Pojeďte s RegioJetem na nejkrásnější vánoční trhy

Pojeďte s RegioJetem na nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce se blíží – nadělte si dárek už teď! V pohodlí žlutých autobusů i vlaků pojeďte na některý z úžasných vánočních trhů, které probíhají v evropských městech i u nás doma v Čechách a na Moravě. Vyberte si z pestré nabídky ty nejlákavější a my vás tam dovezeme.

Cestování autobusy a vlaky RegioJet je pohoda. Na palubě vás čeká sledování filmů, poslech hudby nebo hraní her. Teplé nápoje zdarma a příjemný palubní personál jsou pro nás samozřejmostí. Pro vaše dárky máme připravený dostatečně velký zavazadlový prostor.

Jízdenky na cesty za vánočními trhy zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo u našich smluvních prodejců.

Advent ve Vídni z Brna a Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Vídně

Ponořte se do vůně vánočního punče, pečených kaštanů, perníčků a kandovaného ovoce. Na vaše děti čeká spousta atrakcí – jízda na poníkovi, vláčkem nebo pekařská dílna. Každý z velkého množství vídeňských trhů má své zaměření. Najdete je na náměstíčcích, v parcích či před kostely – nejznámější se konají před vídeňskou radnicí, zámkem Schönbrunn nebo ve Freyungu či na Am Hof. Trhy začínají už 17. listopadu na náměstí Rathausplatz před radnicí, další se otvírají později. Končí postupně až do 31. prosince, Zimní trh u obřího ruského kola dokonce až 7. ledna 2018.

Jeďte na vánoční trhy do Vídně již od 175 Kč

Advent v Drážďanech z Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do DrážďanDrážďany vám nabídnou celkem 11 vánočních trhů! Klasické i trh středověký nebo barokní. Kdo je chce projít všechny, začne od hlavního nádraží ulicí Prager Strasse a pak se vydá směrem k náměstí Altmarkt. Nejstarší německý vánoční trh Striezelmarkt se koná právě tady a letos slaví 583 let. Odtud půjdete kolem barokního kostela Frauenkirche na Neumarktu, po mostě přes Labe, do neustadtské ulice Hauptstrasse na vánoční trh Neustädter Advent v barokní čtvrti Innere Neustadt. Trhy začínají 29. 11. a končí 23. 12. 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Drážďan již od 295 Kč

Advent v Bratislavě z Brna a Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Bratislavy

Bratislavské trhy jsou velkým potěšením pro vaše chuťové buňky. Trhy na Hlavním a Františkánském náměstí vám nabídnou bohatou ochutnávku tradičních pokrmů. Je připravena cikánská pečeně, zelňačka, klobásy, pečená husa, husí a zelné lokše, ale i punč, víno a grog. Jistě neodoláte skvělým dezertům – medovníkům, oplatkám nebo speciální medovině. Trhy se budou konat od pátku 24. 11. do pátku 22. 12. 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Bratislavy již od 145 Kč

Advent v Budapešti z Prahy, Brna a Bratislavy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Budapešti

Na vánočním trhu na náměstí Vörösmarty můžete obdivovat lidové umělce, drobné řemeslníky a jejich rukodělné výrobky s vánoční tematikou. Vánoční atmosféru dokresluje vůně ostrých maďarských klobás, langošů, perníčků, skořice, svařeného vína i jehličí, linoucí se po celém náměstí. Od 10. listopadu do 31. prosince 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Budapešti již od 295 Kč

Advent v Krakově z Ostravy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Krakova

Vánoční trhy v polském Krakově mají dlouhou tradici. V dřevěných stáncích na Hlavním náměstí nakoupíte výlučně ruční výrobky místních umělců – broušené sklo, pletené košíky, šperky a drobné vánoční ozdoby, jako například hliněné anděly či girlandy. Vánoční náladu dokreslují zvuky koled, k vidění jsou i ukázky lidových tanců nebo szopky – pouliční betlémy s barevnými loutkami. Když se ohlásí hlad nebo žízeň, ochutnejte místní speciality – grilovanou klobásu, žebírka nebo uzený sýr s brusinkami. K pití se nabízí svařák, čaj s třešňovou vodkou nebo místní specialita – pitný med. Trhy začínají 24. listopadu a končí 26. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Krakova již od 199 Kč

Advent v Pasově z Prahy, Příbrami, Strakonic a Vimperka

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Pasova

Do Pasova je to jen kousíček za hranice a vánoční trhy si tu užijete. Stánky s vánočními delikatesami i tradičními výrobky najdete v centru města před katedrálou svatého Štěpána. Po celém Pasově jsou umístěny historické betlémy, staré i několik set let. Ujít si nenechte ani varhaní koncert na největší kostelní varhany na světě. Trhy začínají 29. listopadu a končí 23. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Pasova již od 230 Kč

Advent v Mnichově z Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Mnichova

Hlavní mnichovský trh najdete na cetrálním Mariánském náměstí. Jeho tradice sahá až do 14. století. Probíhají tu každodenní koncerty a také běh čertů na zlobivé děti. Oblíbený Kripperlmarkt – Jesličkový trh s betlémy všeho druhu, je nedaleko. Termín trhů je od 27. listopadu do 24. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Mnichova již od 495 Kč

Advent v Norimberku z Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Norimberku

Proslulý Christkindlmarkt patří k největším a nejkrásnějším předvánočním trhům v Evropě. Bavorský vánoční chleba, norimberské a biskupské chlebíčky, pečené kaštany, svařáček i punč, marcipán a další vánoční dobroty, spolu s tradičním kvalitním rukodělným vánočním zbožím čekají na návštěvníky, kteří se sjíždí z celého světa. Začínají 1. a končí 24. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Norimberku již od 380 Kč

Advent v Berlíně z Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Berlína

Návštěvu předvánočního Berlína začněte na největším a nejrozlehlejším Gendarmenmarktu. Najdete zde klasické stánky se sortimentem tradičního občerstvení. Voní tu grilované klobásy, pečené kaštany a zázvorové perníčky. Ukázky tradičních řemesel uvidíte v obřích stanech. Jarmark ve stylu biedermeiera se rozkládá naproti zámku Charlottenburg. První trhy začínají již 21. listopadu a končí 31. prosince 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Berlína již od 390 Kč

Advent ve Wroclawi (Vratislav) z Prahy, Hradce Králové a Náchoda

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Wroclawi

Vánoční trh se odehrává v centru města, v kulisách nádherné barokní architektury, kterou je Wroclaw vyhlášená. Určitě budete spokojeni – ve Wroclawi nejen nakoupíte dárečky pro své blízké, čekají vás také polské speciality jako je na všechny způsoby připravovaný sýr, zapiekanki či svařené víno. Koná se 17. listopadu do 22. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Wroclawi již od 265 Kč

Advent v Curychu z Prahy a Plzně

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Curychu

Z České republiky vzdálenější předvánoční Curych je velmi zajímavou volbou. Na tradičním krytém trhu na hlavním nádraží vás kromě bohaté nabídky na stáncích okouzlí vánoční strom, ozdobený křišťálovými figurkami Swarovski. Všudypřítomné tóny adventních koncertů vás provází celou dobu trvání trhů, od 23. 11. do 23. 12. 2017. A pokud si prodloužíte pobyt v Curychu o pár dní, přivítáte nový rok mega ohňostrojem na největší novoroční párty ve Švýcarsku.

Jeďte na vánoční trhy do Curychu již od 725 Kč

Advent ve Štrasburku z Prahy a Plzně

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Štrasburku

400 let stará tradice největších a nejznámějších vánočních trhů ve Francii, místní speciality jako jsou alsaské Bredle, Choucroute, foie gras nebo originální vánoční karamely – to je jen malá ochutnávka, co vás ve Štrasburku o adventu čeká – od 24. 11. do 30. 12. 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Štrasburku již od 950 Kč

Advent v Paříži z Prahy a Plzně

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Paříže

Předvánoční atmosféra trhů na La Défense, Place Saint Germain des Prés nebo na Place Saint-Sulpice okouzlí každého, kdo Paříž v tento čas navštíví. Obdivujte speciální světelnou výzdobu, projděte se vánočními vesničkami nebo ochutnejte francouzské vánoční speciality. La Défense – 23. listopadu až 28. prosince.

Jeďte na vánoční trhy do Paříže již od 550 Kč

Advent v Londýně z Prahy a Plzně

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Londýna

Nejkrásnějšími londýnskými vánočními trhy jsou Cologne Christmas Market a Christmas at Covent Garden. První z nich je kopií kolínského vánočního trhu včetně hudby, vůně perníčků a svařeného vína. Covent Garden je známý především svými obchůdky s potravinami, kde najdete vše pro váš vánoční stůl. První londýnské trhy začínají 17. listopadu a končí 1. ledna 2018. Stánky jsou otevřené od 10:00 do 22:00 (mimo vánočních svátků).

