Užijte si s námi svobody

Užijte si svobody s Regiojetem a vydejte se na cestu i s kolem.
Na vlakových linkách vám vaše kola převezeme ve voze Low cost a to zcela ZDARMA. Pokud jej nemáte, není to žádný problém. K vlakové nebo autobusové jízdence od nás dostanete promokód, se kterým si můžete vyzkoušet sdílená kola od Rekol ZDARMA. Stačí dorazit do stanice Praha, Brno, Olomouc a dál po městě můžete cestovat pomocí Rekoly.

Nově přepravujeme kola ve vozech Low Cost

Na základě vašeho zájmu jsme zavedli do našich vlaků přepravu kol ve vozech typu Low cost – bez servisu. Místo pro vaše kolo je potřeba předem rezervovat přes doplňovou službu, jelikož kapacita je omezena na 3 kola v jednom voze. Náš rezervační systém vám možnost rezervace automaticky nabídne, když si zvolíte sezení v tomto typu vozu. Pokud se doplňková služba nenabízí, znamená to, že už je kapacita vyčerpaná.

 

 

Nemáte vlastní kolo? Zkuste Rekola ZDARMA

Zažijte město z jiné perspektivy. Provětrejte se nebo rychle přesuňte po městě pohodlně a zábavně. To jsou Rekola. Díky RegioJetu si je můžete vyzkoušet zdarma. Podrobnosti o akci najdete tu.

Rekola jsou systém sdílených kol. Ta jsou umístěná volně ve městě a jednoduše je najdete a pujčíte pomocí mobilní aplikace. Po objednání doplňkové služby k jízdence RegioJet, která začíná či končí ve městech s Rekoly (Praha, Brno, Olomouc, Budějovice, Teplice), obdržíte do e-mailu promokód, se kterým se zaregistrujete do systému. Uplatněte jej a užíjte si první tři jízdy na Rekole do měsíce od aktivace promokódu zcela zdarma.

Stačí se zaregistrovat s promokódem. A jízdy jsou vaše!

Akce platí jen pro nové uživatelé Rekol.