Vyrazte na dovolenou do Chorvatska autobusy RegioJetu

Sezona 2020 je ukončena. Těšíme se na vás opět v roce 2021!

 

RegioJetem do Chorvatska

 1. Je Chorvatsko vaše dovolenková jednička?

 1. Milujete zdejší moře, pláže, památky i nádhernou přírodu?

 1. Chcete si užít vzácné dny volna bez stresu z cestování?

Pokud jste si 3× odpověděli ano, patříte k těm milovníkům Jadranu, kteří každý rok řeší, jak se co nejpříjemněji a hlavně bez starostí dopraví na své oblíbené místo. A strávit hodiny za volantem auta se vám určitě nechce. Nabízíme vám jednoduché řešení. Řízení nechte na RegioJetu. Naše autobusy a nově i vlaky vás dovezou až do Chorvatska.

Sezonu zahájíme autobusy a 30. června se přidají i vlaky

První cestující odvezeme žlutými autobusy v termínu 19. a 26. června. 30. 6. pak vyráží i první žlutý vlak na zbrusu nové lince ve směru Praha–Brno–Bratislava–Rijeka–chorvatské pobřeží/zpět.

Nově vlakem? Chci jet!

Chorvatsko nočními vlaky

Dobro došli! Bez starostí s dopravou, pohodlně a se zábavou vás dovezeme až do Chorvatska

 • Vybírejte z devíti jadranských destinací. Autobusy ve stylu Fun&Relax vás dopravíme do Zadaru, Sukošanu, Biogradu na Moru, Pakoštane, Vodici, Šibeniku, Primoštenu, Trogiru a Splitu.
 • Cesta do Zadaru, který je první chorvatskou zastávkou, trvá z Prahy 14 hodin. Do nejvzdálenějšího Splitu dojedeme za necelých 18 hodin.
 • Bydlíte mimo Prahu, Brno nebo Bratislavu? Nevadí. Na místo odjezdu vás dopravíme některou z českých či slovenských vnitrostátních autobusových či vlakových linek RegioJetu.
 • Podrobnosti o odjezdech a příjezdech chorvatské linky najdete v jízdním řádu.

Upozornění pro cestující:
Před cestou se prosím seznamte s pravidly pro vstup na chorvatské území a vyplňte elektronický formulář. Po jeho odeslání obdržíte e-mailem Potvrzení o ohlášení. Toto potvrzení mějte prosím s sebou k dispozici, může být vyžádáno při hraniční kontrole. Před cestou je potřeba mít zajištěné i ubytování a mít s sebou potvrzení o rezervaci/voucher.

Objevujte Chorvatsko autobusy RegioJet. Odjíždíme z Prahy, Brna a Bratislavy.

Odpoledne vyrazíte z Česka a ráno se koupete v Jaderském moři

Časy odjezdů tam i zpět jsme nastavili tak, abyste si mohli Chorvatsko pořádně užít. V odpoledních a večerních hodinách opustíte Českou republiku a ráno jste na Jadranu. Odjíždíme z Prahy a Brna. Při zpáteční cestě z Chorvatska pak odjíždíme až v pozdních večerních hodinách.

ODJEZD

V pátek do Splitu

16:00 Praha→Split
19:10 Brno→Split
21:00 Bratislava→Split

 

ODJEZD

V sobotu ze Splitu

20:30 Split→Praha
20:30 Split→Brno
20:30 Split→Bratislava

 

Vyberte si mezi perlami Jadranu to nejkrásnější místo pro vaši dovolenou!

RegioJetem do Splitu.

