Archiv časopisu Žlutý 2017

Každý měsíc vám přinášíme zajímavé články z cest po celém světě. Nechybí ani kulturní a geografické zajímavosti, informace o nových produktech STUDENT AGENCY, soutěže a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Náš časopis Žlutý najdete v každém autobusu a vlaku RegioJet a na pobočkách STUDENT AGENCY, kde je zdarma k dispozici.

Únor 2017

Únorové číslo našeho časopisu je VZHŮRU NOHAMA! V cestovatelských reportážích navštívíme Nový Zéland i Austrálii. Postavené na hlavu se nám zprvu může zdát podnikání dvou mladých mužů, se kterými přinášíme rozhovor. Nechte se překvapit článkem Petra Horkého "Krásný svět naopak". A můžete se opět těšit na soutěž o vstupenky. Těšte se na "ŽLUŤÁKA" v našich busech a vlacích od 1. 2. 2017.

Leden 2017

V novém roce jsme pro čtenáře připravili v oblíbeném časopisu malé změny. Články zacílíme ještě více na cestování a témata jednotlivých měsíců budou určena podle světadílů nebo oblastí. Lednové číslo má tedy téma AMERICKÝ SEN. Cestovatel Tomáš Vilček se zamýšlí nad uprchlíky, kteří jdou za svým "americkým snem", reportáž z USA přináší Zápisník zahraničních zpravodajců a vydáme se na pracovní pobyt do Států. Na vlastní kůži vyzkoušíme plavbu k Niagarským vodopádům a adrenalin prožijeme na kole v americké divočině. Těšte se na "ŽLUŤÁKA" v našich busech a vlacích od 1. 1. 2017.