Svezte se do termálů! S jízdenkou RegioJet celodenní vstupné do Mosonmagyaróváru jen za 99 Kč

Mosonmagyaróvár


Jednodenní výlet do termálů v Mosonmagyaróváru - celodenní vstupné jen za 99 Kč

 

Vydejte se vlakem RegioJet za skvělým koupáním ve vyhlášených termálních lázních FLEXUM THERMAL AND SPA v západomaďarském Mosonmagyaróváru.
Užijte si moderní areál se sedmi bazény a jednou z TOP 5 nejúčinnějších termálních vod v Evropě - a jedinečnou zvýhodněnou cenu 99 Kč za celodenní vstupné.


Tam a zpět vás pohodlně dopraví vlaky RegioJet - ideální také na jednodenní výlet

 

Užijte si jednodenní výlet - za jedinečnou cenu. vychutnejte si cestu vlakem RegioJet a relax na termálním koupališti Flexum Thermal & Spa v Mosonmagyaróváru. Ráno vyrazíte v pohodě například z Prahy či Brna, cesta se zábavním portálem a našimi službami vám rychle uběhne a v 10:30 dorazíte do Mosonmagyaróváru. Od 11:00 hodin až do 16:30 se můžete v klidu koupat a užívat léčivých termálních vod. V 17:25 vám pak jede vlak RegioJet zpátky. Užijete si tak nejméně 5 hodin nerušeného relaxování a vodních radovánek.

 

Cena jednodenního výletu z Brna - včetně vstupenek a cesty tam a zpět (třída Low-cost)*

Dospělý cestující 597 Kč
Dítě / Student / Senior nad 65 let 497 Kč

Cena jednodenního výletu z Prahy - včetně vstupenek a cesty tam a zpět (třída Low-cost)*

Dospělý cestující 897 Kč
Dítě / Student / Senior nad 65 let 511 Kč

 


* Cena nezahrnuje dopravu z nádaží Mosonmagyaróvár do lázní Flexum Spa. Pro dopravu doporučujeme využít taxi, orientační cena je 1 000 HUF (75 Kč) a ve většině případů je možné platit kartou.

Tři jednoduché kroky k rezervaci výletu

 

ikonky_1

Rezervace jízdenky pro cestu tam

V rezervačním systému RegioJet na www.regiojet.cz nebo v aplikaci Jízdenky RegioJet si zvolte a zadejte datum vaší cesty do Mosonmagyaróváru. Zadejte Mosonmagyarovár jako cílovou stanici do rezervačního formuláře a výchozí stanici vyberte podle toho, odkud budete cestovat - například Praha hl. n. nebo Brno hl. n. Zvolit můžete nejen stanice na trase vlaku, ale i další stanice s přestupem - například Ostravu apod. Prostě tam, je to pro vás nejvýhodnější. Vyberte si třídu, počet osob a zadejte případné slevy (senioři nad 65 let, studenti, děti apod.).

Udělejte si rezervaci jízdenky pro cestu tam - na ranní spoj s příjezdem do Mosonmagyarováru v 10:30 hodin.

ikonky_2

Rezervace celodenního vstupu na termální koupaliště

V rámci rezervace jízdenky si vyberte doplňkovou službu "Termální koupaliště Flexum Therma & Spa Mosonmagyaróvár" a zvolte si počet vstupenek. Vstupenky jsou celodenní, součástí vstupu je u dospělých osob uzamykací úschovní skříňka a vstupenku je nutné využít nejpozději do 48 hodin od data cesty TAM.

ikonky_3

Rezervace jízdenky pro cestu zpět

Udělejte si rezervaci na cestu zpátky - pokud se vracíte ten samý den, tak na spoj s odjezdem v 17:25 ze stanice Mosonmagyaróvár. Opět zadejte počet osob, třídu a případné slevy. Celý nákup zaplaťte jednoduše platební kartou nebo z konta na vaší Kreditové jízdence a těšte se na zážitky z koupání v jednom z nejlepších termálních koupališť ve střední Evropě. Otevřeno je celoročně - včetně vánočních a novoročních svátků!

 

Chcete prožít báječný víkend? Vyberte si ubytování přímo v areálů termálních lázní.

Pokud se rozhodnete zůstat například na víkend, můžete si pohodlně objednat ubytování přímo na stránkách hotelů patřících do komplexu termálních lázní Flexum Therma & Spa Mosonmagyaróvár, které se nacházejí v blízkosti areálu termálního koupaliště.

 

Aqua Hotel Termál ***

aqua-hotel-termal

 

Více info

 

Kemp u hotelu Aqua ***

aqua-hotel-camping

 

Více info

 

 

 

Hotel Aquasol ****

aquasol-resort

 

Více info

 

 

Vychutnejte si jízdu žlutými vlaky


Čeká vás nadstandardní pohodlí za skvělé ceny!
Vyberte si z nabízených tarifů palubní servis přesně vám na míru a relaxujte, bavte se nebo pracujte. Náš profesionální personál se o vás postará od nástupu do vlaku až do cíle vaší cesty. Těšit se můžete na Wi-Fi, teplé nápoje i vodu zdarma, zábavní portál i denní tisk a časopisy. V prostorných klimatizovaných vozech s moderním interiérem a pohodlnými sedačkami příjemně strávíte celu dobu jízdy. Pokud dostanete chuť na něco dobrého, stačí si objednat občerstvení z palubního menu za příznivé ceny.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeObčerstveníZásuvka 230 VKlimatizaceDotyková obrazovkaSluchátka k zapůjčeníFilmyHudbaE-knihy

Vybírejte si velkoprostorové vozy Standard – ASTRA

Astra je moderní vůz, v jehož sedadlech jsou zabudované LCD obrazovky se zábavním portálem. Během cesty si tedy můžete nerušeně vychutnat filmy, knihy, časopisy, hudbu, hry a mnoho dalšího. Sluchátka vám zdarma zapůjčí posádka vlaku. Sedačky v tomto typu vozu jsou kožené a prostorné, čím zaručují naprosté pohodlí.

Chcete něco víc? Využijte naše prémiové třídy Relax a Business

V našich vlacích můžete cestovat prémiovými třídami za skvělé ceny. Samozřejmostí jsou zde prostorná polohovatelná kožená křesla, velké stolečky, Wi-Fi zdarma a náš tradičně kvalitní servis.