Jeďte na vánoční trhy do Londýna již od 950 Kč

Advent v Římě z Brna a Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Říma

V čase adventu se Piazza Navona promění v jeden velký trh se stánky, které nabízejí vánoční dárky, hračky a různé sladkosti. Celý Řím dýchá vánoční atmosférou a ve vyzdobených kostelech čekají originální betlémy. Určitě si nenechte ujít ten na náměstí St. Pieterplein s postavami v životní velikosti. K romantické atmosféře přispívá slavnostně osvícené Koloseum, Španělské schody s vánočními hvězdami a Vatikán se stromečkem a betlémem. Nashledanou v Římě od 2. 12. 2017 do 6. 1. 2018!

Jeďte na vánoční trhy do Říma již od 950 Kč

Advent v Kodani z Prahy a Ústí nad Labem

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Kodaně

Nádherně vyzdobená, nasvícená a vonící – taková je Kodaň v období adventu. Vánočních trhů tu najdete mnoho a všude se popíjí vynikající nápoj glogg – svařené červené víno vylepšené o pálenku akvavit, mandle a rozinky, nebo  vánoční pivo Julebrig z místních pivovarů Carlsberg a Tuborg. Trhy probíhají v období od 17. listopadu do 23. prosince 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Kodaně již od 950 Kč

Advent v Praze z Brna

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Prahy

Největší vánoční trhy v České republice se konají na Staroměstském a Václavském náměstí. Oslavy adventu přenesou návštěvníky pomocí řemeslných výrobků, svátečních zpěvů i tradičních pochutin do typických českých lidových Vánoc. Trhy na Staroměstském náměstí začínají letos 2. prosince a končí 6. ledna 2018 (otevřené jsou od 10:00 do 22:00 hodin).

Jeďte na vánoční trhy do Prahy již od 139 Kč

Advent v Brně z Prahy, Ostravy a Zlína

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Brna

V Brně prožijete vánoční trhy pohodově a bez zbytečného shonu. Hlavní trhy najdete hezky pospolu v centru města – na náměstí Svobody, Dominikánském náměstí, Zelném trhu a na Moravském náměstí. Čeká vás kouzelné dřevěné městečko stánků s výrobky řemeslné výroby, tradičními betlémy a keramikou. Zahřejete se horkou medovinou, punčem, turbomoštem nebo svařeným vínem a ochutnáte speciality – trdelníky, valašské frgály nebo štramberské uši, domácí zabíjačku nebo třeba pečené kaštany. Vánoční rozjímání můžete zakončit každoročním vánočním koncertem. Trhy začínají v pátek 24. listopadu a končí 23. prosince (otevírací doba je od 9:00 do 21:45 pouze u gastro stánků a u ostatních stánků do 20:00 hodin).

Jeďte na vánoční trhy do Brna již od 139 Kč

Advent v Českém Krumlově z Prahy

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Českého Krumlova

Českokrumlovský Advent a Vánoce vám přinese krásné chvíle klidu, pohody v pohádkových kulisách jihočeského historického města. Projděte se vyzdobeným Českým Krumlovem, zaposlouchejte se do zvuků koled, zahřejte se svařeným vínem, punčem a nakupte vánoční dárky na adventním trhu. To vše za doprovodu bohatého kulturního programu po celé čtyři adventní víkendy. Advent a Vánoce v Českém Krumlově se uskuteční 1. 12. 2017 – 7. 1. 2018.

Jeďte na vánoční trhy do Českého Krumlova již od 149 Kč

Advent v Olomouci z Brna, Ostravy a Zlína

Pojeďte s RegioJetem na vánoční trhy do Olomouce

Vánoční Olomouc vřele doporučujeme! Spousty stánků s výborným punčem a jídlem, nabídka tradičního vánočního zboží a bohatý program tvoří nádhernou atmosféru klasických moravských Vánoc. Nezapomeňte si s sebou vzít brusle na kluziště, které je součástí trhů. Pokud je nemáte, rádi vám je pujčí. Trhy najdete na Horním náměstí od 23. 11. až do 24. 12. 2017.

Jeďte na vánoční trhy do Olomouce již od 69 Kč

Pojeďte s námi na vánoční trhy i do dalších zajímavých měst v Evropě i Česku

Krásný advent prožijete v celé předvánoční Evropě. Na vánoční trhy vás zavezeme i do dalších měst v Německu, Polsku, Maďarsku, Itálii, Francii, Belgii, Holandsku nebo v severských zemích a v Rumunsku. Samozřejmostí jsou destinace sítě RegioJet na Slovensku, v Čechách i na Moravě.

Doplňkové služby k autobusové jízdence

Ubytování během vašich cest jedině od STUDENT AGENCY Pojištění během vašich cest jedině od STUDENT AGENCY Pronájem aut během vašich cest jedině od STUDENT AGENCY Dovolená jedině od STUDENT AGENCY Letenky jedině od STUDENT AGENCY