ceny od autopůjčovny Hertz, možnost výhodné taxislužby od Tick Tack v Praze a Komfort Taxi v Ostravě.