Jeďte pohodlně vlaky WESTbahnu nejen do Lince a Salcburku

Do Rakouska RegioJetem a WESTbahnem

Cestujte po Rakousku RegioJetem v kombinaci s partnerskými vlaky společnosti WESTbahn

ikonky_1

RegioJet&WESTbahn

Propojili jsme RegioJet s WESTbahnem, abyste si mohli pohodlně dojet do dalších atraktivních destinací v Rakousku. A to nejen z Česka, ale také ze Slovenska a Maďarska. Dojeďte vlakem či autobusem RegioJetu do Vídně a dál cestujte vlaky WESTbahnu do Lince, Salcburku a dalších rakouských měst.

ikonky_2

Užijte si servis na palubě

Nadstandardní servis ve žlutých vlacích i autobusech jistě znáte.
V komfortních vlacích WESTbahnu vás doprovází stevardky či stevardi společnosti WESTbahn. Wi–Fi je samozřejmostí, teplé i studené nápoje či drobné občerstvení zakoupíte v prodejních automatech na palubě.

ikonky_3

Kam v Rakousku?

Vlaky WESTbahnu míří kromě Lince a Salcburku i do malebných rakouských městeček St. Pölten, Amstetten, Wels a Attnang-Puchheim.

Do Rakouska z nádraží Wien Westbahnhof

Na spoje WESTbahnu přestoupíte na nádraží Wien Westbahnhof.

Z hlavního nádraží Wien Hauptbahnhof či zastávkového terminálu Hbf Südtiroler Platz, které využívají vlaky a autobusy RegioJetu, se sem pohodlně dopravíte vídeňským metrem nebo tramvají.

Přesun mezi nádražími vám zabere přibližně 50 minut. S časovou prodlevou pro přepravu mezi nádražími samozřejmě počítáme. Máme vyhrazeno 80 minut mezi příjezdem spoje jednoho dopravce a odjezdem navazujícího spoje druhého dopravce.

Chytrý tip RegioJetu

Jízdenku na jednu jízdu vídeňskou Wiener Linien zakoupíte online nebo v automatech ve vestibulech metra.

Jak se dopravíte mezi nádražím Hauptbahnhof a Westbahnhof?
  • Metrem U-Bahn Wien. Využijte červenou trasu metra U1 ve směru Stephansplatz, kde přestoupíte na oranžovou trasu U3. Více informací najdete na plánku metra U-Bahn Wien.
  • Tramvají. Přímou tramvajovou linkou č. 18 dojedete bez přestupů až před nádraží. Zastávky tramvaje najdete před jednotlivými nádražími.

 

Pojďte se toulat Salcburkem

Pojeďte do Salzburku spoji RegioJetu a WESTbahnu.

Pojďte se toulat zahradami zámku Mirabell a vyvezte se lanovkou na pevnost Hohensalzburg. Nebo se nechte vlákat do doby, kdy žil a tvořil Amadeus Mozart, a zajděte si na prohlídku géniova rodného domu.

A určitě nezapomeňte navštívit cukrárnu Fürst! I dnes zde ochutnáte světoznámé Mozartovy koule vyrobené podle původní originální receptury.

Chytrý tip RegioJetu

Navštivte zdarma všechny pamětihodnosti, jezděte místním MHD, vyjeďte vzhůru lanovkou nebo se plavte lodí po řece Salzach. Stačí si pořídit kartu SalzburgCard! Cena se pohybuje od € 25 pro dospělé a od € 13 pro děti.

Praha ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Brno ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Ostrava ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Olomouc ↔ Salcburk

Koupit jízdenku

Užijte si Linec plnými doušky

Pojeďte do Lince spoji RegioJetu a WESTbahnu.

Město na Dunaji nedaleko jihočeských hranic vám nabídne nejen toulky historií, ale i elektrizující současnost.

Ovládněte myšlenkou dron nebo proleťte skrze naši Galaxii do hlubokého kosmu v „muzeu budoucnosti“ Ars Electronica Center. Obdivujte stovky graffiti venkovní galerie Mural Harbor nebo vstupte do tajemného Světa oceli ve voestalpine Stahlwelt.

Chytrý tip RegioJetu

Se slevovou kartou Linz-Card si Linec užijete ještě více! Získáte zdarma vstupy do místních muzeí i galerií, jízdné lineckou MHD, nebo slevu na okružní plavbu lodí. Od € 18 pro dospělé a od € 15 pro děti.

Praha ↔ Linec

Koupit jízdenku

Brno ↔ Linec

Koupit jízdenku

Ostrava ↔ Linec

Koupit jízdenku

Olomouc ↔ Linec

Koupit jízdenku

Jednoduchá rezervace společné jízdenky

Spojení je kombinované, tzn. že jízdenka je společná pro oba dopravceRegioJet a WESTbahn. Booking jízdenek pouze pro spoje WESTbahnu nenabízíme.

Nachystejte si vytištěnou či elektronickou jízdenku (nestačí jen číslo jízdenky!) a doklad totožnosti. Součástí jízdného vlaků WESTbahn není místenka. Své místo si vyberete až při nástupu na palubu. Počet zavazadel ve vlacích WESTbahn je libovolný.

Ve všech našich spojích stačí znát při kontrole jízdného pouze číslo jízdenky. Podle tohoto čísla vás náš palubní personál identifikuje a zkontroluje. Jízdenky na vlaky i autobusy RegioJetu jsou místenkové.

Jízdenky koupíte online i na prodejních místech

Jízdenky rezervujete a platíte jednoduše v prodejním systému RegioJet nebo přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu. Pro osobní kontakt máte k dispozici prodejní místa RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo provizní prodejce.