Nenechte si ujít Lucern, Lugano ani Como

Pojeďte s RegioJetem do Lucernu, Lugana nebo Coma

Oblíbená linka z Prahy do Milána vám zastaví i v Lucernu, Luganu a Comu

Již opět v provozu! Po COVIDodstávce zastavují žluté autobusy opět také ve švýcarském Lucernu a Luganu a italském Comu.

  • Pravidelné spojení odjíždí každý pátek z Prahy ve 23:00 a přijíždí do Lucernu v sobotu v 9:25, Lugana v 11:40 a do Coma ve 12:20.
  • Zpět ve směru do České republiky odjíždíme v neděli odpoledne z Coma v 16:50, Lugana v 17:30 a z Lucernu v 19:50. Do do Prahy přijedete v pondělí v 6:28 hodin.

 

Vyberte si některou z lákavých destinací a vyrazte na víkend!

Praha ↔ Lucern

CHCI JET

Praha ↔ Lugano

CHCI JET

Praha ↔ Como

CHCI JET

 

Lucern vás uchvátí.

Pojeďte autobusy RegioJetu do Lucernu.

Lucern je ideální destinací pro víkendový pobyt. Vše je blízko a všude se dostanete pohodlně pěšmo. A je co obdivovat a čím se kochat! Uchvátí vás nejen monumentální hory s vrcholem Pilatus a nádherné jezero s křišťálovou vodou. Zajímavé je celé město se starobylými domy a unikátním dřevěným mostem Kapellbrücke nebo cenné sbírky světoznámých malířů Picassa, Cézanna nebo Chagalla v galerii Sammlung Rosengart.

Tip RegioJetu

Vyjděte si na městské hradby. Výhled na panorama města, jezera i okolních hor je jedinečný. A co je nejlepší, vstup na cimbuří i hradební věže je povolen zcela zdarma!

Lugano vás okouzlí.

Pojeďte autobusy RegioJetu do Lugana.

Je zcela jedno, v jakém ročním období Lugano navštívíte, vždy budete spokojení. Příjemné klima spolu s pohodovou atmosférou města vás okouzlí. Nudit se ale nebudete! Zkuste třeba výšlap na Monte San Salvatore a odměňte se super fotkami města, jezera a okolních hor z ptačí perspektivy. Nebo se projeďte některou z lodních linek, které jezero Lago di Lugano křižují.

Tip RegioJetu

Chcete ochutnat opravdu pravé ticinské od místních vinařů? Hledejte láhve s typickým modročerveným erbem. A k zakousnutí zkuste třeba výtečné křehké olivové tyčinky.

Como vás překvapí.

Pojeďte autobusy RegioJetu do Coma.

Italské město Como má co nabídnout! Jeho poloha u nádherného jezera Lago di Como přímo vybízí k dlouhým procházkám po nábřeží. Objevíte zde i historické centrum se spoustou zajímavých obchodů a samozřejmě útulné kavárničky s pravou italskou kávou a výbornou zmrzlinou.

Tip RegioJetu

Máte rádi archeologii? Navštivte Museo Archeologico Giovio a poznejte Como v době prehistorické nebo starořímské.

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy