TICK TACK získává nového majitele – Taxi Praha s. r. o.

02.02.2018, Tick Tack

TICK TACK, člen Holdingu STUDENT AGENCY a provozovatel moderní taxislužby pod značkami TICK TACK a GREEN PRAGUE, přechází od 1. 2. 2018 do vlastnické struktury nového majitele, vedoucí pražské taxislužby – Taxi Praha s.r.o.

 

Tick_Tack_Taxi_a_Green_Prague_Taxi_STUDENT_AGENCY

TICK TACK se stal jedničkou v transparentnosti a kvalitě taxislužeb na českém trhu. Dokázali jsme inspirovat ostatní provozovatele k zvýšení kvality vozového parku a zavedení jednotných standardů poskytovaných služeb. TICK TACK se stal jedním z největších poskytovatelů taxislužeb mezi korporátní klientelou v Praze a na ruzyňském letišti,“ říká Radim Jančura, majitel TICK TACK, s.r.o. a STUDENT AGENCY Holding.

Za čtyři roky se TICK TACK podařilo zásadně změnit standardy taxislužby v Praze. Inspiroval i velké dispečinky, aby se vydaly cestou jednotných flotil vozového parku, uniformovaného personálu, nabídky palubních služeb, či plateb platební kartou coby běžného standardu. Z TICK TACK se stal silný a zákaznicky vysoce úspěšný a pro potenciální investory atraktivní provozovatel služeb v oblasti taxidopravy.

Naší prioritou, na kterou se chceme dále soustředit, je vedle letenek či zájezdů veřejná hromadná doprava – především pak vlaky a autobusy. Taxislužba byla vždy doplňkovou nabídkou našich služeb a především oblastí, kde jsme chtěli být inspirací v kvalitě služeb pro zákazníky. A to se nám společně s našimi zaměstnanci a partnery – řidiči podařilo a tento trend bude TICK TACK rozvíjet i nadále,“ doplňuje Radim Jančura.

Pro zákazníky se aktuálně příchodem nového vlastníka nic nemění. TICK TACK jim bude i nadále poskytovat nejtransparentnější služby vysoké kvality – limuzínový taxi servis pod značkou TICK TACK a ekologickou taxislužbu GREEN PRAGUE. Klienti budou i nadále využívat nejširší rozsah palubních služeb včetně možnosti bezplatného připojení k internetu nebo sledování zákaznického tabletu s obsahem informací či přehledem zvolené trasy. Beze změn zůstává také zákaznické zázemí – internetové stránky či telefonní čísla a další kontakty zákaznického servisu.

TICK TACK a GREEN PRAGUE také zůstávají preferovanými partnery v oblasti taxislužby jak pro STUDENT AGENCY, společnost Orbix (prodejce letenek a cestovních služeb pro firemní klientelu), tak pro klienty vlaků a autobusů RegioJet. Ani zde nedochází příchodem nového vlastníka k žádným úpravám.

V novém majiteli – společnosti Taxi Praha, s.r.o. získává společnost TICK TACK silné zázemí vedoucí pražské taxislužby a výrazný impuls pro další rozvoj svých aktivit. Taxi Praha získává akvizicí TICK TACK do svého portfolia značku kvality a špičkových služeb a rozsáhlé portfolio firemní a soukromé klientely se silnou vazbou na špičkovou kvalitu služeb.

Z nového partnerství tak budou profitovat všechny strany - jak zákazníci, tak zaměstnanci a obchodní partneři TICK TACK i společnosti Taxi Praha.

 

 

Aleš ONDRŮJ
manažer PR a komunikace RegioJetu
ales.ondruj@studentagency.cz
+420 603 523 053