Archiv časopisu Žlutík 2017

Časopis pro děti začala skupina STUDENT AGENCY vydávat symbolicky na Den dětí, tedy 1. 6. 2016. Maskotem časopisu se stal žirafí kluk, který se narodil bez typických hnědých skvrn, a proto dostal jméno Žlutík. Časopis obsahuje omalovánky, křížovky, rébusy, společenskou hru, ale také zajímavosti o dopravních prostředcích, pozvánky do kulturních institucí se soutěžemi a také pohádku o žirafákovi Žlutíkovi a jeho přátelích.

4/2017

Co víš o polárních medvědech? A víš, jak jim říkají Eskymáci? Chtěl by ses dozvědět, co dělá dispečer v RegioJetu? V novém Žlutíkovi tě naučím šifrovat tvé tajné zprávy a cvičit jógu. A nezapomeň vyluštit tajenku, poskládat si 3D zvířátko a soutěžit o super ceny. Přeju ti krásné cestování.

3/2017

První školní dny vám zpříjemní Žlutík se svým kamarádem lišákem Robinem. Prozradím vám, že je umělec. Víc se dočtete v pohádce nebo v zábavných úkolech. Dokonce si můžete vyrobit parádní lišácké záložky. Přeji vám hezké čtení.

2/2017

Tuturutú! Máme výročí – přesně před rokem vyšlo první číslo Žlutíka. I v tomto prázdninovém čísle najdeš spoustu omalovánek, naučíš se morseovku, prečteš si detektivní pohádku nebo nakoukneš do naší lokomotivy Siemens Vectron. A kopec zábavy si užiješ i s vystřihovacími maskami!

1/2017

Venku už pěkně hřeje sluníčko, a tak se koťátka vyhřívají i na obálce časopisu Žlutík. Přečti si o jejich dobrodružstvích v pohádce, vymaluj si kočičí omalovánky, vylušti osmisměrku nebo si potrap hlavičku parádním hlavolamem. S časopisem Žlutík se nudit nedá a cesta ti uteče jako voda.