Dovolená v Chorvatsku začíná na palubě vlaků RegioJet

RJ_chorvatsko_6-2020_1140x243

 

 1. Chcete mít v roce 2020 super dovolenou?

 1. Chcete, aby už samotná cesta byla příjemný zážitek?

 1. Chcete si užít báječné pláže a průzračné moře?

 

RegioJet připravuje přímé vlakové spojení z Česka do Chorvatska na pobřeží Jadranu

 

RegioJet plánuje zavést v letošní letní sezóně přímé vlakové spojení z České republiky (Praha, Pardubice, Brno) do Rijeky na chorvatském pobřeží Jaderského moře. První spoj by předběžně měl vyjet 30. 6. 2020 - jezdit by měl v obou směrech minimálně 3x týdně s příjezdy do Chorvatska vždy ve středu, v sobotu a v pondělí. V provozu bude až do druhé poloviny září.

 • Nejvýhodnější a nejpohodlnější možnost, jak se dostat z Česka na Jadran za atraktivní ceny jízdenek.

 • Speciální návazné autobusy RegioJet pro rozvoz přímo do míst, kde budete trávit  svou dovolenou na chorvatském pobřeží.

 • Veškeré služby, na které jste z vlaků RegioJet zvyklí - včetně kávy nebo připojení k internetu zdarma, stejně jako možnost využití zábavního portálu během jízdy.

 • O spuštění prodeje vás budeme informovat již brzy na našich webových stránkách a facebooku.

 


RJ_chorvatsko_6-2020_424x400

 

Odpočívejte již během cesty na palubě žlutých vlaků RegioJet

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí!

Vlaky RegioJet poskytují nadstandardní pohodlí za skvělé ceny. Záleží jen na vás, jakou třídu komfotu si zvolíte. Zdarma vám nabídneme Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. Cestu vám zpříjemní filmy, hudba nebo hry v zábavním portále. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné sedačky, dále zásuvka 230 V. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Po celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

 

Vyberte si v Chorvatsku tu nejlepší destinaci pro vaši dovolenou!

 

Rijeka

 • Přístavní městečko na severu Chorvatska je konečnou zastávkou vlaků RegioJet, odkud vás rozvezou naše žluté autobusy do dalších destinací jaderského pobřeží.

 • Rijeku si užijí nejen milovníci koupání, ale především ti, kdo chtějí během dovolené navštěvovat historické památky a místa s bohatou minulostí. Doporučujeme návštěvu paláce Municipija, Mistodržitelského paláce, paláce Komuna, městské věže nebo kostelů sv. Víta a sv. Sebastiana.

 • Svou nezapomenutelnou atmosféru mají také místní kavárny s živou hudbou, kde si můžete odpočinout, ochutnat zdejší delikatesy a užívat si pravé přímořské dovolené.

rijeka

makarska

Makarská

 • Makarská je asi nejznámějším letoviskem Dalmácie. Těšit se můžete samozřejmě na nádherné pláže, borové háje, ale i nespočet sportovního vyžití. Najdete tady také lázně, kde se léčí choroby dýchacích cest a pohybového ústrojí.

 • Místní pláže udělají radost zejména dětem a jejich rodičům, díky velmi pozvolnému vstupu do vody. Většina pláží je pokryta drobnými oblázky, které září ve vodě jako drahokamy.

 • Historické památky v centru Makarské pochází převážně z barokní doby. Za návštěvu stojí kostel sv. Filipa Neri, pomník francouzského maršála Marmonta, františkánský klášter s muzeem mušlí nebo kostel sv. Marka na Kačicově náměstí.

 

Zadar

 • Město, které leží mezi zálivy je proslulé nejen svými plážemi, ale zejména svým členitým pobřežím. Místní převážně oblázkové pláže jsou dokonalým místem pro plážové radovánky.

 • Centrum města nabízí nespočet historických památek. Dominantou centra je proslulá ulice Kalelarga. Při procházce městem navštivte kostel sv. Donáta, katedrálu sv. Anastázie nebo antické fórum. V dojezdové vzdálenosti od města pak najdete překrásné parky Palenica a Kornati.

 • Zadar se pyšní také jedním unikátem - Mořskými varhanami, které při sebemenším vlnobití vydávají libozvučné tóny. Zaposlouchejte se do jejich zvuků a vychutnejte si při tom třeba typický originální ovocný likér Marschino.

 

zadar