Do Bratislavy 9× denně a do Budapešti 6× denně

Od 18. 4. 2016 jsme na základě velkého zájmu cestujících rozšířili počet spojů na lince Praha – Brno – Bratislava – Budapešť a zpět. Do Bratislavy nyní jezdíme 9× denně a do Budapešti 6× denně. Nový spoj odjíždí ve 13:00 z Prahy do Brna a dále do Bratislavy a na Maďarsko, nový noční spoj zpět z Budapešti ve směru do Bratislavy a dále do České republiky odjíždí ve 23:15. Spojení je obsluhováno žlutými autobusy ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Jízdenku si rezervujte v našem online rezervačním systému. Přesnou polohu zastávek naleznete v nástupních místech.

Ceník linky Praha–Budapešť a zpět (platnost od 1. 4. 2016)

Destinace jednosměrná jízdenka
Praha–Bratislava již od 250 Kč / 10 EUR
Brno–Bratislava již od 190 Kč / 7,5 EUR
Brno–Maďarsko (Budapešť) již od 350 Kč / 14 EUR / 4000 HUF
Praha–Maďarsko (Budapešť) již od 430 Kč / 16 EUR / 5000 HUF
Bratislava–Maďarsko (Budapešť) již od 250 Kč / 7 EUR / 2500 HUF
V ceně jízdného je i místenka. Zajímají vás další akční nabídky na mezinárodních linkách? Podívejte se na akční nabídky.

Kompletní ceník linky Praha – Brno – Bratislava a linky Praha – Brno – Maďarsko najdete v rezervačním systému.

Užijte si žlutý servis

Vnitrostátní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Využijte i tyto doplňkové služby

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04