Pojeďte RegioJetem na nejkrásnější vánoční trhy

Pojeďte RegioJetem na ty nejkrásnější vánoční trhy v Evropě i v Česku a na Slovensku

Vánoce se blíží – nadělte si dárek už teď!

Vyrazte pohodlnými žlutými autobusy i vlaky na některý z úžasných vánočních trhů, které se konají po celé Evropě i u nás doma, v Čechách a na Moravě. Vyberte si z pestré nabídky ty nejlákavější a my vás tam dovezeme.

Cestování autobusy i vlaky RegioJetu vás bude bavit. Zábavní portál nabitý filmy, hudbou i hrami si pustíte na zabudovaných obrazovkách nebo přímo ve svém mobilním zařízení. Wi-Fi, nápoje či tiskoviny zdarma a komfortní výbava vozů jsou samozřejmostí. Na tašky plné dárků čekají prostorné zavazadlové prostory.

Užijte si advent ve Vídni

Nasajte vůni vánočního punče, pečených kaštanů, perníčků a kandovaného ovoce. To je kouzelná předvánoční Vídeň. Neváhejte a začněte ochutnávat!
Jednotlivé trhy najdete na náměstíčcích, v parcích a před kostely, stačí se jen rozhlédnout. Ty nejznámější se konají před vídeňskou radnicí na náměstí Rathausplatz, před zámkem Schönbrunn nebo na Štěpánském náměstí.

První trhy ve Vídni začínají už 15. listopadu, další se otevírají později. Končí 26. prosince 2019.

Pojeďte na vánoční trhy
do VÍDNĚ již od 175 Kč

 

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Vídně

Užijte si advent v Drážďanech

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Drážďan

Drážďany vám nabídnou celkem 12 vánočních trhů! Tradiční i trh středověký nebo romantický. Nejstarší německý vánoční trh Striezelmarkt se koná právě tady a letos slaví 584 let. Můžete zde mimo jiné platit místními štrýcltolary nebo přijít na Štolovou slavnost v sobotu 7. 12. a ochutnat kousek z obří několikatunové vánoční štoly.

Trhy v Drážďanech začínají 27. 11. a končí 24. 12. 2019.

Pojeďte na vánoční trhy
do DRÁŽĎAN již od 269 Kč

Užijte si advent v Bratislavě

Bratislavské trhy stoprocentně potěší vaše chuťové buňky. Co je pro vás připraveno? Cikánská pečeně, zelňačka, klobásy, pečená husa, husí a zelné lokše, ale i punč, víno nebo sladká medovina. Zcela jistě neodoláte ani medovníkům nebo domácímu štrúdlu.

Trhy na Hlavním a Hviezdoslavově náměstí nebo na Bratislavském hradě se konají od 22. 11. do 22. 12. 2019.

Pojeďte na vánoční trhy
do BRATISLAVY již od 129 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Bratislavy

Užijte si advent v Budapešti

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Budapešti

Na náměstí Vörösmarty nebo před bazilikou svatého Štěpána obdivujte maďarské lidové umělce či drobné řemeslníky a jejich rukodělné výrobky s vánoční tematikou. Adventní atmosféru dokresluje vůně ostrých maďarských klobás, langošů, perníčků, skořice, svařeného vína i jehličí, linoucí se po celé Budapešti. Ochutnávejte a užívejte si!

Navštivte Budapešť od 23. listopadu do 1. ledna 2020.

Pojeďte na vánoční trhy
do BUDAPEŠTI již od 299 Kč

Užijte si advent v Krakově

Vánoční trhy v polském Krakově jsou nádherné. Ve stáncích na náměstí Rynek Główny nakoupíte výrobky výlučně místních umělců. Vánoční náladu dokreslují zvuky koled nebo unikátní krakovské szopki – ručně vyráběné betlémky, vystavené ve výkladních skříních obchodů a restaurací. Když se ohlásí hlad nebo žízeň, zajděte si na bigos, žebírka nebo uzený sýr s brusinkami. K pití tu najdete svařák, čaj s třešňovou vodkou nebo místní specialitu pitný med.

