Žlutým vlakem RegioJet na mezinárodní letiště Schwechat ve Vídni

Svezte se žlutým vlakem RegioJet z Prahy, Pardubic, Brna či Břeclavi na mezinárodní letiště Schwechat s přestupem na Simmeringu!

K novým vlakovým spojům do Vídně vám nově nabízíme možnost využit transfer v osmimístném minibusu ze stanice Wien – Simmering na mezinárodní letiště Schwechat ve Vídni a zpět.

Transfery navazuji na vlakové spoje 1031, 1033, 1035 ve směru Vídeň a spoje 1030, 1032, 1034 ve směru Praha. Návazný minibus zastavuje přímo před vchodem do stanice Wien – Simmering. Na letišti zastavujeme na terminálu pro charterové autobusy. Návazný minibus je vždy výrazně označen označením RegioJet.

Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Schwechat koupíte online v rezervačním systému na www.regiojet.cz, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Vídeň - letiště Schwechat.

Platí pro odjezdy od úterý 12. 12. 2017.

Platí pouze pro jízdní doklady, zakoupené v předprodeji. Prodej jízdních dokladů u řidiče minibusu není možný. Samostatná jízdenka na spojení Wien Simmering - Wien Schwechat není možná.

Zastávka před vlakovou stanicí Simmering:
Zastávka na letišti Schwechat:

 

 

Nevyhovují vám časy našich vlaků? Na letiště se dostanete z Brna a Prahy i našimi autobusy RegioJet:podívejte se na jízdní řád autobusové linky Praha - Znojmo - Brno - Vídeň .