Změna trasy autobusové linky z Prahy a Brna do Žiliny a Košic

RegioJetem z Prahy a Brna do Žiliny a Košic

RegioJetem z Prahy a Brna do Žiliny a Košic

RegioJetem z Prahy a Brna do Žiliny a Košic

Od neděle 10. 6. 2018 jezdí autobusy RegioJetu z Prahy a Brna ve směru do Žiliny podle upraveného jízdního řádu.

  • Mezi Českem a Žilinou, která je nově konečnou destinací, vás žlutou autobusovou linkou i nadále přepravíme až 7× týdně.
  • Pokud míříte přes Žilinu do Košic z Prahy, využijte nyní vlaky RegioJetu. Dopraví vás i do slovenských destinací, které žluté autobusové spoje nadále neobsluhují.
  • Z Brna do podtatranských měst, Prešova i Košic vás přepravíme kombinací autobusového a vlakového spojení v rámci naší sítě. Z Brna dojedete do Olomouce, kde si ze žlutého autobusu přestoupíte na vlak RegioJetu, kterým pohodlně dojedete až do Košic. Vlak dále pokračuje do Michalovců a Humenného, kde končí.
  • V expresních vlacích RegioJetu si vychutnejte skvělý servis za příjemné ceny. WiFi zdarma, široká nabídka občerstvení, stevard/ka na palubě či security noční servis jsou jen malou ochutnávkou toho, co vám nabídneme. Samozřejmostí na těchto dlouhých linkách je možnost cestovat spacími vozy s lůžky a lehátky.
  • Časy odjezdů a příjezdů jednotlivých spojů linky Praha–Brno–Žilina zůstávají stejné. Podrobnosti najdete v novém jízdním řádu.

 

Praha → Žilina

Koupit jízdenku

 

Brno → Žilina

Koupit jízdenku

 

Praha → Košice

Koupit jízdenku

 

Brno → Košice

Koupit jízdenku

 

Cestujete na východ Slovenska?

V rámci sítě linek RegioJetu se snadno a lehce dopravíte i do Staré Ĺubovni, Bardejova, Svidníku, Sniny a řady dalších východoslovenských měst.

Spojení vám zajišťujeme ve spolupráci s partnerskými autobusovými dopravci. Příjezd vlaků RegioJetu z Čech, Moravy a Slovenska navazuje na odjezdy přípojových autobusů. Díky nim máte východní Slovensko pohodlně a lehce dostupné. Plynulá návaznost je samozřejmě zajištěná i v opačném směru.

Podrobnosti o jednotlivých přípojích najdete v jízdních řádech.

 

Lákají vás méně známé destinace? Vyzkoušejte Ukrajinu

Cestujte RegioJetem ještě dál! 2× denně vás dopravíme novým spojením z České republiky a Slovenska až na Ukrajinu a zase zpět. Pohodlně a s minimem přestupů.

  • Z Čech a Moravy do Košic vás dovezeme expresními vlaky RegioJetu.
  • Cesta z Košic do Užhorodu a Mukačeva vám příjemně uteče v autobusech partnerských dopravců.
  • Chcete vědět, co zažít v centru Užhorodu nebo kam na výšlap v Mukačevu? Co určitě nezapomenout na turistický pobyt? Klikněte si na více informací a zajímavostí.

 

Praha → Mukačevo

Koupit jízdenku

Praha → Užhorod

Koupit jízdenku

Brno → Mukačevo

Koupit jízdenku

Brno → Užhorod

Koupit jízdenku