Vážení cestující,
od 9.12.2018 budou všechny dálkové vlaky z důvodu celoroční výluky zastavovat nikoliv ve stanici Brno hl. nádraží (vyjma spoje RJ 1051), ale ve stanicích Brno dolní nádraží a Brno-Židenice.


Připravili jsme pro vás rady, jak s námi v průběhu výluky co nejjednodušeji cestovat.

Vlakem z/do Brna hlavního nádraží

Osobním vlakem Českých drah z Brna hlavního nádraží do zastávky Brno - Židenice (doba jízdy 3 minuty). Stačí v rezervačním systému RegioJet zadat zastávku Brno hl. nádraží a systém vám vygeneruje elektronickou jízdenku na osobní vlak ČD s platností 30 minut před odjezdem, nebo po příjezdu. Na Hlavním nádraží můžete využít služeb našeho Lounge s občerstvením zdarma.

Vlakem z/do zastávky Brno dolní nádraží

Brno dolní nádraží se nalézá za Vaňkovkou a AN Zvonařka. Můžete zde dojít pěšky (z centra 10-15 minut), nebo zdarma využít autobusovou linku MHD č. 61, která odjíždí každých cca 10 minut od Hlavního nádraží v místě náhradní autobusové dopravy nebo i z ulice Úzká. V případě kontroly revizorem se prokážete jízdenkou na dálkový vlak RegioJet.

Vlakem z/do zastávky Brno-Židenice

Na vlakové nádraží Brno-Židenice se můžete dostat osobním vlakem ČD z Hlavního nádraží. RegioJet Vám také nabízí možnost parkování zdarma na max. 23 hodin (nutno potvrdit na konci rezervace jízdenky při online nákupu). Pro držitele jednorázových a předplatních jízdenek IDS JMK platných v zónách 100 a 101 se nic v rámci cestování po Brně nemění. Cestovat můžete všemi zaintegrovanými linkami IDS JMK dle zónové a časové platnosti do Brno dolní nádraží a nebo do Brno - Židenice.

Cestujte s námi po nejhezčích místech Evropy.