Vyzkoušejte nové přímé spojení mezi Vídní, Brnem, Berlínem či Drážďany

Cestujte autobusy RegioJetu z Brna přímo do Drážďan a Berlína

Cestujte RegioJetem nově z Vídně přes Brno a Prahu až do Drážďan a Berlína či zpět

Nové přímé autobusové spojení propojí Rakousko a Německo. Od 15. března míří žluté autobusy každý den z Vídně do Berlína či v opačném směru z Berlína do Vídně. Cesta proběhne bez přestupů, pouze se zastávkami v Brně a Praze. Ideální je toto spojení i pro cestující, kteří s námi cestují na letiště, protože zastavujeme na letištích ve Vídni, Berlíně a v Drážďanech. Linka také nově umožní přímé cestování bez přestupu mezi Brnem, Drážďany a Berlínem.

Cesta probíhá převážně v nočních a ranních hodinách. Z Vídně vyjedeme ve 23:35 z letiště Schwechat a ve 23:55 ze zastávky v Hbf v centru. Příjezd do Berlína je následujícího dne v 9:40 hodin. V opačném směru z Berlína odjíždíme ve 23:00 a do Vídně přijedeme následující den v 9:10 hodin ráno.

 

Poznejte Berlín z lodní paluby

Cestujte autobusy RegioJetu z Brna přímo do Drážďan a Berlína

Chcete poznat Berlín trochu jinak? Plavba vyhlídkovou lodí kolem Reichstagu, Muzejního ostrova a podél zámků na jihu nebo úchvatná cesta mořským světem akvária SEA LIFE stoprocentně obohatí sbírku vašich cestovatelských zážitků.

Tip od RegioJetu: Poznejte berlínské muzejní sbírky co nejvýhodněji. Pořiďte si vstupenku Museumspass Berlin. Zajistí vám vstup do stálých expozic třicítky muzeí v průběhu tří dnů za cenu 29 EUR, pro studenty dokonce za cenu 14,50 EUR. Koupíte ji online, v turistických kancelářích a v muzeích.

Brno → Berlín

Koupit jízdenku

 

Berlín → Brno

Koupit jízdenku

Vídeň → Berlín

Koupit jízdenku

Berlín → Vídeň

Koupit jízdenku

Památkujte i nakupujte v Drážďanech

Cestujte autobusy RegioJetu z Brna přímo do Drážďan a Berlína

Zajeďte si za neopakovatelnou atmosférou do blízkých Drážďan! Na bohaté sbírky, kterými jsou zdejší muzea doslova nabitá, vám jeden den stačit nebude. Můžete se kochat úžasnými díly Tiziana, Rubense, Santiho a dalších světoznámých umělců. Nenechte si ujít i návštěvu vyhlídky ve věži kostela Frauenkirche. Pohled na město z výšky 67 m je opravdu úchvatný!

Dobrý tip od RegioJetu: Chcete nakoupit módní kousky s pořádnou slevou? Zajděte do Primarku. Najdete jej v nákupní pasáži Centrum Galerie na Prager Strasse. Ve třech patrech s oblečením, ale i s kosmetikou a doplňky do domácnosti, si zcela jistě vyberete.

Brno → Drážďany

Koupit jízdenku

 

Drážďany → Brno

Koupit jízdenku

Vídeň → Drážďany

Koupit jízdenku

Drážďany → Vídeň

Koupit jízdenku

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy