Cestujte s námi na evropská letiště

Potřebujete dopravit na mezinárodní letiště? Rychle, bezpečně, za dobrou cenu a s nadstandardním servisem? Pojeďte luxusními žlutými autobusy RegioJet - již od 230 Kč!

Žluté autobusy RegioJet zajišťují spojení mezi Prahou a řadou významných mezinárodních letišt v Evropě. Ti, kteří se dopravují letecky ať už na dovolenou nebo za obchodem mimo Evropu, jistě ocení kvalitní, rychlé a přímé autobusové spojení, které jim ušetří čas i spoustu starostí s dopravou na letiště. Žluté autobusy vám zaručí nadstandardní servis a pohodlí: moderní klimatizované prostředí, promítání filmů, poslech audio nahrávek či rádia, stevarda/ku na palubě, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, denní a další tisk, kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí.

Žluté autobusy vás dovezou z/na mezinárodní letiště:

Destinace z Prahy či zpětSPECIAL JÍZDENKAFLEXI JÍZDENKA
Letiště Vídeň – Vienna International Airport, Schwechat 540 Kč
Letiště Drážďany – Flughafen Dresden International již od 330 Kč 550 Kč
Letiště Frankfurt – Flughafen Frankfurt am Main - až 2× denně již od 750 Kč 1490 Kč
Letiště Mnichov – Flughafen Franz Josef Strauß München již od 550 Kč 750 Kč
Letiště Berlín - Flughafen Berlin Schönefeld již od 520 Kč 770 Kč
     
Destinace z Brna či zpětKreditová jízdenkaJízdenka na pevné datum/Otevřená jízdenka
Letiště Praha – Letiště Václava Havla 230 Kč 275 Kč
Pro podrobný jízdní řád nahlédněte do sekce JÍZDNÍ ŘÁDY

 

Užijte si žlutý servis

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Rela× s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Využijte i tyto doplňkové služby

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04