Archiv časopisu Žlutý 2018

Každý měsíc vám přinášíme zajímavé články z cest po celém světě. Nechybí ani kulturní a geografické zajímavosti, informace o nových produktech STUDENT AGENCY, soutěže a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Náš časopis Žlutý najdete zdarma v každém autobuse a vlaku Regiojet, stejně jako na pobočkách STUDENT AGENCY.

Únor 2018

Téma únorového čísla Žluťáka je vskutku cestovatelské: KOČOVNÍCI. Kromě tradičních reportáží z cest si můžete přečíst rozhovor s digitální nomádkou Lindou Nezhybovou. Petr Horký se ve své rubrice zamýšlí nad tím, zda by kočování nemělo být součástí vzdělání. Za srdce vás chytne článek o 700kilometrové svatojakubské pouti, kterou Honza Dušek urazil na kolečkovém křesle. Václav Malinský zase získává peníze pro malou vozíčkářku na svém putování po hranicích kolem Československa. Tyto a další zajímavé články najdete od 1. února v našich vlacích a autobusech. A pozor – tentokrát na vás čekají hned 3 soutěže!

Leden 2018

Nový rok v časopise ŽLUTÝ přivítáme tématem HVĚZDY. Tomáš Vilček píše o nedávné cestě do Nepálu – hvězdě horských scenérií. Mladá rodina si splnila sen a cestuje po světě i s malým synkem – tentokrát přináší reportáž z NASA na Floridě. Pozveme vás do brněnské hvězdárny a o pár stránek dále najdete zajímavý rozhovor s jejím ředitelem Jiřím Duškem. Doporučujeme i poutavý článek Noc na hradě zabijáků a můžete se zúčastnit soutěže o lístky na výstavu. Přejeme splněná přání v novém roce a příjemné cestování s naším Žluťákem.