RegioJet zavedl nově každodenní přímé spojení autobusem z Prahy a Brna na mezinárodní letiště v Budapešti

13.02.2018, Autobusy CZ

Na lince Praha – Budapešť snížil také ceny jízdenek - z Prahy do Budapešti se dá nově cestovat již za 389 Kč

 

RegioJet Irizar i8 foto: Martin Žarnovický

RegioJet zavedl nové každodenní autobusové spojení z Prahy a Brna na budapešťské letiště. Autobus vyjíždí z Prahy každý večer v 23:00, z Brna v 1:30 hodin a na budapešťské letiště přijíždí ráno v 6:45, tedy ještě před odletem ranních a dopoledních letů. V opačném směru vyjíždí z budapešťského letiště dopoledne v 10:15 a do Brna má příjezd v 16.00 hodin a do Prahy pak v 18:30. Jízdenky jsou dostupné již za 495 Kč.

Čechům se tak ještě více přiblíží další možnost levného cestovaní do celé Evropy. Letiště Ference Liszta v Budapešti totiž nabízí široké spektrum letů nízkonákladových dopravců, jako je třeba Wizzair nebo Ryanair, stejně tak i lety síťových leteckých dopravců, kteří nabízejí výhodné spojení do destinací po celém světě.

Reagujeme na časté podněty cestujících, kteří chtěli při cestování využít hustou síť letů nízkonákladových a dalších dopravců z Budapešti. Pokud se linka uchytí, nevylučujeme, že na budapešťské letiště prodloužíme i další spoje,říká Marcela HAMŘÍKOVÁ, obchodní ředitelka autobusů RegioJet.

Z budapešťského letiště je čím dál větší nabídka letů a aktuálně dokonce vyhrálo titul nejlepšího letiště v regionu střední a východní Evropy. I proto se RegioJet rozhodl rozšířit své aktivity právě sem.

RegioJet také snížil ceny jízdenek ve svých autobusech mezi Prahou a Budapeští. Do Budapešti se tak dá nově cestovat již za 389 Kč. Žluté autobusy jezdí až 5x denně v 2-3 hodinových intervalech. V obou směrech tak každý den nabízejí kapacitu více než 600 míst.

Na linku do Budapešti nasazuje RegioJet moderní autobusy Irizar ve stylu Fun&Relax s dotykovými monitory v opěrkách sedaček s nabídkou filmů, hudby a her. V každém autobusu se o cestujících stará stevardka, která jim zdarma nabízí horké nápoje jako kávu, čaj nebo cappuccino.

RegioJet nové spoje již uvedl do prodeje, jízdenky se dají zakoupit online na www.regiojet.cz a na všech prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY.

RegioJet začátkem roku zavedl i novou autobusovou linku Bratislava - Vídeň - Budapešť a do konce roku plánuje spustit i sít nových linek v Německu.