RegioJetem do zoologických zahrad po celé republice

RegioJetem do zoologických zahrad po celé ČR

Léto už je v plném proudu. Máte už Česko proježděné křížem krážem a lámete si hlavu, jak zabavit své děti během prázdnin? Vydejte se s námi za zážitky a vyrazte vlakem či autobusem RegioJet do zoo.
A pokud sami nemůžete, naplánujte den plný radosti prarodičům s vnoučátky. Jistě si to užijí! Tak sbalte batůžky, zarezervujte lístek a hurá na rodinný výlet plný dobrodružství.

 

Zoologická zahrada Praha

Gorila Richard

Prozkoumejte Indonéskou džungli, navštivte Údolí slonů nebo se podívejte, jak se bydlí třeba gorilám. Přes 150 expozic a více než 600 druhů zvířat. To je pražská zoologická zahrada v Troji.

Vyrazit do Prahy

Zoologická zahrada Brno

Panda červená

Projděte si Tygří skály, nechte si volně létat nad hlavou orla bělohlavého nebo se vydejte po stopách vlků expozicí Beringie. To vše najdete v zoo nedaleko Brněnské přehrady.      

Vyrazit do Brna

Zoologická zahrada Zlín

Slon

Pavilony ve tvaru domorodých chýší, rozlehlé výběhy a pohádkový zámek Lešná. Nejen to najdete v zoo kousek od Zlína. A na své si tu přijdou i milovníci květin, součástí areálu je také i botanická zahrada.

Vyrazit do Zlína

Zoologická zahrada Ostrava

Plameňák

Vydejte se na průzkum místních Mokřad, Pevninských ostrovů nebo se vypravte do safari. Bezmála 400 druhů zvířat v několika moderních expozicích. Zoologická zahrada a botanický park v jednom.

Vyrazit do Ostravy

Zoologická zahrada Liberec

Bilí tygři

Podívejte se, jak se tu žije bílým tygrům, červeným pandám nebo třeba tučňákům. Navštivte nejstarší zoologickou zahradu u nás. Vydejte se do Liberce! 2 km dlouhá trasa je vhodná i pro nejmenší návštěvníky.

Vyrazit do Liberce

Zoologická zahrada Plzeň

Gepard

Poznejte nejenom svět plazů, projděte se pravěkou osadou nebo objevte krásy sukulentů. Něco okolo 1200 druhů živočichů, botanická zahrada a DinoPark. To najdete v areálu plzeňské zoologické zahrady.

Vyrazit do Plzně

Zoologická zahrada Chomutov

Rys

Zoo plná zážitků. Projeďte se na koních, mrkněte, jak se krmí velbloudi, lachtani nebo medvědi. Vydejte se terénní soupravou po pláních Eurosafari mezi stádem muflonů, zubrů a jaků. Navštivte rozlohou největší zoo u nás.

Vyrazit do Chomutova

Zoologická zahrada Olomouc

Vlci

Co se takhle projít volně mezi klokany nebo prozkoumat krásy podmořského světa? Kolem 400 druhů zvířat, 6 pavilonů, vyhlídková věž a lanové centrum. Nejen na to se můžete těšit v areálů olomoucké zoo.

Vyrazit do Olomouce

Zoologická zahrada Vyškov

Lemur

Máte dost exotiky? Zajeďte se podívat, jak se bydlí domácím a hospodářským zvířatům ve Vyškově. Nakrmte třeba jehňátka nebo zjistěte, jak vlastně vzniká vajíčko. Součástí zoo je také DinoPark.

Vyrazit do Vyškova

 

Neváhejte a pořiďte si Kreditovou jízdenku ještě dnes a zcela zdarma!

  • nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky v celé síti RegioJetu
  • získáte ji úplně zdarma
  • všechny vnitrostátní linky v ČR i na Slovensku a vybrané mezinárodní linky za NEJNIŽŠÍ CENY
  • jízdenky platíte pohodlně a rychle
  • rezervujete a stornujete online

Chci zdarma Kreditovou jízdenku

Klikněte pro více informací o Kreditové jízdence


 

Bezpečné cestování s RegioJetem

Povinná rouška

Chráníme cestující
i zaměstnance

Dezinfekce k dispozici

Dezinfekce k dispozici
v každém vagónu

Dezinfekce sedaček

Důkladná dezinfekce
sedaček

Podporujeme bezkontaktní platby

U nás zaplatíte
bezkontaktně