Split

 • Nechte se ohromit monumentálním Diokleciánovým palácem. Památka UNESCO, sídlo římského císaře, je nejvýznamnějším antickým skvostem Chorvatska.
 • Plavte se na lodi jako praví námořníci. Na ostrovy Brač, Hvar, Šolta a Čiovo je to ze Splitu jen kousek.
 • Objevte kouzlo starobylého rybářského přístavu Matejuška. Ve dne pozorujte čilý ruch, večer ochutnejte grilovanou rybu se sklenkou dobrého chorvatského vína.
 • Zdravé koupání v mořské vodě si užije celá rodina. Čekají vás oblázkové i písečné pláže – placené i ve volné přírodě.
 • Přivstaňte si na nákupy mořských dobrot z Rybího trhu. Nasajte vůně i neopakovatelnou atmosféru, která ke Splitu prostě patří.
 • Romantiku při západu slunce prožijte na pobřežní promenádě Riva. Historické stavby, kavárničky i bary a k tomu nádherny výhled na moře.

Do Splitu jen za 1190 Kč

Zadar

 • Zaposlouchejte se do kouzelných melodií Mořských varhan. Soustava podvodních trubek a píšťal, na kterou „hrají“ pobřežní vlny, je světovým unikátem.
 • S tóny moře si vychutnejte i hru světel a barev. Pozdrav Slunci – další originální atrakce Zadaru – rozehraje při západu slunce velkolepou světelnou show, která je nezapomenutelným zážitkem.
 • Nezapomeňte si dát skleničku maraschina. Už od 16. století jej v Zadaru vyrábí z místní odrůdy třešní maraska.
 • Projděte se po ulici Kalelarga. Starobylé památky, krásná zakoutí a náměstí, obchody i obchůdky se suvenýry máte pěkně na jedné trase. Na mapě ji najdete pod názvem Široka ulica.
 • Zajděte si do nového přístavu Gaženica. Nepřetržité připlouvání a odplouvání výletních lodí a obrovských trajektů je podívanou, od které se dá těžko odtrhnout.

Do Zadaru jen za 1190 Kč

RegioJetem do Zadaru.

RegioJetem do Šibeniku.

Šibenik

 • Vyřáděte se v aquaparku Solaris. Nejen děti, ale i vy si užijete jízdu na tobogánech a vodních skluzavkách nebo relax ve vířivkách.
 • Ponořte se do klidu a ticha katedrály sv. Jakuba. Kamenný skvost Chorvatska je úžasnou stavbou zapsanou v seznamu UNESCO.
 • Hledejte s dětmi žraloky. Rozmanité druhy ryb, plazů i obojživelníků v Aquariu&Terrariu Šibenik v centru města vás nudit určitě nebudou.
 • Kupte si šibenski botun. Šperk, jehož inspirací byl knoflík lidového kroje, bude krásnou a trvalou upomínkou na příjemné dovolenkové chvíle.

Do Šibeniku jen za 1190 Kč

Vodice

 • Relaxujte na plážích oceněných Modrou vlajkou. Koupání a slunění si opravdu užijete – vy i vaše děti.
 • Akvárium a muzeum námořní tradice stojí rozhodně za návštěvu. Poznejte více než 150 mořských ryb a živočichů.
 • Vyjděte si na večerní procházku pod palmami. Romantické nábřeží je jedno z nejhezčích v Dalmácii.

Do Vodice jen za 1190 Kč

RegioJetem do Vodice.

RegioJetem do Biogradu.

Biograd

 • Cachtejte se bez obav v mořských vlnkách. Místní oblázkové pláže pozvolně klesají k moři s mělkým dnem a jsou vhodné i pro rodiny s velmi malými dětmi.
 • Vstupte do barevného světa luxusu. Podmořské osvětlení mariny – přístavu pro jachty – je jediné na světě.
 • Bavte se na slavnosti Biogradská noc. Čeká vás vystoupení folklorních skupin, výborné místní speciality, ohňostroj s mořským pozadím a zábava až do ranních hodin.

Do Biogradu jen za 1190 Kč

Odpočívejte již během cesty v našich luxusních žlutých autobusech

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem jsou pro cesty po Evropě skvělá volba. Zdarma vám nabídneme Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. Cestu vám zpříjemní filmy, audio podcasty nebo hry v zabudovaných obrazovkách na každém sedadle. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále zásuvka 230 V, USB port nebo toaleta. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Autobusy řídí profesionální řidiči a po celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy