Vyrazte na dovolenou do Chorvatska autobusy RegioJetu

chorvatsko-bus

Autobusem do Chorvatska RegioJetAutobusem do Chorvatska RegioJet

 

fajfkaJe Chorvatsko vaše dovolenková jednička?

fajfkaMilujete zdejší moře, pláže, památky i nádhernou přírodu?

fajfkaChcete si užít vzácné dny volna bez stresu z cestování?

 

Odpověděli jste 3× ano?

 

Pak patříte k těm milovníkům Jadranu, kteří každý rok řeší, jak se co nejpříjemněji a hlavně bez starostí dopraví na své oblíbené místo. A trávit hodiny za volantem auta zcela jistě nechcete. Nabízíme vám jednoduché řešení.

Užijte si krásnou dovolenou v Chorvatsku a dopravu nechte na RegioJetu!

 

Praha ↔ Split  již od 890 Kč
Brno ↔ Split  již od 890 Kč
Split ↔ Praha  již od 890 Kč
Split ↔ Brno  již od 890 Kč

 

Dobro došli! Bez starostí s dopravou, pohodlně a se zábavou vás dovezeme až do Chorvatska

 • Vybírejte ze čtyř jadranských destinací. Přímou autobusovou linkou a bez přestupu vás dopravíme do Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a Splitu.
 • První spoj směr Chorvatsko vyráží v pátek 18. června 2021.
 • Odjíždíme z Prahy, Brna a Bratislavy.
 • Cesta do Šibeniku, který je první chorvatskou zastávkou, trvá z Prahy necelých 16 hodin. Do nejvzdálenějšího Splitu dojedeme za 17 hodin 30 minut.
 • Bydlíte mimo Prahu, Brno nebo Bratislavu? Nevadí. Na místo odjezdu vás dopravíme některou z českých či slovenských vnitrostátních autobusových či vlakových linek RegioJetu.
 • Podrobnosti o odjezdech a příjezdech chorvatské linky najdete v jízdním řádu.

mapa Chorvatsko autobusy RegioJet

Odpoledne vyrazíte z Česka a ráno jste na pláži

Časy odjezdů tam i zpět jsme nastavili tak, abyste si mohli Chorvatsko pořádně užít. V pátečních odpoledních hodinách opustíte Českou republiku a ráno jste na Jadranu.
Při zpáteční cestě z Chorvatska pak odjíždíme až v sobotních pozdních večerních hodinách.

Jízdní řád Chorvatsko 2021

 

Vyberte si mezi perlami Jadranu to nejkrásnější místo pro vaši dovolenou!

 

Split

 

RegioJetem do Splitu.

 • Nechte se ohromit monumentálním Diokleciánovým palácem. Památka UNESCO, sídlo římského císaře, je nejvýznamnějším antickým skvostem Chorvatska.
 • Plavte se na lodi jako praví námořníci. Na ostrovy Brač, Hvar, Šolta a Čiovo je to ze Splitu jen kousek.
 • Objevte kouzlo starobylého rybářského přístavu Matejuška. Ve dne pozorujte čilý ruch, večer ochutnejte grilovanou rybu se sklenkou dobrého chorvatského vína.
 • Zdravé koupání v mořské vodě si užije celá rodina. Čekají vás oblázkové i písečné pláže – placené i ve volné přírodě.
 • Přivstaňte si na nákupy mořských dobrot z Rybího trhu. Nasajte vůně i neopakovatelnou atmosféru, která ke Splitu prostě patří.
 • Romantiku při západu slunce prožijte na pobřežní promenádě Riva. Historické stavby, kavárničky i bary a k tomu nádherný výhled na moře.

 

Šibenik

 

 • Vyřáděte se v aquaparku Solaris. Nejen děti, ale i vy si užijete jízdu na tobogánech a vodních skluzavkách nebo relax ve vířivkách.
 • Ponořte se do klidu a ticha katedrály sv. Jakuba. Kamenný skvost Chorvatska je úžasnou stavbou zapsanou v seznamu UNESCO.
 • Hledejte s dětmi žraloky. Rozmanité druhy ryb, plazů i obojživelníků v Aquariu&Terrariu Šibenik v centru města vás nudit určitě nebudou.
 • Kupte si šibenski botun. Šperk, jehož inspirací byl knoflík lidového kroje, bude krásnou a trvalou upomínkou na příjemné dovolenkové chvíle.
 • Nezapomeňte navštívit pohádkovou krajinu vodopádů, kaskád a modrozelených potůčků. Národní park Krka je od Šibeniku jen kousek a nabídne vám jedny z nejpůsobivějších přírodních scén v Chorvatsku.

RegioJetem do Šibeniku.

 

Primošten

 

RegioJetem do Primoštenu.

 • Nechte se okouzlit malebností Primoštenu. Jedno z nejkrásnějších chorvatských letovisk najdete na dvou poloostrůvcích se starobylým středomořským  městečkem, oblázkovými plážemi a borovými lesíky.
 • Vychutnejte si skvělé červené značky Babić. Tmavé a husté víno z vyhlášených primoštenských vinic je úžasné k masu na rožni, zralým sýrům či k pršutu.
 • Vyšlápněte si na na vrch Gaj s nejvyšší sochou Panny Marie Loretánské na světě. Tato malá túra trvá jen 20 minut a odměnou je dechberoucí výhled na pobřežní městečka i azurově modré moře.
 • Dopřejte si pořádnou porci adrenalinu na vlnách! Vyjeďte si vodním skútrem nebo na motorovém člunu na přilehlé romantické ostrovy. Půjčovnu najdete v nedaleké Marině Kremik.
 • Chcete zažít párty v legendární diskotéce AURORA CLUB? Tancujte a bavte se až do rána! Známý klub vám nabídne venkovní i vnitřní taneční parkety, stylové bary nebo bazén, především však spoustu skvělé hudby a bohatý program.

 

Trogir

 

 • Užijte si toulky labyrintem středověkých trogirských uliček. Historické jádro města s hlavním náměstím, katedrálou svatého Vavřince, kostelem Panny Marie a radnicí je právem zapsáno do seznamu památek světového kulturního dědictví organizace UNESCO.
 • Za báječnými plážemi na ostrov Čiovo. Stačí přejet zvedací ocelový most spojující Trogir s ostrovem a bezvadné koupání v průzračném moři máte na dosah.
 • Objevte ptačí rezervaci Pantan jen 2 km od Trogiru. Čeká vás malá zelená oáza, mokřad obývaný hejny vodních ptáků a desítkami druhů ryb a raků.
 • Dobrá zpráva pro rybáře, milovníky potápění i jachtingu! V okolí Trogiru jsou výtečné podmínky pro sportovní rybolov a potápění. Jachtaři najdou dobře vybavené zázemí v přístavech ACI-Trogir a Agana-Marina.

RegioJetem do Trogiru.

Odpočívejte již během cesty v našich luxusních žlutých autobusech

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem jsou pro cesty po Evropě skvělá volba. Zdarma vám nabídneme Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy. Cestu vám zpříjemní filmy, audio podcasty nebo hry v zabudovaných obrazovkách na každém sedadle. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále zásuvka 230 V, USB port nebo toaleta. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Autobusy řídí zkušení profesionální řidiči.

Wi-FiTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyHudbaE-knihy

Chorvatsko vlaky RegioJet

Aktuální situace v Chorvatsku

Situaci v Chorvatsku aktivně monitorujeme.

Podmínky vstupu do Chorvatska

 

Do dalších chorvatských destinací vás dovezeme žlutými vlaky

RegioJetem do Chorvatska 2021

Potřebujete poradit?

 


 

RegioJetem cestujete vždy bezpečně

 

Povinná rouška

Chráníme cestující
i řidiče

Dezinfekce k dispozici

Dezinfekce k dispozici
je samozřejmostí

Dezinfekce sedaček

Důkladná dezinfekce
sedaček

Podporujeme bezkontaktní platby

Zaplatíte
bezkontaktně