Jízdenky na autobusy RegioJet pro letní cestování po Česku již v prodeji

RegioJet obnovil plný provoz autobusových spojů na všech svých linkách v rámci celé České republiky.

Neváhejte a vyrazte žlutým autobusem na výlet do některého z krásných českých měst. Děti, mládež, studenti i senioři cestují se 75% slevou!

A nezapomeňte, s Kreditovou jízdenkou jedete za nejnižší cenu!

Cestujte po České republice autobusy RegioJetu

Teď je ten správný čas užít si Česko naplno

 

Český Krumlov

Praha↔Český Krumlov

Do KRUMLOVA od 159 Kč

Tip RegioJetu

Český Krumlov hlásí otevřeno! Čekají na vás nejen již otevřený zámek, muzea či galerie, ale i romantické hospůdky a příjemné restaurace. Pro výhodné vstupné můžete využít kartu ČK CARD, se kterou navštívíte vybrané unikátní expozice.

Tip RegioJetu

Karlovy Vary jsou ideální pro všechny, co touží spojit odpočinek i s pozitivním přínosem pro své zdraví. Nejen léčivé prameny, ale i celkové klima karlovarského ovzduší vás osvěží na těle i na duchu. Originálním zážitkem bude jistě návštěva sklárny Moser. Cestujte časem o více než 155 let zpět a podílejte se spolu s mistry skláři, brusiči, malíři a rytci na tvorbě křehkých křišťálových skvostů.

Praha↔Karlovy Vary

Do VARŮ od 149 Kč

Karlovy Vary

Liberec

Praha↔Liberec

Do LIBERCE od 79 Kč

Tip RegioJetu

V Liberci to žije! Vyjeďte si lanovkou na Ještěd a užijte si nádherný výhled do okolí. Zjistěte se svými dětmi, jak úžasní jsou bílí tygři v liberecké ZOO, nebo se ponořte do tajů vědy v zábavním centru iQLANDIA a iQPARK.

Tip RegioJetu

Pojďte se toulat uličkami Olomouce! Historie na vás dýchne na každém rohu. Co například navštívit Arcidiecézní muzeum s jeho nepřebernými sbírkami z českých církevních dějin a zajímavou obrazárnou. Pro své malé návštěvníky má novinku ZOO na Svatém Kopečku, čerstvě narozené mládě mravenečníka. To musíte vidět!

Brno↔Olomouc

Do OLOMOUCE od 79 Kč

Olomouc

Zlín

Brno↔Zlín

Do ZLÍNA od 89 Kč

Tip RegioJetu

Moderní zoologická zahrada v Lešné s překrásným loveckým zámečkem, mrakodrap světoznámého obuvníka Bati s muzeem a unikátní pracovnou ve výtahu i krásné okolí Hostýnských a Vizovických vrchů jako dělané pro turistiku. To je Zlín.

Tip RegioJetu

Kroměříž je pecka! Nechte se ohromit skvostnými interiéry Arcibiskupského zámku a nezapomeňte navštívit zámeckou obrazárnu se vzácnými díly Tiziana či van Dycka. V letních horkých dnech vás ochladí příjemná procházka nedalekou romantickou Květnou zahradou. A pokud vás budou bolet nohy, zajděte do některé z hospůdek či kavárniček v podloubí na náměstí v centru Kroměříže.

Brno↔Kroměříž

Do KROMĚŘÍŽE od 80 Kč

Kroměříž

Křižujte Česko žlutými autobusy

Autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax samoobslužný servis vám nabídou příjemný komfort cestování po Čechách, Moravě i Slezsku. Zdarma si užijete kvalitní Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy. Cestu vám zpříjemní filmy, audio podcasty nebo hry v zabudovaných obrazovkách na každém sedadle. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále zásuvka 230 V, USB port nebo toaleta. O vaše pohodlí v průběhu cestování  a bezpečnou jízdu se starají proškolení profesionální řidiči.

Wi-Fibezpečnostní pásyTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy