Zdarma vás otestujeme na COVID-19. Na Hlaváku v Praze.

Testování na hlavním nádraží

Potřebujete test na koronavirus pro cestování po Evropě? Jedete RegioJetem do Chorvatska?

Pro vstup do evropských destinací nebo do České republiky nyní nabízíme rychlé a pohodlné testování na COVID-19 na vlastním testovacím místě v Praze na hlavním nádraží.

Kde nás najdete?

Testujeme v Praze, na malé pobočce RegioJetu na hlavním nádraží, Wilsonova 300/8
Otevírací doba pondělí–neděle: 7:00 – 18:00

 

Zdarma

Test je zdarma

Za test nic neplatíte. Stačí pouze předložit vaši platnou jízdenku na některý ze spojů RegioJetu.

 

Test ze slin

Jednoduchý odběr ze slin

Už žádné nepříjemné testy z nosu. Odběr proběhne nejnovější metodou testování ze slin.

 

Bez front

Za pár minut hotovo

Stačí dopředu vyplnit online registraci. Testování proběhne rychle a bez zbytečného čekání. Testujeme i bez předchozí registrace.

 

Vyberte si test, jaký potřebujete a ihned se můžete zaregistrovat

Na testovacím místě RegioJetu pořídíte oba druhy testů – antigenní i PCR test. Konkrétní druhy testů, potřebné pro vaši cestu, najdete na informační stránce Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Online registrace na test není podmínkou, počítejte však s malým zdržením, potřebným na vyplnění formuláře. Vyhodnocení antigenních testů je u nás do pár minut a u PCR testů do 24 hodin. Výsledek testu vám dojde e-mailem (v češtině i angličtině) a SMS zprávou. Na požádání je možná i tištěná forma, na kterou se čeká asi 20 minut. Testování zdarma je k dispozici pro plátce zdravotního pojištění v ČR.

 

Antigenní testy ze slin

Zaregistrovat se

PCR kloktací testy

Zaregistrovat se


Upozornění
30 minut před odběrem prosím nekuřte, nekonzumujte potraviny a nepijte alkohol, kávu ani čaj. Test by mohl vyjít falešně pozitivní.

Vracíte se z Chorvatska a potřebujete se otestovat? My testujeme online!

Postup je jednoduchý. Přihlásíte se do našeho rezervačního systému číslem vaší jízdenky a v sekci Doplňkové služby si zakoupíte online antigenní test za 200 Kč. Tato nabídka je dostupná nejpozději 57 hodin před odjezdem.
Vlastní testování proběhne přes webkameru ve spolupráci s lékařem, a to před odjezdem do České republiky. Ihned vám bude e-mailem zaslán certifikát s výsledkem testu. Test je určený pro osoby, které jsou plátci zdravotního pojištění v ČR.