Nově vlaky WESTbahnu do Linze a Salcburku

Pojeďte do Rakouska RegioJetem a WESTbahnem

Cestujte po Rakousku RegioJetem v kombinaci s partnerskými vlaky společnosti WESTbahn

Propojili jsme vlakové a autobusové linky RegioJetu s vlaky WESTbahnu. Dojeďte RegioJetem do Vídně a dál cestujte WESTbahnem do Lince, Salcburku a dalších rakouských měst. A nebo zpět!

Přestup z vlaků RegioJetu na vlaky WESTbahnu je ve Vídni, přímo na nádraží Wien Hauptbahnhof. Pokud přijíždíte autobusy RegioJetu, na hlavní vídeňské nádraží dojdete pohodlně z blízkého Südtiroler Platz, kde se autobusová zastávka nachází.

Zajeďte si do Salcburku

Pojeďte do Salzburku spoji RegioJetu a WESTbahnu.

Pojďte se toulat zahradami zámku Mirabell, vyvezte se lanovkou na pevnost Hohensalzburg nebo se nechte vlákat do Mozartových časů v géniově rodném domě. A určitě nezapomeňte navštívit cukrárnu Fürst, kde i dnes ochutnáte Mozartovy koule vyrobené podle původní originální receptury.

Chytrý tip: Navštivte zdarma všechny pamětihodnosti, jezděte místním MHD, vyjeďte vzhůru lanovkou nebo se plavte lodí po řece Salzach. Stačí si pořídit kartu SalzburgCard! Cena se pohybuje od € 25 pro dospělé a od € 13 pro děti.

Praha ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Brno ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Ostrava ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Olomouc ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Zajeďte si do Lince

Pojeďte do Lince spoji RegioJetu a WESTbahnu.

Užijte si Linec plnými doušky! Město na Dunaji nedaleko jihočeských hranic vám nabídne nejen toulky historií, ale i elektrizující současnost. Ovládněte myšlenkou dron nebo proleťte skrze naši Galaxii do hlubokého kosmu  v „muzeu budoucnosti“ Ars Electronica Center. Obdivujte stovky graffiti venkovní galerie Mural Harbor nebo vstupte do tajemného Světa oceli ve voestalpine Stahlwelt.

Chytrý tip: Se slevovou kartou Linz-Card si Linec užijete ještě více! Získáte zdarma vstupy do místních muzeí i galerií, jízdné lineckou MHD, nebo slevu na okružní plavbu lodí. Od € 18 pro dospělé a od € 15 pro děti.

Praha ↔ Linec

Koupit jízdenku

Brno ↔ Linec

Koupit jízdenku

Ostrava ↔ Linec

Koupit jízdenku

Olomouc ↔ Linec

Koupit jízdenku

Jak získáte jízdenky na kombinované spoje RegioJet+WESTbahn?

Jízdenka se skládá z kombinace dvou dopravcůRegioJetu a společnosti WESTbahn. Zakoupení jízdenky pouze pro spoje WESTbahnu není bohužel možné.

U dopravce WESTbahn se prokážete vytištěnou či elektronickou jízdenkou (nestačí jen číslo jízdenky) a dokladem totožnosti. Jedná se o nemístenkovou rezervaci. Příslušné nástupiště společnosti WESTbahn naleznete na informačních tabulích na vlakovém nádraží. Počet zavazadel ve vlacích WESTbahn je libovolný.

Jízdenky na vlaky i autobusy u dopravce RegioJet jsou místenkové a k prokázání se stačí znát číslo jízdenky.

Nová spojení jsou již v prodeji. Jízdenky zakoupíte jednoduše online v našem prodejním systému nebo přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Koupě jízdenek na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo u našich provizních prodejců je samozřejmostí.

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy