Nový vlakový jízdní řád od 10. 12. 2017 již v prodeji

  • Nově zajíždíme vlakem až do Vídně. Linka Praha - Brno - Vídeň. Z Prahy či z Brna budete moci  cestovat do Vídně i s našimi žlutými vlaky. Vlaky budou vyjíždět z Prahy v pravidelných časových intervalech 4krát denně. V každém vlaku si budete moci vybrat z naší nabídky tarifů. První vlaky vyjíždí 10.12.2017. Neváhejte navštívit vánoční trhy ve Vídni. Praha - Vídeň již za 375 Kč. 
  • Počet vlakových spojů mezi Prahou a Brnem se zvýší. Ze současných 3 párů vlaků jich nyní bude celkem 8 párů. Už si určitě vyberete, s jakým spojem RegioJet cestovat. Pokud nenajdete vhodné vlakové spojení, stále můžete jezdit mezi Prahou a Brnem našimi žlutými autobusy. 
  • Jedenkrát za den budeme zajíždět také do Opavy. Z Prahy v odpoledních hodinách a v opačném směru v ranních hodinách. Cestujte na lince Opava - Ostrava - Olomouc - Praha.
  • Noční vlaky 1021/1020 Praha – Košice budou od prosince pokračovat až do Humenného. Využijí je např. také cestující z Michalovce a Trebišova. Lůžkovými a lehátkovými vozy RegioJet až na východ Slovenska. Cestujte s námi pohodlně!

Na všechny uvedené linky můžete jízdenky rezervovat již nyní.

  • S novým jízdním řádem přichází i zrušení některých spojů. Od 10. prosince tedy nebudeme zastavovat v Kolíně, Přerově, Hulíně, Otrokovicích, Starém Městě,  Moravském Písku, Zaječí, Hodoníně a Kútech.

 Váš tým RegioJet.