Přímá expresní spojení do Vídně a zpět

Vídeň

Od 18. 4. 2016 s námi můžete ještě rychleji a pohodlněji cestovat na trase do Vídně! Zrychlili jsme spoje a z Prahy se do centra Vídně dostanete již za 3 hodiny a 55 minut, z Brna za 1 hodinu a 50 minut. Spojení je obsluhováno žlutými autobusy ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Jízdenku si rezervujte v našem online rezervačním systému.

Z Prahy do Vídně a zpět – 10× denně:

  • 8× denně přímým expresním spojením bez zastávek do centra Vídně jen za 3 hodiny a 55 minut
  • 2× denně přes zastávku Brno do centra Vídně i na letiště Schwechat
  • dále vás na letiště Schwechat ve Vídni přepravíme s přestupem na zastávce Vídeň, U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse

Z Brna do Vídně a zpět – 10× denně:

  • 10× denně přímým expresním spojením bez zastávek do centra Vídně i na letiště Schwechat jen za 1 hodinu a 50 minut

Nové jízdní řády:

Užijte si žlutý servis

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu FUN&RELAX s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky do autobusů RegioJet je možné zakoupit online, na prodejních místech či u smluvních prodejců STUDENT AGENCY a RegioJetu.

Využijte i tyto doplňkové služby

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04