Trhy začínají 30. listopadu a končí 26. prosince.

Pojeďte na vánoční trhy
do KRAKOVA již od 149 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Krakova

Užijte si advent v Mnichově

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Mnichova

Hlavní mnichovský trh Christkindlmarkt najdete na cetrálním Mariánském náměstí. Jeho tradice sahá až do 14. století. Probíhají tu každodenní koncerty a také oblíbený běh čertů. Jesličkový trh s betlémy všeho druhu – Kripperlmarkt, je nedaleko.

Termíny trhů: 27. listopad – 24. prosinec 2019

Pojeďte na vánoční trhy
do MNICHOVA již od 379 Kč

Užijte si advent v Norimberku

Proslulý norimberský Christkindlmarkt patří k největším a nejkrásnějším adventním trhům v Evropě. Bavorský vánoční chleba, norimberské perníčky a klobásky, biskupské chlebíčky, svařené víno a další vánoční dobroty, spolu s tradičním kvalitním rukodělným vánočním zbožím čekají na návštěvníky, kteří se sjíždí z celého světa.

Trhy začínají 29. listopadu a končí 24. prosince.

Pojeďte na vánoční trhy
do NORIMBERKU již od 349 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Norimberku

Užijte si advent v Berlíně

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Berlína

Návštěvu předvánočního Berlína začněte na největším a nejrozlehlejším Gendarmenmarktu. Najdete zde klasické stánky se sortimentem tradičního občerstvení. Voní tu grilované klobásy, pečené kaštany nebo zázvorové perníčky. Ukázky tradičních řemesel uvidíte v obřích stanech. Naproti zámku Charlottenburg pak najdete zajímavý jarmark ve stylu biedermeiera.

První trhy začínají již 25. listopadu a končí 26. prosince.

Pojeďte na vánoční trhy
do BERLÍNA již od 390 Kč

Užijte si advent ve Štrasburku

Přes 440 let stará tradice největších a nejznámějších vánočních trhů ve Francii, místní speciality jako jsou alsaské bredle, Choucroute, foie gras nebo originální vánoční karamely a skvělá vína – to je jen malá ochutnávka, co vás ve Štrasburku o adventu čeká.

Od 22. 11. do 30. 12. 2019.

Pojeďte na vánoční trhy
do ŠTRASBURKU již od 749 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Štrasburku

Užijte si advent v Paříži

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Paříže

Předvánoční atmosféra okouzlí každého, kdo Paříž v tomto čase navštíví. Obdivujte speciální světelnou výzdobu, projděte se vánočními vesničkami nebo ochutnejte francouzské vánoční speciality. Nejkouzelnější trhy najdete na La Défense, Quartier Saint-Germain-des-Prés, u katedrály Notre Dame nebo na Place de l'Hôtel de Ville. Joyeux Noël!

Pařížské trhy začínají průběžně od 24. 11. a končí postupně až do 6. 1. 2020.

Pojeďte na vánoční trhy
do PAŘÍŽE již od 599 Kč

Užijte si advent v Praze

Největší vánoční trhy v České republice se konají na Staroměstském a Václavském náměstí. Do typicky českých lidových Vánoc vás přenesou něžné koledy i dřevěné jesličky, vůně spousty vynikajících vánočních pochutin a stánky plné tradičních řemeslných výrobků.

Nejznámější trhy na Staroměstském i Václavském náměstí začínají letos 30. listopadu a končí 6. ledna 2020 (otevřené jsou od 10:00 do 24:00 hodin).

Pojeďte na vánoční trhy
do PRAHY již od 99 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Prahy

Užijte si advent v Brně

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Brna

V Brně prožijete vánoční trhy pohodově. Najdete je hezky pohromadě v centru města, na náměstí Svobody, Dominikánském náměstí, Zelném trhu a na Moravském náměstí. Čekají vás kouzelná dřevěná i stanová městečka stánků s tradičními řemeslnými výrobky z Čech i Moravy. Zahřejete se horkou medovinou, punčem, turbomoštem nebo svařeným vínem a ochutnáte speciality, jako jsou valašské frgály, štramberské uši či domácí zabíjačka. A letos již podruhé můžete vidět vánočně nazdobené centrum Brna z vyhlídky 33 metrů vysokého ruského kola.

Trhy začínají v pátek 29. listopadu a končí až 5. ledna 2020 (otevírací doba je od 9:00 do 21:45 pouze u gastro stánků a u ostatních stánků do 20:00 hodin).

Pojeďte na vánoční trhy
do BRNA již od 99 Kč

Užijte si advent v Českém Krumlově

Českokrumlovský advent vám přinese krásné chvíle klidu a pohody v pohádkových kulisách jihočeského historického města. Projděte se vyzdobenými uličkami, zaposlouchejte se do zvuků koled, zahřejte se svařeným vínem či punčem a nakupte vánoční dárky na adventním trhu. To vše za doprovodu bohatého kulturního programu po celé čtyři adventní víkendy.

Advent a Vánoce v Českém Krumlově se uskuteční 29. 11. 2019 – 6. 1. 2020.

Pojeďte na vánoční trhy
do KRUMLOVA již od 119 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Českého Krumlova

Užijte si advent v Olomouci

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Olomouci

Vánoční Olomouc vřele doporučujeme! Spousty stánků s výborným jídlem a punčem, nabídka tradičního vánočního zboží a bohatý program vykouzlí nádhernou atmosféru klasických moravských Vánoc. Nezapomeňte si s sebou vzít brusle na kluziště, které je součástí trhů. Pokud je nemáte, rádi vám je půjčí.

Trhy najdete na Horním i Dolním náměstí od 22. 11. až do 24. 12. 2019.

Pojeďte na vánoční trhy
do OLOMOUCE již od 109 Kč

Užijte si advent v Karlových Varech

Nechte unést kouzlem karlovarských Vánoc! Lázeňské město se změnilo v město pohádkové, plné světýlek, líbezných tónů a lákavých vůní. Ve Smetanových sadech před Alžbětinými lázněmi vás čeká kromě spousty stánků s vánočním zbožím i vybranými pochoutkami také Ježíškova tvořivá dílna pro děti a bohatý program pro dospělé.

Zajeďte si do Varů od 30. 11. do 6. 1. 2020.

Pojeďte na vánoční trhy
do VARŮ již od 119 Kč

Pojeďte RegioJetem na vánoční trhy do Karlových Varů

Krásný advent prožijete v celé předvánoční Evropě

Zavezeme vás na vánoční trhy i do dalších měst v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Francii, Belgii, HolandskuItálii či na Slovensku. A pokud si vychutnáváte období před Vánoci raději doma, vlaky i autobusy RegioJetu samozřejmě míří do celé řady měst v Čechách a na Moravě.

Jízdenky na cesty za vánočními trhy zakoupíte online, přes mobilní aplikaci, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo u našich smluvních prodejců.

Nejvýhodnější ceny vždy s Kreditovou jízdenkou!

Neváhejte a pořiďte si Kreditovou jízdenku ještě dnes a zcela zdarma!

  • nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky sítě RegioJet
  • získáte ji úplně zdarma
  • platí vám navždy
  • máte všechny vnitrostátní linky a vybrané mezinárodní linky za NEJNIŽŠÍ CENY
  • jízdenky platíte pohodlně a rychle
  • rezervujete a stornujete online

Jak cestovat s Kreditovou jízdenkou od RegioJetu?

Klikněte, zaregistrujte se a máte Kreditovou jízdenku pro cestování RegioJetem za nejvýhodnější ceny