Chytrá cesta k vašemu vlaku a autobusu. RegioJet se spojil se ŠKODA AUTO DigiLab

Jezdit s RegioJetem se vyplatí!

Nakombinujte si jízdenku RegioJet se speciální nabídkou sdílených elektrických skútrů BeRider nebo pronájmu auta z carsharingové flotily platformy HoppyGo. Díky naší nové spolupráci s ŠKODA AUTO DigiLab se dostanete doslova od dveří ke dveřím jedinou objednávkou.

Navíc pro vás máme zvýhodněnou možnost zaregistrovat se do služby sdílení elektrických skútrů BeRider. Po registraci vám zašleme e-mailem kód na 60 volných minut, díky kterým se můžete bezplatně dopravit třeba na nádraží. A tím to nekončí! Pokud se registrujete do carsharingu HoppyGo, obdržíte k jízdě s RegioJetem kredit ve výši 500 Kč na pronájem vozu.

 

BeRider

Svezte se na elektrickém skútru BeRider

Nejrychlejší způsob jak se dostat včas na vlak nebo autobus a nebo z vlaku na schůzku. Přes 150 sdílených skútrů garantuje skvělou mobilitu na území hlavního města. Elektrické skútry jsou rychlé, pohodlné a ekologické. Skútry mají objemný kufr který obsahuje 2 helmy, takže můžete jezdit i ve dvou.

Registrace přes aplikaci BeRider nebo na www.BeRider.com je ZDARMA a zákazníci RegioJetu získají ještě navíc 30 minut (na spoje od 1. 12. 2020 do 1. 1. 2021) na vyzkoušení této služby.

Více informací o BeRider

HoppyGo

Půjčte si auto přímo od majitele přes HoppyGo

Půjčte si auto přímo od majitele ve 240 městech a obcích po celém Česku – se slevou až 500 Kč s jízdenkou RegioJet! Vyberte si z více než tisíce aut a vydejte se na výlet i tam, kam vlaky a autobusy nechodí.
Jak to funguje?

  1. Stáhněte si aplikaci HoppyGo a zaregistrujte se. Registraci zvládnete za chvíli – potřebujete pouze občanský a řidičský průkaz a vaše kontaktní údaje. Ověření nového uživatele kvůli bezpečnosti probíhá do 24 hodin.
  2. Vyberte si auto podle lokality, data dostupnosti a mnoha dalších filtrů a pošlete majiteli žádost o půjčku. Slevový kód na 500 Kč získáte při rezervaci RegioJet lístku v části "Doplňkové služby" a uplatníte ji zadáním kódu v aplikaci HoppyGo během procesu poptávky auta.
  3. Před převzetím auta spolu s majitelem ověříte stav auta a vaši totožnost a můžete bezpečně vyrazit na cesty.

 

Více informací o HoppyGo