Rozjeďte se na hokej s RegioJetem

V RegioJetu fandíme hokeji, a proto na něj do Bratislavy i Košic míříme vlaky a autobusy. Na našich palubách si užijete tradiční pohodlí i skvělý servis, abyste se mohli dokonale zkoncentrovat na nadcházející zápas. 

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Hokejový speciál SPORT EXPRESS

Na zpáteční cestu z Bratislavy navíc vypravujeme speciální vlak Sport Express, který bude ve vybrané dny vyjíždět po skončení posledního zápasu a pojede po trase: Bratislava Nové Mesto – Brno dolní n. – Pardubice hl. n. – Praha hl. n. Kromě standardního občerstvení se ve vlaku Sport Express můžete těšit také na malé překvapení.

Chci rezervovat svoje místo ve Sportovním Expressu

 


Zápasy v Bratislavě

Česká republika odehraje svoje zápasy v Bratislavě na zimním stadionu Ondreja Nepelu. Do Bratislavy se dostanete autobusem na autobusovou stanici Nivy nebo vlakem na hlavní nádraží.

 

Chci jet na hokej do Bratislavy


Zápasy v Košicích

Slovensko se se svými soupeři utká vždy ve Steel Areně v Košicích. Do tohoto města jezdíme pravidelnou vlakovou linkou Praha-Košice, na které provozujeme i lůžkové a lehátkové vozy pro větší pohodlí při cestování. Z železniční stanice se do arény dostanete několika spoji tamní MHD.

 Chci jet na hokej do Košic