Z Prahy do Klatov – přidáváme dvě nové zastávky v Klatovech

Příjemná novinka čeká od 30. 10. 2017 všechny, kdo cestují autobusy RegioJet z Prahy do Klatov nebo zpět. Z důvodu zlepšení dopravní obslužnosti a především na základě požadavků našich cestujících, přibudou na lince dvě zbrusu nové zastávky Klatovy – Tylovo nábřeží a Klatovy – Pod nemocnicí. Obě nástupní místa jsou umístěna na stávajících zastávkách MHD a obyvateli Klatov jsou hodně využívaná. Věříme, že jejich přidáním do jízdního řádu přispějeme k ještě větší spokojenosti cestujících na lince Praha–Přeštice–Švihov–Klatovy/zpět.

Cestující mohou obě zastávky využívat po celý týden v rámci platného jízdního řádu. Upozorňujeme, že mezi všemi klatovskými zastávkami není povolená meziměstská přeprava.

Autobusem RegioJet do Klatov

Nová zastávka Klatovy – Pod nemocnicí

Zastávka se nachází na ulici Koldinova, v místě autobusové zastávky MHD.

Do Klatov – Pod nemocnicí již za 115 Kč

Nová zastávka Klatovy – Tylovo nábřeží

Zastávku najdete na Tylově náměstí, v místě autobusové zastávky MHD.

Do Klatov – Tylovo nábřeží již za 115 Kč

Proč cestovat z Prahy do Klatov žlutými autobusy RegioJet

  • Jedeme 2× denně z Prahy a 2× denně z Klatov – vždy jeden ranní a jeden odpolední spoj.
  • Z Prahy vyjíždíme v pracovní dny v 10:30 a 17:30 hodin ze zastávky Zličín, dále pokračujeme do Přeštic, Švihova a do Klatov.
  • V opačném směru vyjedeme v pracovní dny vždy v 6:00 a ve 13:00 hodin ze zastávky Klatovy – autobusové nádraží.
  • O víkendech jsou časy odjezdů z Prahy posunuty na 11:30 a 17:30 hodin, z Klatov pak odjíždíme v 8:00 a 15:00 hodin.
  • Linka je obsluhovaná autobusy ve stylu Fun&Relax bez doprovodu palubního personálu. Jedná se o nový koncept, určený pro linky s větším počtem zastávek po cestě, spojující regionální centra střední a menší velikosti. Nadstandardní servis je stále samozřejmostí, pouze vás po dobu jízdy nebude provázet stevardka, nebudou nabízeny teplé nápoje a prodej drobného občerstvení.

Cestujte za nejnižší ceny – pořiďte si Kreditovou jízdenku

Kreditová jízdenka je nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky RegioJet. Neváhejte a registrujte se ještě dnes zcela zdarma!

Do Klatov s Kreditovou jízdenkou již za 115 Kč

Více podrobností a pár praktických detailů

Užijte si žlutý servis

Začněte cestu zábavou již v našem autobuse! Čeká vás nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); noviny a časopisy zdarma; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí.

Wi-FiDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Tipy co zažít v Klatovech

  • Katakomby Klatovy – kdo má pro strach uděláno, může si prohlédnout mumifikovaná těla v kryptě pod jezuitským kostelem zasvěceným Neposkvrněnému početí Panny Marie a sv. Ignácovi.
  • Černá věž – nenechte si ujít nádherný výhled na panoráma Klatov a Šumavy.
  • Lékárna U Bílého jednorožce – ojedinělé lékárnické muzeum s neopakovatelnou atmosférou dob minulých stojí stoprocentně za návštěvu.

Prohlédněte si celou trasu linky na mapě