Archiv časopisu Žlutý 2020

Každý měsíc vám přinášíme zajímavé články z cest po celém světě. Nechybí ani kulturní a geografické zajímavosti, informace o nových produktech STUDENT AGENCY, soutěže a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Náš časopis Žlutý najdete zdarma v každém autobuse a vlaku Regiojet, stejně jako na pobočkách STUDENT AGENCY.

Únor 2020

V únorovém čísle obdivujeme ZLATÉ RUČIČKY. Rozhovor jsme vedli s mladým talentovaným malířem Andrejem Dúbravským. Zápisník zahraničních zpravodajů nás nechá nahlédnout do manufaktury, kde se ručně vyrábí luxusní hodinky a druhý rozhovor poskytl teprve 22letý podnikatel Václav Staněk o své originální obuvnické značce. Největším koníčkem našich pisatelů je ale cestování, můžete se tedy těšit na články o Nepálu, Arménii a Islandu. A únorová soutěž? Bude! Nahlédněte do nového Žluťáka.

Leden 2020

ÚSMĚV, PROSÍM – vyzýváme tématem lednového čísla. Petr Horký píše o pobytu v ajurvédském resortu v Indii, kde přehodnotil svůj postoj k evropské „době stresové“. Mezi chudé, ale šťastné děti Jižní Ameriky nás zavede Petra Wenzelová a úsměv na tváři nám vykouzlí svými zážitky Ondřej Sládek, který putoval ze Sarajeva do Albánie. V rozhovoru výzkumnice a cestovatelka Kristýna Tronečková prozradí jaké jsou rozdíly ve vnímání štěstí mezi západní a východní kulturou. Můžete si také zasoutěžit o její knihu Cesty za štěstím a tradiční soutěž vás čeká v rubrice Kultura. Přejeme usměvavý začátek roku.