RegioJet zlevnil cestování vlakem z Ostravy do Budapešti a termálních lázní v Maďarsku. Jednosměrná jízdenka stojí od 368 Kč

24.08.2020, Vlaky Regiojet CZ

RegioJet výrazně zlevnil cestování vlakem mezi Ostravou a Budapeští. Vlakem RegioJet s jedním přestupem v Brně na hlavním nádraží stojí cesta z Ostravy do Budapešti od 368 Kč – a to i při nákupu jízdenky v den cesty. Pokud cestuje student do 26 let nebo senior nad 65 let zaplatí za jízdenku cenu od 247 Kč. Za stejné ceny jsou k dispozici jízdenky taky z Ostravy do Györu nebo do populárního termálního města Mosonmagyaróvár, kde mají zároveň cestující RegioJet výraznou slevu na vstupné do tamních termálních lázní Flexum. Celodenní vstupenka do termálních lázní stojí 99 Kč a má možnost si ji koupit jako doplňkovou službu každý, kdo si kupuje jízdenku s cílovou destinací Mosonmagyaróvár.

RegioJet jezdí do/z Budapešti jezdit 2x denně v každém směru. „Přicházíme na další trasu, abychom výrazně zlevnili cestování vlakem a nabídli nejširší rozsah služeb“, říká Ivana Kašická, ředitelka vlakové a autobusové dopravy RegioJet a dodává: „Jdeme rozhýbat nabídku železničního spojení tam, kde cestující dříve platili stávajícím dopravcům nesmyslně drahé jízdné.

Nejjednodušeji se dá vlakem RegioJet dostat z Ostravy do Budapešti a zpět 2x denně v každém směru – nejprve z Ostravy Svinova rychlíkem RegioJet do Brna hl. n., kde je pohodlný garantovaný přestup na vlak RegioJet ve směru Budapešť, Györ, Mosonmagyarovar, ale také například Vídeň. Výlet do lázní v Mosonmagyarovaru nebo návštěva Györu či Vídně mohou být velmi příjemným jednodenním výletem s cestou ráno tam a návratem večer zpátky. Jízdenku je možné si jednoduše na celou trasu koupit buď nejvýhodněji přes internetové stránky www.regiojet.cz nebo v pokladnách RegioJet na nádražích v Ostravě Svinově, Ostrava hl. n. nebo také v Bohumíně, Studénce či v Suchdolu nad Odrou a v dalších místech Moravskoslezského kraje. Cestovat je možné také i z Bohumína, Studénky a dalších měst.

Vstup do lázní v Mosonmagyaróváru k jízdence RegioJet za nejnižší ceny – 99 Kč

Kromě výrazně levnějšího jízdného nabízí RegioJet jako jediný dopravce pro turisty z České republiky možnost zakoupení vstupu do věhlasných termálních lázní Flexum v maďarském městě Mosonmagyaróvár. Cestující, kteří si koupí jízdenku do tohoto města si mohou jako doplňkovou službu přikoupit za 99 Kč (4 EUR) celodenní vstup do termálních koupališť s jedním z nejvíce léčivých pramenů v Evropě. Výlet do lázní se dá přitom vlakem RegioJet z Ostravy, Bohumína, Studénky a dalších měst přitom absolvovat jako jednodenní – s příjezdem ráno v 10:30 hodin a odjezdem v podvečer v 17:25 zpět. Je to další tip na cenově dostupný výlet za koupáním; cestující samozřejmě mohou zamířit také do lázní v Budapešti nebo Györu.